منو سایت

راهنمای سفر Sea Of Thieves The Shrouded Deep

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای سفر Sea Of Thieves The Shrouded Deep

Sea of ​​Thieves Adventure 3 وارد شد. در The Shrouded Deep شما نه تنها برای چندین گونه از کوسه افسانه ای به شکار مگ می روید، بلکه نهایتاً Shrouded Ghost را که گریزان ترین نبرد با باس در بازی است، احضار کرده و شکست خواهید داد. این حالت داستانی چند فصلی تا 12 می در دسترس خواهد بود، بنابراین حتماً به آنجا بروید و تمام کار را تمام کنید تا لوازم آرایشی منحصر به فرد را قبل از اینکه برای همیشه ناپدید شوند، برنده شوید. در اینجا همه چیزهایی است که برای تکمیل The Shrouded Deep باید بدانید.

مرحله 1: با Larinna صحبت کنید، سپس به مکان روی نقشه M12 سفر کنید

Larinna بار دیگر رابط بین شما و آخرین بازی Sea of ​​Thieves Adventure است، بنابراین هنگام بارگیری بازی، درست بیرون از میخانه با او صحبت کنید. او یک تکه کاغذ به شما می دهد که نشان می دهد مریک، شکارچی کوسه معروف، با کشتی غرق شده، هنوز هم افسانه ای، نهنگ قاتل، بازگشته است.

قبل از ترک پاسگاه، عاقلانه است که تخته‌های چوبی و گلوله‌های توپ را با خرید آنها در جعبه‌های کامل از نماینده Merchants Alliance در اسکله نزدیک کشتی خود ذخیره کنید. شما به مقدار زیادی چوب و گلوله توپ نیاز دارید. به ما اعتماد کن

نهنگ قاتل در محل نقشه M12 – در جنوب خلیج کشتی شکسته – روی چند صخره شکسته شده است، بنابراین به آنجا بروید تا با مریک و بل صحبت کنید. این گزینه گفتگوی بل برای “ادامه ماجراجویی” است که بیشتر به آن نیاز خواهید داشت. این شما را با فصل دوم داستان شروع می کند.

مرحله 2: با استفاده از ابزار احضار ویژه ای که دریافت خواهید کرد، چهار مگالودون را شکست دهید

معمولا ملاقات با مگ یک رویداد تصادفی است، اما در The Shrouded Deep می‌توانید عمداً هر پنج نوع کوسه فوق‌العاده را ایجاد کرده و شکست دهید. شما می توانید چهار مورد اول را به ترتیب تصادفی انتخاب کنید و همه آنها به یک نوع فرآیند نیاز دارند. شما به یک مکان خاص سفر خواهید کرد، یک شراره ویژه راه اندازی می کنید، سپس مگ را شکست می دهید و روح او را با یک مجسمه وصل می کنید قبل از اینکه این مجسمه را روی میز روی میز نهنگ قاتل قرار دهید. شما یک مجسمه، یک موشک احضار منحصر به فرد، دستورالعمل هایی در مورد مکان رفتن و یک نقشه از توپ خاص برای استفاده برای هر یک از چهار مگابایت اول دریافت خواهید کرد.

در اینجا هر مگالودون نامیده می شود:

 • Hungering One – Mermaid’s Hideaway (شبکه کارتوگرافی B13)
 • Shadowmaw – Ruby’s Fall (شبکه کارتوگرافی Y16)
 • وحشت باستانی – پناهگاه برای دزدها (شبکه کارتوگرافی M20)
 • Comb Queen – Marauder’s Arch (شبکه نقشه کشی Q3)
هر کوسه ای که احضار می کنید به چهار آیتم جستجو نیاز دارد که در منوی شعاعی شما ظاهر می شوند.
هر کوسه ای که احضار می کنید به چهار آیتم جستجو نیاز دارد که در منوی شعاعی شما ظاهر می شوند.

ممکن است متوجه شوید که این مکان ها شما را به چهار منطقه روی نقشه می برند. اگر به تنهایی از پس آن برآیید، سفر بسیار زیادی خواهد بود، و اگرچه می توانید آن را انجام دهید، اما نیازی به آن نیز نخواهد بود. مانند اولین رویداد زنده در بازی، The Hungering Deep 2018، شما نمی توانید آخرین رئیس را بدون حداقل پنج دزد دریایی احضار کنید. این یکی از کامل ترین تیم های ممکن است، به این معنی که The Shrouded Deep برای بازی با سایر خدمه طراحی شده است.

بهترین شرط شما در این مورد این است که خدمه کامل خود را بیاورید و به دنبال دزدان دریایی دیگری باشید که ممکن است علاقه مند به اتحاد مجدد باشند. حتی می‌توانید فردی را برای ماندن در The Killer Whale نامزد کنید، زیرا سایر بازیکنان مطمئناً در طول رویداد سه هفته‌ای به آن خواهند رسید. اگر در یک تیم هستید، با تقسیم حجم کار، می‌توانید این جنگ‌های بزرگ را خیلی سریع‌تر انجام دهید، بنابراین هیچ تیمی مجبور نیست با هر چهار موجود پیش از دریا مبارزه کند.

