منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای Pokemon Go Mega Charizard Y Raid: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

راهنمای Pokemon Go Mega Charizard Y Raid: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Pokemon Go Mega Charizard Y Raid: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، ساعات حمله و نکات بیشتر

به زودی یک حمله بزرگ جدید در Pokemon Go در راه است و این بار مربیان با یک آتش‌نفس پرنده روبرو خواهند شد.

Mega Charizard Y – یکی از دو نسخه بهبود یافته یکی از محبوب‌ترین پوکمون‌های تاریخ این فرنچایز – به عنوان آخرین مگا حمله در Pokemon Go اعلام شده است که از 22 مارس تا 26 مارس اجرا خواهد شد. زمان Mega Charizard Y به عنوان ستاره Mega Raid همزمان با رویداد هفتگی Lush Jungle و فصل همه جانبه Alola برگزار می شود. Mega Charizard Y جدیدترین Mega Raid برای به چالش کشیدن مربیان است، با Mega Lopunny که مربیان را برای آخرین بار دیوانه کرده است. ما مطمئن نیستیم که Mega Charizard Y چه زمانی به زنجیره حمله باز خواهد گشت، بنابراین اگر آن را به چالش کشیدید، نکات ما را در زیر بررسی کنید.

Mega Charizard Y (بالا سمت راست) مگا حمله بعدی برای Pokemon Go است.
Mega Charizard Y (بالا سمت راست) مگا حمله بعدی برای Pokemon Go است.

پوکمون “مگا” چیست؟

قبل از شروع، اجازه دهید به یک سوال ساده پاسخ دهیم: چه چیزی یک پوکمون “مگا” را از یک پوکمون معمولی متفاوت می کند؟ اولین بار در Pokemon X و Y در سال 2013 معرفی شد، Mega Evolutions یک منبع تغذیه موقت بود، به این معنی که Pokemon به آن دسترسی داشت، تا زمانی که بازیکن آیتم مناسب را در طول ماجراجویی مونتاژ کند، به این پوکمون دسترسی قوی‌تری می‌داد.

در پوکمون گو، یک پوکمون مگا شکل می تواند با مصرف مگا انرژی مخصوص آن پوکمون که از طریق فعالیت هایی مانند کارهای تحقیقاتی و گرفتن پوکمون های دیگر به دست می آید، به آن دسترسی پیدا کند. اولین تبدیل به شکل مگا 200 مگا انرژی هزینه خواهد داشت، در حالی که تبدیل های آینده 40 هزینه خواهد داشت.

مگا پوکمون ها نه تنها آمار افزایش یافته اند، بلکه آسیب بیشتری به سایر پوکمون های درگیر در حمله نیز وارد می کنند. با این حال، تغییر تنها هشت ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان خود را به حداکثر برسانید.

برنامه حمله Mega Charizard Y

Mega Charizard Y از 22 مارس ساعت 10 به وقت محلی وارد رینگ Mega Raid می شود و تا ساعت 20:00 روز 26 مارس در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – حملات مگا یکی از شش رتبه‌ای هستند که یک حمله می‌تواند پس از شروع شمارش معکوس به خود اختصاص دهد – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی برای حمله در اطراف است، پس فقط مراقب باشید. حملات مگا، به ویژه، با یک تخم مرغ قرمز خاص مشخص می شوند.

Mega Charizard Y نقاط ضعف و ضد

Mega Charizard Y شکل عادی خود را حفظ می کند، بنابراین شما به یک گروه پوکمون نیاز دارید که بتواند آتش و نوع پرواز را کنترل کند. این ترکیب به Mega Charizard Y تنها سه نقطه ضعف در انواع پوکمون ها می دهد و توانایی های شما را هنگام استفاده از فایر فلایر محدود می کند.

حرکات صخره مانند تا حد زیادی موثرترین هستند و آسیب زیادی به Mega Charizard Y وارد می کنند، زیرا آتش و پرواز در مقایسه با راک ضعیف هستند. Rhyperior، Rampardos، Tyranitar و Aerodactyl صدمات زیادی به این مگامون در طول حمله وارد می کنند. حملات برقی و آبی نیز موفقیت آمیز خواهند بود، زیرا آتش نسبت به آب ضعیف است و پرواز نسبت به الکتریک ضعیف است. همکار Blastoise شروع کننده کانتو، مانند Omastar، Zekron یا Electivire گزینه عالی خواهد بود.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Mega Charizard Y به دلیل معرفی مضاعف از مقاومت زیادی برخوردار است، به این معنی که انواع مختلفی وجود دارد که هنگام آماده شدن برای این پوکمون نباید به آنها توجه کرد. حملات حشرات و چمن به طور موثر بی فایده هستند، زیرا Mega Charizard Y به لطف ترکیب آتش / پرواز خود، مقاومت مضاعفی در برابر هر دو دارد. انواع Fire-، Fairy-، Fighting-، Ground- و Steel نیز آسیب را در این حمله کاهش می دهند، به این معنی که پشتیبانی های معمولی مانند Lucario ممکن است این بار پشت سر گذاشته شوند.

پس از فیلمبرداری از مگا پوکمون اژدها مانند برای خود، زمانی که در حمله پنج ستاره رویداد Lush Jungle، Tapu Lele، شرکت می کنید، آن را به تیم خود اضافه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.