منو سایت

راهنمای ریشه های عمیق الدن رینگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای ریشه های عمیق الدن رینگ

Deeproot Depths یک منطقه زیرزمینی اختیاری در Elden Ring است که پس از یک پیشروی کامل به شمال از طریق Knockron، شهر ابدی و جنگل‌های اجداد می‌توان به آن رسید. پس از نبرد با رئیس دوقلو Valiant Gargoyle، بازیکنان می توانند از آبشاری عبور کنند که به Deeproot Depths منتهی می شود. در اینجا بازیکنان می توانند جادوی افسانه ای، یک مجموعه زره شرور را بیابند و چندین بار دیگر توسط فیا بازداشت شوند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Deeproot Depths بدانید.

یک غار پر از مورچه ها – و تعداد زیادی رون

بازیکنان پس از ورود به منطقه نزدیک Great Waterfall Crest Site of Grace، باید با استفاده از شاخه های درخت از پرتگاهی عبور کنند. اگر از این شاخه های درخت برای بالا رفتن و به سمت راست استفاده کنید، ورودی یک غار را خواهید یافت. در داخل غار یک دسته مورچه خواهید دید که در نگاه اول چندان هیجان انگیز نیست. با این حال، در وسط غار نسبتا کوتاه، گروهی از مورچه ها وجود دارد که کیسه های غول پیکری به آنها متصل شده است. این مورچه ها را فقط می توان هر کدام یک بار کشت، اما مواد مصرفی رون باکیفیت زیادی را آزاد می کنند که به شما این امکان را می دهد که هر بار که از اقلام استفاده می کنید، افزایش رون زیادی داشته باشید. عنصر دیگری که در این غار باید به آن توجه کرد این است که در انتهای غار، جایی که می‌توان روی شاخه‌های بیرون پرید، بدنی وجود دارد. بر روی این بدنه Elden Stars Incantation، یکی از طلسم های افسانه ای بازی قرار دارد.

در حال پخش: حلقه ELDEN – تحقیق

شهر مرگ

شهر ابدی بی نام پر از دشمنان سنگینی است که اثر مرگ دارند.
شهر ابدی بی نام پر از دشمنان سنگینی است که اثر مرگ دارند.

با رفتن به شمال غربی غار مورچه، ویرانه های شهری را خواهید دید که سایت گریس در شمال غربی شهر قرار دارد. این شهر ابدی بی نام است و مملو از دشمنانی است که اثری از وضعیت فانی دارند. دو بخش کلیدی شهر وجود دارد. سطح زمین جایی که برخی از اقلام مانند سنگ اسمیتینگ را می توان در ساختمان ها یافت، اما دسته ای از مارمولک های مرگبار در اطراف پرسه می زنند. قسمت دیگر پشت بام ها هستند که با کمک شاخه های درخت می توانید در آن ها حرکت کنید، اما نگهبانانی هستند که در بالای ساختمان ها نشسته آتش پرتاب می کنند. اشیایی روی پشت بام ها پراکنده شده اند، اما هیچ چیز فوق العاده کمیاب یا ضروری نیست. در غرب محل فیض می توانید تابوتی را پیدا کنید که در لبه آبشار نشسته است. اگر در تابوت استراحت کنید، شما را به رودخانه انسل می برد که در غیر این صورت فقط با پیشروی در ماموریت جادوگر رانی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

سیلوری بوته

ست زره Crucible Tree تا زمانی که بتوانید از Crucible Knight Siluria عبور کنید داخل این درخت است.
ست زره Crucible Tree تا زمانی که بتوانید از Crucible Knight Siluria عبور کنید داخل این درخت است.

از شهر ابدی گریس بی نام که به سمت شمال غربی حرکت می کنید، شوالیه ها و سربازان تصادفی زیادی را خواهید دید که در جهان اموات در حال گشت زنی هستند. در صورت انتخاب می توان از بسیاری از آنها اجتناب کرد، اما یک باس اختیاری روی درخت در گوشه شمال غربی Deeproot Depths وجود دارد. در آنجا می توانید Crucible Knight Siluria را پیدا کنید، یک دشمن بزرگ با نیزه. شکست دادن آنها با نیزه ای بزرگ از درخت سیلوریا به شما پاداش می دهد و در داخل درخت غول پیکری که سیلوریا نگه داشته است، می توانید صندوقچه ای با مجموعه زره پوش Crucible Tree پیدا کنید.

به سمت شمال شرقی

Deeproot Depths یک مقبره پیاده روی دارد.
Deeproot Depths یک مقبره پیاده روی دارد.

بخش شمال شرقی نقشه در واقع یک نقطه عطف مورد توجه ندارد، اما در عوض چند چیز کوچکتر وجود دارد که شایسته توجه است. بزرگترین چیز در این منطقه این است که یک مقبره عابر پیاده وجود دارد که می توانید خاطره رئیس را در آن تکرار کنید. اگر به انتهای شمال شرقی نقشه بروید، می توانید خاکستر مقبره را در لبه صخره پیدا کنید. این خاکستر تقریباً در میانه راه است، اما اگر می خواهید همه چیز را جمع آوری کنید، می توانید آنها را ببرید. منطقه دیگر نزدیک به پایین آبشار است. در اینجا غاری وجود دارد که داخل آن چند سنگ آهنگری از سطوح 6 و 7 به همراه یک خرس غول پیکر وجود دارد.

فیا و اژدهای زالو

فیا را می توان بعد از ترک میز گرد اینجا پیدا کرد.
فیا را می توان بعد از ترک میز گرد اینجا پیدا کرد.

منطقه اصلی مورد توجه Deeproot Depths در قسمت شرقی نقشه است. با بالا رفتن از شاخه درختان و از طریق ساختمان های شهر ابدی بی نام می توان به این منطقه رسید. پس از رسیدن به بالای آن، یک درب مه وجود خواهد داشت. در داخل با قهرمانان فیا مبارزه خواهید کرد، یک گام ضروری در خط کوئست فیا و رسیدن به فینال حلقه الدن. پس از غلبه بر قهرمانان و استراحت در محل فضل، فیا ظاهر می شود. هنگامی که شما بازداشت شدید و دیالوگ او را تمام کردید، شانس مبارزه با Lichdragon Fortissax را خواهید داشت، با این فرض که آیتم ضروری، نفرین مرگ را دریافت کرده اید، که می توانید با دنبال کردن راهنمای ما برای ماموریت فیا، آن را پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.