منو سایت

راهنمای پایان بد کواری: چگونه همه شخصیت ها را بکشیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای پایان بد کواری: چگونه همه شخصیت ها را بکشیم

The Quarry جدیدترین بازی ترسناک تعاملی از بازی Supermassive Games است. این بار، گروهی از اعضای شورای اردوگاه پس از بازگشت اردونشینان به مهمانی می روند، اما چیزی شوم در کمین است. همانطور که انتخاب خود را در The Quarry انجام می دهید، این موضوع بر داستان هر شخصیت و اینکه آیا او زندگی می کند یا نه تأثیر می گذارد. اگر می خواهید جشنواره جنگل را تجربه کنید یا در تلاش برای رسیدن به دستاورد هستید، در اینجا نحوه اطمینان از مرگ هر شخصیت در یک بازی آورده شده است. مرگ‌ها به ترتیب زمانی فهرست شده‌اند و با فصلی از تعداد زیادی مشخص شده‌اند اسپویلرها به جلو

فصل 4

فصل 4 به شما این فرصت را می دهد که دو شخصیت Jacob و Emma را بکشید. تا به حال، هیچ یک از انتخاب هایی که قبلا انجام داده اید، شما را از کشتن این شخصیت ها به این طریق باز نمی دارد. اولی یعقوب است. نزدیک به ابتدای فصل 4، شما در نقش رایان بازی خواهید کرد. رایان صداهایی را می‌شنود که از یک بوته می‌آید و می‌توانید اسلحه را به سمت بوته بگیرید. شما باید دوبار به بوته شلیک کنید و انتخابات تمام شد تیراندازی با تپانچه، با اصرار، تیراندازی با تپانچه. این منجر به مرگ یعقوب می شود که در بوته ها پنهان شده است.

در حال پخش: مروری بر شغل

بعداً در فصل 4، شما به عنوان اِما بازی خواهید کرد و خود را در یک خانه درختی خواهید یافت – بدون توجه به انتخاب شما، هیچ راهی برای اجتناب از خانه درختی وجود ندارد. در خانه درختی اولین انتخاب این فرصت را به شما می دهد درب را باز کنید. هنگامی که آن را باز می کنید، یک هیولا وارد می شود و اِما را می کشد.

فصل 6

در فصل 6 شما در نقش ابیگیل در خانه استخر بازی خواهید کرد. هر انتخابی که در اینجا داشته باشید، نیک در نهایت ابیگیل را به دیوار فشار می دهد و او تفنگی را به سمت او خواهد گرفت. شلیک نکن، دکمه را فشار ندهید و در عوض منتظر لحظه باشید. نیک تبدیل به یک هیولا می شود و ابیگیل را می کشد.

فصل 7

هیچ کس در فصل 7 در طول این بازی نخواهد مرد، اما شما باید کارهای مقدماتی را انجام دهید تا بعداً برخی از شخصیت ها را بکشید. هنگامی که در حین بازی در نقش لورا فرصت پرسه زدن آزادانه در ایستگاه پلیس را دارید، فوراً به رختخواب برگردید. سرنگ را از قفسه طبقه بالا نگیرید. وقتی روز بعد از خواب بیدار می شود، وانمود می کند که درد دارد تا تراویس را به داخل سلول بکشاند. لورا باید یک بار به تراویس شلیک کند و سپس یک QTE وجود خواهد داشت که در آن لورا می تواند دوباره به تراویس شلیک کند، این QTE را شکست دهید. این باعث می شود تراویس در سلول خونریزی کند، اما او از زخم گلوله جان سالم به در خواهد برد. یک پنجره پاپ آپ می گوید که تراویس شما را خواهد کشت.

فصل 8

لورا و رایان وارد تونلی می شوند که با چراغ قرمز روشن شده است، جایی که می توانید صدای دعوای پلیس با پیرزنی بالای سرتان را بشنوید. قفس یک هیولا است و لورا تفنگ خود را به سمت هیولا خواهد گرفت. از رایان خواسته می شود که حرف او را قطع کند، حرف لورا را قطع نکن لورا به هیولا شلیک می کند که معلوم می شود نیک است که در اوایل بازی به یک هیولا تبدیل شده است. نیک بر اثر اصابت گلوله جان باخت.

فصل 9

رایان در فصل نهم با سرنوشت خود آشنا می شود.
رایان در فصل نهم با سرنوشت خود آشنا می شود.

همانطور که به عنوان دیلن در زباله دان بازی می کنید، شروع به کار با جرثقیل خواهید کرد. در اینجا شما باید انتخاب کنید به کیتلین و ساوند هورن هشدار دهید. سپس یک QTE برای دیلن وجود خواهد داشت تا از خود در برابر هیولایی که سعی در شکستن شیشه جلو دارد محافظت کند. شکست QTE و هیولا شیشه را می شکند و دیلن را می کشد.

بعداً زمانی که آنها هیولایی را در اتاق زیر شیروانی پیدا کردند، در نقش لورا و رایان بازی خواهید کرد. زمین می شکند و همه سقوط می کنند و منجر به حمله هیولا می شود. رایان تفنگ را می گیرد و به سمت هیولا می رود، به هیولا شلیک کنید. این برای آزاد کردن مکس ضروری است تا بتوانیم بعداً او را بکشیم. پس از شلیک رایان به هیولا، تراویس به لورا در سلول شلیک کرد و لورا را کشت. رایان باید با تراویس مبارزه کند و شما باید انتخاب کنید خشونت آمیز گزینه و سپس شکست QTE. این منجر می شود که تراویس با تفنگ به صورت رایان شلیک کند و رایان را بکشد.

فصل 10

کیتلین تا آخر کار می کند، اما این بدان معنا نیست که او شب را زنده می کند.
کیتلین تا آخر کار می کند، اما این بدان معنا نیست که او شب را زنده می کند.

از آنجایی که نفرین مکس را برداشته اید، فصل 10 را به عنوان Max شروع می کنید. مکس به انتهای جزیره می رود و شما می خواهید این گزینه را انتخاب کنید شنا تا ساحل. مدت کوتاهی پس از انتخاب این گزینه، یک هیولا ظاهر می شود و به مکس حمله می کند و او را می کشد.

سرانجام کیتلین که در کلبه مورد حمله هیولایی قرار می گیرد. اولین انتخابی که به دست می آورید قادر خواهد بود صبر کن. زمانی که صبر کنید، می توانید به هیولا شلیک کنید، به هیولا شلیک نکن. این منجر به کشتن هیولا کیتلین می شود که آخرین شخصیت در حال حاضر است. بازی به پایان رسیده است و شما دستاورد / تروفی هک حرفه ای را دریافت خواهید کرد.

بررسی Quarry را در GameSpot ببینید، جایی که منتقد ریچارد ویکلین به آن امتیاز 9/10 داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.