در میز احضار The Killer Whale، بشقاب‌های خالی در نهایت با تصاویری که شما و دیگران در کپی بازی خود جمع‌آوری می‌کنید، پر می‌شود، حتی اگر دیگران در تیم شما نباشند. برای استفاده از این مزیت نیازی نیست که با استفاده از سیستم پرچم بازی به طور رسمی وارد یک اتحاد شوید. اگر هر یک از تصاویر توسط خدمه در نسخه شما از بازی ارسال شده است، می توانید فراموش کنید که خودتان با این کوسه روبرو شوید. کد رنگ هر یک از این تصاویر به شرح زیر است:

 • جن با پرهای آبی – گرسنه
 • جن با پر قرمز – Shadowmaw
 • جن با پرهای زرد – وحشت باستانی
 • جن با پر بنفش – ملکه تاج دار

حتی اگر با این خدمه دیگر همکاری نکرده‌اید، ممکن است برای رویارویی با Shrouded Ghost به آن‌ها نیاز داشته باشید، بنابراین بهتر است اگر و زمانی که به موقع با کشتی‌های دیگر روبرو شدید، صمیمی باشید.

نهنگ قاتل ... داره برمیگرده؟!
نهنگ قاتل … داره برمیگرده؟!

مرحله 3: با استفاده از سوله مخصوص، روح Wrapped را احضار کنید

درست مانند سال 2018، باید پنج یا چند دزد دریایی را در نهنگ قاتل جمع آوری کنید تا در یک آلونک مخصوص بازی کنید. ساز موسیقی خود را انتخاب کنید و در حالی که یک ساز مجهز دارید، “Summon The Megalodon” را با انتخاب آن از لیست پخش خود بنوازید. اگر تا به حال برای استخدام دزدان دریایی به اندازه کافی تلاش کرده اید، خوشبختانه اکنون میز احضار با چراغ سبز روشنی که به آسمان بلند می شود روشن می شود و در این مورد از دزدان دریایی دیگر کمک می خواهد.

پس از مدتی که همه با هم آهنگ را می نوازند، Shrouded Ghost به شکلی حماسی ظاهر می شود. نبردی که شاید سال ها منتظرش بودید بالاخره شروع می شود! این باس نبرد شامل چهار مرحله است که هر مرحله دشوارتر می شود. اگر کشتی شما به طور تصادفی غرق شود، نهنگ قاتل یک طرح پشتیبان خوبی ایجاد می کند، زیرا توپ های او هنوز کار می کنند.

با این حال، به یاد داشته باشید که اگر بمیرید، در کشتی خود دوباره متولد خواهید شد، کشتی خود بعد از غرق شدن در جزیره دیگری دوباره متولد می شود و از شما می خواهد که از هر کجا به نبرد بازگردید. به همین دلیل است که بهتر است سعی کنید کشتی خود را شناور نگه دارید.

فاز اول

در ابتدا، نبرد شما با کوسه ابدی گریزان مانند هر نبرد مگالودون دیگری آشکار می شود. در اینجا توپ ها بهترین هستند، اگرچه تیراندازی و سه گانه نیز کار می کنند.

فاز دوم

در مرحله دوم، مگ پنهان می ماند در حالی که ناوگان Flameheart شما را به نبرد با یک کشتی می برد. باز هم، توپ ها در اینجا بهترین هستند.

فاز سوم

در موج ماقبل آخر حملات، کشتی کاپیتان ارواح قوی‌تر و Shrouded Ghost متحد می‌شوند تا به یکباره با شما بجنگند. به همین دلیل است که داشتن کشتی ها و متحدان زیاد برای این ماجراجویی بسیار مهم است.

فاز نهایی

در مرحله نهایی، کل ناوگان Flameheart به همراه کوسه ویژه برای نبرد نهایی تا مرگ دوباره به یکدیگر ملحق می شوند. بسیاری از آن‌ها را شکست دهید تا بر Shrouded Ghost پیروز شوید – برای اکثر بازیکنان این اولین بار است.

مرحله 4: با بل در مورد نهنگ قاتل صحبت کنید

در حالی که اکشن پشت سر شماست، مطمئن شوید که یک بار دیگر با بل صحبت کرده و تکمیل ماجراجویی را در گزینه های دیالوگ او انتخاب کنید. پیچ و تاب از تاریخ که در اینجا خراب نمی کنیم، اشاره ای به آنچه در ادامه حماسه محدود زمانی ماجراهای Sea of ​​Thieves می آید به ما می دهد. منتظر ادامه داستان در ماه مه باشید.

The Shrouded Deep – اعمال و جوایز

شش مورد یا چالش وجود دارد که باید در طول The Shrouded Deep تکمیل کنید. البته اگر یکی از آنها را از دست دادید، می‌توانید ماموریت داستان را دوباره پخش کنید – به عنوان مثال، اگر تیم دیگری از طرف شما یک مجسمه قرار دهد. موارد عبارتند از:

 • یک مجسمه گرسنه را به میز تشریفات بل اضافه کنید
 • مجسمه ملکه پر شده را به میز تشریفات بل اضافه کنید
 • یک ShadowMaw پر شده را به میز تشریفاتی بل اضافه کنید
 • تصویری از وحشت باستانی را به میز آیینی بل اضافه کنید
 • در مراسم احضار Shrouded Ghost شرکت کنید
 • Ghost Wrap احضار شده را شکست دهید
از هم اکنون تا 12 مه می توانید دو لوازم آرایشی دیگر را باز کنید.
از هم اکنون تا 12 مه می توانید دو لوازم آرایشی دیگر را باز کنید.

پایان این رویداد یک روز به شما فیگور مورد علاقه شکارچی را می دهد، که لوازم آرایشی یک کشتی است که شبیه همسر عزیز مریک، سریک است. برای تکمیل هر شش مورد، عنوان بازیکن انحصاری Summoner of Myths را باز خواهید کرد. در حالی که این رویارویی تضمین شده با Shrouded Ghost برای دیگر ستایش های دیرینه هیولای دریایی به حساب نمی آید، این عنوان بازیکن باید یک جایزه خوب برای کسانی باشد که نزدیک به نیم دهه صبر کرده اند تا فقط یک بار شاهد این موجود باشند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.