منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3: تاریخ انتشار، نسخه ویژه و موارد دیگر

راهنمای پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3: تاریخ انتشار، نسخه ویژه و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3: تاریخ انتشار، نسخه ویژه و موارد دیگر

حدود یک ماه تا انتشار Xenoblade Chronicles 3، بازی RPG انحصاری مورد انتظار برای نینتندو سوییچ، که در اوایل سال جاری رسماً معرفی شد، فاصله داریم. نینتندو با یک حرکت غافلگیرکننده تاریخ انتشار را از پنجره به سپتامبر 2022 منتقل کرد 29 جولای. اگر می دانید که Xenoblade Chronicles 3 را می گیرید، پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر موجود است. Xenoblade Chronicles 3 نیز نسخه ویژه ای به قیمت 90 دلار دریافت کرد که در انحصار فروشگاه My Nintendo است. پیش‌سفارش‌های نسخه ویژه اوایل این ماه راه‌اندازی شد و به سرعت به فروش رسید. مشخص نیست که آیا سهام بیشتری در زمان عرضه در دسترس خواهد بود یا خیر.

در جریان نینتندو دایرکت که به Xenoblade Chronicles 3 اختصاص داشت، نینتندو فاش کرد که RPG دارای مجوز پسوند 30 دلاری، شامل پسوند تاریخچه و سایر محتواها خواهد بود. همچنین می توانید از Xenoblade Chronicles Amiibo برای دریافت جایزه در بازی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، به نقد و بررسی Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Direct مراجعه کنید.

جوایز پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3

نینتندو هنوز پاداش های پیش خرید Xenoblade Chronicles 3 را اعلام نکرده است. با این حال، این ممکن است در آینده تغییر کند، زیرا برای خرده فروشان بسیار معمول است که پاداش های منحصر به فرد پیش خرید را برای موارد انحصاری Nintendo Switch ارائه دهند.

Xenoblade Chronicles 3 Special Edition را پیش خرید کنید

90 دلار

Xenoblade Chronicles 3 Special Edition
Xenoblade Chronicles 3 Special Edition

نسخه ویژه Xenoblade Chronicles 3 منحصراً برای فروشگاه من نینتندو است. هر دارنده حساب نینتندو می تواند دو نسخه از نسخه ویژه را خریداری کند (در صورت موجود شدن مجدد). نسخه ویژه با یک جعبه فولادی، یک کتاب هنری با جلد گالینگور و یک جعبه خاص با جلدهای منحصر به فرد ارائه می شود.

یادداشت سردبیر: مقاله در 22 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.