منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای حلقه الدن در رودخانه سیوفرا: کجا برویم، اقلام و دشمنانی که باید مراقب آنها باشیم

راهنمای حلقه الدن در رودخانه سیوفرا: کجا برویم، اقلام و دشمنانی که باید مراقب آنها باشیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای حلقه الدن در رودخانه سیوفرا: کجا برویم، اقلام و دشمنانی که باید مراقب آنها باشیم

به رودخانه سیوفرا در حلقه الدن خوش آمدید، سرزمین زیرزمینی با شگفتی های زیبایی و رنج که ممکن است قبل از اینکه سریع متوجه شوید مکان بدی برای اقامت است با آن روبرو شده اید. Siofra River در پایان بازی میزبان تعدادی از نقاط جالب است، از جمله دو باس با Remembrances که می توان آنها را گرفت و یکی از بهترین احضار روح در بازی. حتی با مجموعه ای قوی از تجهیزات، تا زمانی که یکی از اصلی ترین نبردهای اختیاری Elden Ring را به پایان نرسانید، هنوز به مناطق بالای رودخانه دسترسی ندارید.

چگونه در الدن رینگ به رودخانه سیوفرا برویم؟

برای رسیدن به رودخانه سوار آسانسور می شوید. اولین مورد در لیمگریو، شمال غربی فورت هیت است. می توانید چاهی را در رودخانه عمیق سیوفرا در Caelid’s Dragonbarrow پیدا کنید، اگرچه این مکان و منطقه ای که شما را به آن می برد به طور قابل توجهی از اولین ورودی سیوفرا خطرناک تر است.

روح اجداد را زنده کنید

یکی از رؤسای اولیه رودخانه سیوفرا، روح پیشرو بود، آهوی غول پیکری که می خواهد اگر بقایای زمینی او را شکست دهید خاکستر روحانی خود را به شما بدهد. روح پیشین را در Hallowhorn Grounds خواهید یافت، اما تنها زمانی ظاهر می شود که هشت منقل پراکنده در اطراف و شمال شرق رودخانه را روشن کنید. گروهی از سربازان ارواح در زمین شمال رودخانه پرسه می زنند. آنها – و به خصوص تیراندازان – می توانند به راحتی با یک ضربه شما را نابود کنند. به خاطر داشته باشید که اگر در ابتدای بازی تصمیم بگیرید این نبرد را امتحان کنید و از آسیب های آتش و صلح برای استفاده از نقاط ضعف اجداد استفاده کنید، چگونه با آن کنار می آیید.

کمان شاخ را بگیرید

جسدی زیر پله‌های منتهی به Hallowhorn Grounds وجود دارد. بدبختی آنها سود شماست. شاید رودخانه سیوفرا برای این مسافر نگون بخت زیاد بوده باشد، اما می توانید کمان شاخ آنها را بگیرید و به خوبی از آن استفاده کنید. کمان شاخ دارای چندین جنبه منحصر به فرد است که آن را برای هر طبقه دوردست مفید می کند. Mighty Shot، مهارت او، قدرت تیراندازی با کمان را افزایش می دهد، اما ویژگی متمایز کننده واقعی آسیب جادویی است که Horn Bow به هر حمله اضافه می کند. علاوه بر اینکه آن را در برابر دشمنان آسیب پذیر در برابر جادو بسیار ارزشمند می کند، به این معنی است که تیرهای جادویی شما تقریباً دو برابر آسیب وارد می کنند.

شکار Ghost Glovewort

با صحبت از خاکستر معنوی، متوجه خواهید شد که Ghost Glovewort در سراسر منطقه در حال رشد است. این موارد کمیاب ارزی هستند که برای ارتقای Spirit Ashes با Roderick به Roundtable Hold استفاده خواهید کرد. برخلاف اسمیتینگ استونز، بازی دارای تعداد محدودی Ghost Glovewort است. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام خاکستر معنوی را ارتقا دهید به دقت فکر کنید. شما همچنین Ghost Glovewort و Grave Glovewort را در دخمه های مختلف پر از زمین های بین آنها خواهید یافت.

