منو سایت

راهنمای جستجوی Elden Ring Fia

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای جستجوی Elden Ring Fia

ماموریت Elden Ring Fia یکی از درگیرترین ماموریت های NPC در این بازی است که بعد از ماموریت Ranni در رده دوم قرار دارد. همچنین به یکی دیگر از پایان‌های متعدد بازی مربوط می‌شود، البته نه قبل از اینکه حداقل یک NPC دیگر را ببیند، یک رئیس سرسخت را شکست دهد و به زیر زمین سفر کند. مانند رانی، جستجوی فیا نیز ارتباط نزدیکی با دانش الدن رینگ دارد و درگیری هایی را که The Shattering را شکل داده اند، روشن می کند. ارزش تعقیب او را دارد، حتی اگر به پایانی متفاوت فکر کنید.

چگونه جستجوی خود را برای Fia در Elden Ring شروع کنید

از نظر فنی، ماموریت فیا از اولین باری که با او صحبت می‌کنید و به او اجازه می‌دهید شما را در آغوش بگیرد، شروع می‌شود، حتی اگر بعد از آن دیگر نمی‌توانید کاری انجام دهید. فقط مطمئن شوید که از آیتم Baldahin’s Blessing برای حذف جریمه debuff HP به محض خروج از Hold استفاده می کنید. مرحله بعدی پس از دریافت دو رون عالی باز می شود. به نظر می رسد که هر دو با هم کنار بیایند، مثلا گودریک و رنال باشند یا رنال و رادان. یا با کمک گرند لیفت دکتوس یا از طریق تونل ها به فلات آلتوس سفر کنید و پس از فعال کردن یک مکان فیض در فلات، به انبار بازگردید.

در حال پخش: حلقه الدن – 10 چیز دیگر که نمی دانستید

دوباره با فیا صحبت کن و بگذار تو را در آغوش بگیرد. شما باید فرصت جدیدی برای ادامه صحبت با او داشته باشید. او شیء خنجر فرسوده را به شما می دهد و از شما می خواهد که آن را به صاحب قبلی اش برگردانید. این مالک D، شکارچی مردگان، لکه دار است که خمیده بر سر سفره فیض می نشیند. خنجر را به او بسپارید، سپس منطقه را دوباره بارگیری کنید و سریع به انبار برگردید.

متوجه خواهید شد که D ناپدید شده است. اتاق انتهای راهرو، جایی که آهنگر هیو کار می کند، اکنون باز است. به داخل بروید تا فیا را ببینید که بالای جسد D. ایستاده است، او صحبت می کند و انگیزه های خود را قبل از رفتن توضیح می دهد. بدن D را بگیرید تا زنگ او را بگیرید، که اگر می‌خواهید طلسم‌های D را از آن‌ها بخرید، می‌توانید آن را به Maiden Husks بدهید، و Twinned Armor، یک آیتم مهم برای بعد در خط مأموریت.

چگونه به جستجوی فیا در الدن رینگ ادامه دهید

از اینجا، می‌خواهید تلاش رانی را تا جایی ادامه دهید که سالن مطالعه Carian را بچرخانید و نفرین مرگ را بدست آورید. مرحله بعدی جستجوی فیا شما را به Deeproot Depths می برد که به سفر زیاد و پیروزی بر Radahn در Caelid نیاز دارد. یک شهاب سنگ در جنوب میستوود پس از نبرد با رادان سقوط می کند و راه را برای ناکرون، شهر ابدی هموار می کند.

به محل سفر کنید، سپس مسیر صخره زیرزمینی شهر را دنبال کنید. این مسیر شما را به اعماق رودخانه Siofra River Site of Grace می برد و شما را در حال مبارزه با دشمن Mimic Tear می بیند. از آنجا، از طریق Knockron به سمت شمال ادامه دهید تا به صخره ای با چند چتر دریایی برسید. یک قطره کوچک در انتهای لبه صخره وجود دارد که به تونلی منتهی می شود که در نهایت به مجموعه ای از برج ها باز می شود. این مسیر را تا زمانی که در یک مانع مه متوقف شود ادامه دهید.

در طرف دیگر نبرد با یک رئیس دوگانه در برابر دو غارگویل شجاع است. آنها به ویژه نسبت به جادو و آتش ضعیف هستند. قهرمانان Melee می توانند با استفاده از Fire Grease سلاح های خود را با آتش پر کنند تا از آخرین نقطه ضعف استفاده کنند. پس از اتمام کار، قبل از ادامه، یک انتخاب دارید.

