منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای پیش‌سفارش Splatoon 3: پاداش‌ها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

راهنمای پیش‌سفارش Splatoon 3: پاداش‌ها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای پیش‌سفارش Splatoon 3: پاداش‌ها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

راهنمای پیش‌سفارش Splatoon 3: پاداش‌ها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های آینده روی نینتندو سوییچ بدون شک Splatoon 3 است و حالا بالاخره می‌دانیم چه زمانی می‌توانیم به Inkopolis بازگردیم. انتظار می رود Splatoon 3 در تاریخ 9 سپتامبر به طور انحصاری بر روی Nintendo Switch منتشر شود. پیش‌سفارش‌ها بیش از یک سال است که فعال هستند، اما اگر قبل از سفارش منتظر تاریخ انتشار واقعی بودید، راهنمای پیش‌سفارش Splatoon 3 را به شما معرفی کرده‌ایم.

جوایز پیش‌سفارش Splatoon 3

هنوز هیچ جایزه پیش‌سفارشی برای Splatoon 3 مشخص نشده است. با این حال، خرده‌فروشانی مانند Best Buy، GameStop، Walmart و Target اغلب پاداش‌های انحصاری بازی Nintendo Switch را دارند. ما تعجب نخواهیم کرد اگر برخی از موارد اضافی فیزیکی، از جمله رنگ اسپری Inklings، در هفته های آینده آشکار شوند. تنها نقطه ضعف انحصاری‌های نینتندو سوییچ در مورد پاداش‌های پیش‌سفارش این است که هر خرده‌فروشی تمایل دارد چیز متفاوتی ارائه دهد – بنابراین شما باید انتخاب کنید که کدام جایزه را بیشتر دوست دارید.

پاداش‌های رسمی درون بازی برای بازی‌های نینتندو سوییچ خارج از بازی‌های پوکمون نادر است. اما دیدن لباس‌های انحصاری که به عنوان پاداش پیش‌سفارش با همه پیش‌سفارش‌ها ارائه می‌شوند، عالی خواهد بود. فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم، اما اگر نینتندو قصد ارائه پاداش های درون بازی را دارد، احتمالا به زودی اعلام خواهند شد.

همزمان با اعلام تاریخ انتشار، نینتندو ویدیوی گیم پلی بازی را در حالت Turf War نمایش داد. Splatoon 3 دارای طیف وسیعی از حالت‌های چندنفره رقیب و همچنین حالت Salmon Run و کمپین تک نفره خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.