منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای Final Fantasy 14 Moko Grass: از کجا می توان آن را تهیه کرد، دستور العمل ها و موارد دیگر

راهنمای Final Fantasy 14 Moko Grass: از کجا می توان آن را تهیه کرد، دستور العمل ها و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Final Fantasy 14 Moko Grass: از کجا می توان آن را تهیه کرد، دستور العمل ها و موارد دیگر

Final Fantasy 14 پر از رشته‌های مختلف برای ساخت و برداشت است، به نام‌های شاگردان دست و شاگردان زمین، که شامل کلاس‌هایی مانند گیاه‌شناس و بافنده می‌شود. ناگفته نماند که مواد منحصر به فرد زیادی برای ساخت در هیدلین وجود دارد. بسیاری از این رشته‌های مختلف به یکدیگر سرازیر می‌شوند، حداقل به این معنا که مواد خاصی که توسط یک رشته مورد استفاده قرار می‌گیرد، تنها توسط عضوی از رشته دیگر قابل دستیابی است. Moko Grass یک نمونه رایگان از چنین موادی است.

همه از جایی شروع می‌کنند، از جمله ویور، که برای بسیاری از تلاش‌های اولیه‌اش در دنیای دوخت لباس و ساخت سایر کالاها و مبلمان مبتنی بر پارچه، به ماده‌ای به نام Moko Grass متکی است. اگرچه می توان آن را از NPCها در شهرهای نوپا خریداری کرد، مواد بسیار کمیاب تر و مواد سطح بالاتر نمی توانند خریداری شوند. و به طور کلی اکوسیستم کلاس های ساخت و برداشت Final Fantasy 14 از دو طرف حمایت می کنند. اگر مطمئن نیستید که Moko Grass چیست یا چگونه آن را بدست آورید، به جای درستی آمده اید. این راهنمای کوتاه هر آنچه را که باید در مورد Moko Grass بدانید را توضیح می دهد.

توضیحات مورد Moko Grass

هر آیتم در Final Fantasy 14 توضیحات منحصر به فردی دارد. Moko Grass به عنوان “علف معمولی که در Aldenard یافت می شود. نخ کنف از ساقه‌های آن درست می‌شود.»

Moko Grass به عنوان یک مصالح ساختمانی تعریف می شود و می توان آن را به ازای هر واحد به خرده فروشان فروخت.

نحوه مونتاژ Moko Grass

Moko Grass در مقادیر کمی جمع‌آوری شده است و می‌توان آن را به عنوان یک منبع طبیعی تنها در یک منطقه در نزدیکی مکان معروف Waking Sands، مکانی مرکزی در خط داستانی اصلی شخصیت‌های Disiple of War و Disiple of Magic یافت. اما قبل از اینکه بتوانید Moko Grass را از گره منبع جمع آوری کنید، باید با سفر به انجمن گیاه شناسی Gridania گیاه شناس شوید. سپس کلاس گیاه شناسی خود را حداقل به سطح 11 افزایش خواهید داد.

تنها جایی که می توان Moko Grass را برداشت، در غرب تانالان است، نزدیک افق. اگر فوراً دروازه‌های جنوبی شهر را ترک کنید، می‌توانید نقطه‌ای با پوشش گیاهی سرسبز سطح 15 را در بوته مشاهده کنید. اگر اخیرا جمع آوری شده باشد، ممکن است یک یا دو دقیقه طول بکشد تا دوباره ظاهر شود.

شرحی ارائه نشده است

Moko Grass را از کجا بخریم

خوشبختانه، خرید Moko Grass از NPC بسیار آسان تر از رفتن به خانه در طبیعت است. چندین خرده فروش در شهرهای بزرگ Moko Grass را به قیمت دو گیلاس در هر واحد به شما می‌فروشند که باعث ارزانی آن می‌شود. نمایندگی های زیر را می توانید در مکان های زیر پیدا کنید:

  • Engerrand – Lower Decks Limsa Lominsa (X: 8.6 Y: 11.8)
  • O’rhoyod – Old Gridania (X: 14.4 Y: 8.9)
  • Friedurich – Ul’da – Tal’s Footsteps (X: 13.7 Y: 9.5)
  • Gigima – Ul’dah – Steps of Thal (X: 13.9 Y: 13.1)
  • Pasdevillet – The Pillars (X: 7.3 Y: 10.6)

ماموریت های ارائه شده توسط موکو گراس

تنها یک ماموریت وجود دارد که به موکو گراس پاداش می دهد و آن اولین ماموریتی است که ویور در سطح اول به دست آورد، به نام اولین سوزن من. پس از اتمام ماموریت، 40 واحد Moko Grass دریافت می کنید، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به ساخت کنید.

دستور العمل هایی که از Moko Grass استفاده می کنند

Moko Grass در حال حاضر تنها در چهار دستور غذا استفاده می شود: نخ کنفی، دستکش کار کنفی، کنفی اکتون، و یک رول خالی از یک ارکستر کلاس 1.

نخ کنف بلوک اصلی برای مجموعه ای بسیار بزرگتر از دستور العمل ها در رشته های مختلف است. در ساخت زره و سلاح برای کمانداران سطح پایین، جادوگران و آرکانیست ها استفاده می شود.

چگونه بافنده شویم

تبدیل شدن به یک بافنده پس از تراز کردن کلاس شاگرد جنگ یا شاگرد جادو به سطح 10 امکان پذیر است. سپس می توانید با صحبت با مارون در اولدا – مراحل ثال، در مختصات (X: 13.9) تلاش راه بافنده را آغاز کنید. Y: 13.2).

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.