از Knockron، شهر ابدی دیدن کنید

Nokron نیمه غربی رودخانه Siofra است، بخشی که شامل برج ها و ساختمان های ویران شده ای است که فقط خارج از محدوده هستند. آنها تا زمانی که Starscourge Radahn را شکست دهید خارج از محدوده خواهند بود و پس از آن یک شهاب سنگ از آسمان سقوط می کند و راه را به Nokron باز می کند. این منطقه باستانی جایی است که چندین ماموریت، از جمله ماموریت Ranni و ماموریت Fia را تکمیل خواهید کرد. او همچنین یک رئیس منحصر به فرد دیگر و بهترین احضار روح در اطراف دارد.

نگذارید زیبایی رودخانه سیوفرا شما را فریب دهد.  این یک مکان خطرناک با رئیس های چالش برانگیز است.
نگذارید زیبایی رودخانه سیوفرا شما را فریب دهد. این یک مکان خطرناک با رئیس های چالش برانگیز است.

روح جد سلطنتی را زنده کنید

The Regal Ancestor Spirit نسخه چالش برانگیزتری از Ancestor Spirit است. قبل از اینکه او را به مبارزه در Nokron’s Hallowhorn Grounds دعوت کنید، باید شش منقل دیگر پیدا کنید تا او را احیا کنید. شکست روح جد شاهی – که در آتش و دنیا هم ضعیف است – برای شما خاطره می آورد. آن را به Enia the Finger Reader در Roundtable Hold ببرید و می توانید Winged Greathorn یا Ancestral Spirit’s Horn بخرید. اگر هنوز از آرامگاه‌های سرگردان در مجموعه مقبره لیورنیا استفاده نکرده‌اید، می‌توانید Remembrance را در آنجا کپی کنید، سپس آن را به Enia برگردانید تا توانایی‌هایی را که برای اولین بار از دست داده‌اید خریداری کنید.

اشک تقلید را بگیرید

Mimic Tear، که به طور گسترده توسط جامعه Elden Ring به عنوان بهترین فراخوان روح شناخته می شود، در Nokron منتظر شماست. این جایزه برای یک رئیس اختیاری در جنوب سرزمین مقدس شب است. مطابق با نام خود، Mimic Tear از تجهیزات و مهارت های فعلی شما کپی می کند. شما می توانید با وارد شدن به این نبرد بدون لباس یا اسلحه از آن لذت ببرید و سپس به سرعت بار معمول خود را در حالی که Tear تشکیل می شود مجهز کنید. احضار Mimic Tear Spirit Ashes به معنای احضار نیزه است که آن را به یک دارایی ارزشمند در نبردهای دشوارتر Elden Ring تبدیل می کند.

نیمه خدا را ملاقات کنید

و آنها را به ابدیت بفرست. Mohg, Blood Omen کاخ Mohgwyn را بر روی رودخانه Siofra ساخته است، اگرچه برای رسیدن به آن باید چند ماموریت اضافی انجام دهید. شما معمولاً فقط از طریق یک تله پورتال در میدان برفی تقدیس شده می‌توانید به کاخ موگوین برسید، که خود منطقه‌ای است که فقط با ترکیب مدالیون هالیگتری قابل دسترسی است. با این حال، اگر ماموریت Whitefaced Varre را انجام دهید، او شما را برای ملاقات و احوالپرسی Mohg به قصر خواهد برد. این یک نبرد بسیار دشوار است، اما تقریباً نیم میلیون رون و یک خاطره جدید از پیروزی دریافت خواهید کرد. از آنجایی که موهگ یک نیمه خداست، می توانید خاطره او را در هر مقبره ای که استفاده نشده است تکرار کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.