منو سایت

راهنمای نبرد رئیس غول آتش حلقه الدن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای نبرد رئیس غول آتش حلقه الدن

راهنمای نبرد رئیس غول آتش حلقه الدن

در Elden Ring Fire Giant نه تنها بالاست، بلکه بین شما و Forge of the Giants نیز قرار دارد، جایی که برای رفتن به مناطق بعدی بازی باید از آنجا دیدن کنید. از بین بردن شیطان آتشین کار آسانی نیست – به عنوان مثال، مگر اینکه از روش خاصی استفاده کنید که اکثر بازیکنان Elden Ring به درستی آن را “پنیر” می نامند، یا از سوراخ هایی در طراحی بازی به گونه ای استفاده کنید که نبرد آن را به راحتی بزرگ کند. روش پنیر Fire Giant از طریق YouTuber TagBackTV به ما می رسد. با این حال، برخی از بازیکنان از بازی با دشمنان در یک بازی Soulsborne خودداری می‌کنند، بنابراین در اینجا ما هر دو روش را بررسی کردیم. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

نبرد غول آتش حلقه الدن

شما غول آتش را در قله کوه در منطقه غول ها ملاقات خواهید کرد که در میان تاندراهای یخ زده سرگردان هستند. او یک رئیس است که باید داشته باشد، بنابراین شما نمی توانید او را دور بزنید. نحوه برخورد شما در هر دو مرحله به این بستگی دارد که آیا می خواهید صادقانه بجنگید یا دعوا کنید.

در حال پخش: الدن رینگ: بهترین زمان بعد از لیورنیا

فاز اول

اگر می خواهید فیله Fire Giant خود را بدون پنیر درست کنید، این کاری است که باید انجام دهید. اگر Mimic Tear شما به خوبی بهبود یافته است، فوراً آن را رها کنید تا به شما کمک کند – حتی پس از عصب کشی هنوز کاملاً مفید است. پارگی صورت ضعیف هنوز کمک خواهد کرد، اما ممکن است بخواهید برای ایجاد آن تا مرحله دوم صبر کنید.

به غول آتش ضربه بزنید (بله، در واقع)، از حمله اولیه او اجتناب کنید و مچ پای چپ / پاشنه آشیل او را هدف قرار دهید. این ضعیف ترین نقطه آن است و باید بیشتر وقت خود را صرف بریدن آن کنید. Fire Giant قد بلند و ترسناک است، اما می توانید از حرکات او در زمان مناسب اجتناب کنید – به علاوه Mimic Tear باید تانک های زیادی برای کمک بسازد. به مچ پا بافته شده او را نشانه گیری کنید تا زمانی که به عذاب بیفتد و وارد فاز دو شود.

فاز اول – روش پنیر

وارد تورنت شوید و مستقیماً برای Fire Giant بارگیری کنید. در اینجا او می‌تواند یکی از دو حرکت را انجام دهد، مثل اینکه شما پنیر را نمی‌کوبید: شکستن عمودی با سپر غول‌پیکر خود یا حمله تابشی افقی. در هر صورت می توانید از خطر خارج شوید.

اگر آب و هوا را به درستی بشناسید، Fire Giant درست در جایی که می خواهید پشت شما خواهد بود. کار شما این است که او را مانند یک Pied Piper به مقیاس نشان داده شده در تصویر زیر فریب دهید – به راحتی با مقیاس مربع مشخص می شود. منتظر بمانید تا گوش بزرگ فاصله بین او و شما را کاهش دهد و درست زمانی که او شروع به حمله جدید کرد، درست از صخره و به زمین زیر و سمت راست صخره مربع.

از جایی که فرود می آیید، نزدیک صخره بمانید و منتظر باشید تا غول آتش از توده صخره ای که درست در کنار آن بودید بالا برود. او ترجیح می دهد راه خود را روی صخره ها طی کند تا اینکه واقعاً بالا برود. او ممکن است حملات بیشتری را از این موقعیت انجام دهد، اما آنها نباید به شما ضربه بزنند. اگر این کار را انجام دادند، ممکن است شما خیلی نزدیک بوده باشید، پس کمی به عقب برگردید و مطمئن شوید که او را تعقیب می کند تا زمانی که به بالای صخره ای که همین الان ترک کرده اید صعود کند.

در نهایت Fire Giant حمله دیگری را امتحان می کند که با صعود کوتاه او از صخره به پایان می رسد. زمانی که انیمیشن حمله او تمام شود، سقوط می کند و آنقدر آسیب می بیند تا فاز دوم را شروع کند.

فاز دوم

ظاهر جدید Fire Giant به نوعی ترسناک تر از قبل است. حالا دستانش در شعله های آتش فرو خواهد رفت و معده اش که کاملاً بد است تبدیل به دهان می شود – بس است، میازاکی! اگر هنوز Mimic Tear خود را ایجاد نکرده اید، همین الان این کار را انجام دهید. مجموعه جدید حرکات Fire Giant گلوله های آتشینی را اضافه می کند که می توانند به طور خطرناکی سریع یا به طرز عجیبی آهسته به سمت شما بیایند.

شما می خواهید همان مچ پا/پاشنه قبلی را هدف قرار دهید و در حالی که Mimic Tear شما از طرف شما آسیب می زند، این مرحله مشکلی بزرگتر از مرحله قبلی نخواهد بود. به خاطر داشته باشید که حملات او برد باورنکردنی دارند، بنابراین حتی اگر او را به عنوان یک جادوگر تعقیب کنید، Fire Giant احتمالا می تواند به شما برسد. شاید بهتر باشد نزدیک بمانیم و بگذاریم Mimic Tear کار خودش را بکند.

فاز دوم – روش پنیر

از این به بعد، می خواهید روند را مانند قبل تکرار کنید، اما مراقب حملات جدید آن باشید که شامل گلوله های آتشین، چه سریع و چه آهسته است. غول آتشین را به سمت صخره مربع بکشید، به پایین و به سمت راست بپرید، زمانی که در شرف حمله است، سپس کمی به خود فاصله دهید تا منتظر رسیدن هیولای عمدی باشید.

بیشتر از دفعه قبل طول می کشد و برخی از حملات آتشین او ممکن است حتی از صخره ای که در نهایت دوباره روی آن بایستد بشکند، بنابراین مراقب آنها باشید و در صورت لزوم از زره ها و سپرهایی که در برابر آتش خوب هستند اجتناب کنید یا مسدود کنید. آسیب در اینجا ایده آل است فقط در صورتی که نتوانید از برخی از حملات اشتباه اجتناب کنید.

با گذشت زمان، غول آتش به بالای صخره باز می گردد، حمله ای انجام می دهد که او را به پهلو می کشد، برای لحظه ای گذرا در آنجا آویزان می شود و سپس برای همیشه به مرگ می افتد.

غول آتش سقوط می کند

Fire Giant 180000 رون و ماده مصرفی Fire Giant Remembrance را خرج می کند که می تواند با 30000 رون دیگر فروخته شود یا در میز گرد با یک اسلحه جدید (بافته قرمز غول پیکر) و یک طلسم (Oh, Flame!) تعویض شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد حلقه الدن، مرکز راهنمای کامل حلقه الدن ما را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.