کجا می توان برادر D را در حلقه اولد پیدا کرد

اگر ماموریت روژیه را به پایان رسانده باشید، نامه ای خواهید یافت که در آن روژیر از برادر دوقلوی D. نام می برد، در غیر این صورت، همچنان می توانید برادر خود را در قنات سیوفرا، در بالکن درست روبروی استخر، جایی که با آنها مبارزه می کنید، پیدا کنید. گارگویل های شجاع از نظر فنی، شما می‌توانید پس از خرید Twinned Armor در هر زمانی این انتخاب را انجام دهید، اگرچه تا زمانی که دوباره با فیا ملاقات نکنید، کار نخواهد کرد.

با دادن زره دوقلو برادر را از خواب بیرون می‌آورد و از قاتل برادرش قسم می‌خورد. خوشبختانه برای شما، او هنوز این کار را انجام نمی دهد، بنابراین شما هنوز هم می توانید فیا را پیدا کنید. برخی از بازیکنان گزارش می دهند که می توانید وقتی D را در خارج از محوطه ملاقات کردید، بکشید، سپس زره را به برادرش بدهید و بدون اینکه فیا بمیرد، با او مبارزه کنید. با این حال، ما نتوانستیم نحوه عملکرد این کار را با انتقال خنجر فرسوده آزمایش کنیم.

از طرف دیگر، می توانید به سادگی زره ​​را به برادرش ندهید و او در خواب خواهد ماند. تنها معنایی که در دادن زره به او می‌توانیم پیدا کنیم این است که پس از مرگ او زره منحصربه‌فرد فیا را دریافت کنیم.

پیشبرد تقاضای فیا همیشه نیازمند در آغوش گرفتن است.  فقط مطمئن شوید که بلافاصله بعد از آن از Canopy Blessing استفاده کنید.
پیشبرد تقاضای فیا همیشه نیازمند در آغوش گرفتن است. فقط مطمئن شوید که بلافاصله بعد از آن از Canopy Blessing استفاده کنید.

فیا در Deeproot Depths کجاست؟

هنگامی که تصمیم گرفتید با برادر D چه کار کنید، به عرصه ای که در آن با گارگویل ها جنگیدید بازگردید. یک تابوت در پایه آبشار وجود دارد. به داخل بپرید و شما را به Deeproot Depths می برد. Deeproot Depths Site of Grace را فعال کنید، سپس شروع به صعود به ریشه کنید. در نهایت از طریق ریشه ها به محل فیض خواهید رسید. در اینجا استراحت کنید، برای نبرد با چندین دشمن مهاجم آماده شوید و به جلو بروید.

قهرمانان فیا

نبرد با قهرمانان فیا دارای سه مرحله است و شما را در مقابل پنج دشمن قرار می دهد. به نظر می رسد که خود دشمنان و ترتیب ظاهر شدن آنها تصادفی است، اما شما همیشه در مقطعی با Rogier و Lionel the Lionhearted مبارزه خواهید کرد. دو مرحله اول شامل نبرد با یک جنگجو NPC است. مرحله سوم شما را با سه نفر از جمله لیونل می بیند.

از هر استراتژی که علیه مهاجمان دیگر استفاده کنید، NPCها یا انسانها در اینجا کار خواهند کرد. نکته اصلی که باید در نظر داشته باشید این است که با حملات خود حریص نشوید. خارج از برد قرار بگیرید و حملات خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید بدون اینکه تحت فشار قرار بگیرید عقب نشینی کنید و از سلاح هایی با برد وسیع مانند کاتانا یا هالبرد استفاده کنید.

فیا را نفرین کن

سایت گریس را فعال کنید و با فیا صحبت کنید، او را مجبور کنید شما را در آغوش بگیرد و به صحبت ادامه دهید تا زمانی که فرصت کنید نفرین مرگ را به او منتقل کنید. به صحبت کردن با او ادامه دهید یا اگر دیالوگ خود را تغییر نداد، منطقه را دوباره بارگیری کنید. در نهایت او را خواهید دید که در کنار جسد خوابیده است. با او تعامل کنید تا وارد Deathbed Dream شوید، جایی که با Lichdragon Fortissax مبارزه خواهید کرد. هنگامی که از خواب بیدار می شوید، یکی از این دو اتفاق می افتد.

شما می توانید رون اصلاح کننده شاهزاده مرگ را که برای باز کردن یکی از انتهای حلقه Elden استفاده می شود جمع آوری کنید و در سفر شاد خود باشید. اگر زره D را به برادرتان دادید، منطقه را دوباره بارگیری کنید و برادر را خواهید دید که بالای جسد فیا ایستاده است. با او صحبت کنید، سپس منطقه را دوباره بارگیری کنید و می توانید زره فیا و شمشیر بزرگ جدا نشدنی را دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.