منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای جستجوی Destiny 2 Forging Iron: چگونه به سرعت تمام مراحل Iron Banner را باز کنیم

راهنمای جستجوی Destiny 2 Forging Iron: چگونه به سرعت تمام مراحل Iron Banner را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای جستجوی Destiny 2 Forging Iron: چگونه به سرعت تمام مراحل Iron Banner را باز کنیم

فصل Ghostbusters تغییراتی را در Iron Flag of Destiny 2 به همراه دارد و همچنین یک تلاش فصلی جدید را برای تکمیل شما در سیستم‌های جدید آن به ارمغان می‌آورد. از این فصل، جوایز Iron Banner ناپدید شدند و Iron Banner در حال به دست آوردن یک سیستم شهرت جدید است که شبیه به سایر ارائه دهندگان فعالیت، از جمله Crucible، Gambit، Vanguard و Gunsmith است. تکمیل این ماموریت، توانایی شما را برای تمرکز روی انگرام های آهنی جدید رویداد بر روی سلاح ها و قطعات زره خاص باز می کند.

لرد صلاح الدین آنچه را که برای باز کردن قفل سلاح های جدید Iron Banner، تفنگ تلفیقی The Wizened Rebuke و مسلسل The Hero’s Burden نیاز دارید به شما می دهد. در اینجا نحوه تکمیل سریع ماموریت فورج آهن و عناصر جدید سیستم شهرت که برای موفقیت باید بدانید، آمده است.

مراحل آهنگری آهن

مرحله 1: مسابقه بنر آهنی را تمام کنید

این کاملا واضح است و خبر خوب این است که شما مجبور نیستید برنده شوید. با این حال، اگر تجهیزات بنر آهنی قدیمی دارید، اکنون می خواهید آن را تجهیز کنید. با استفاده از سلاح‌ها و زره‌های Iron Banner امتیاز شهرت بیشتری کسب خواهید کرد و کسب امتیاز بیشتر شما را به مراحل بعدی می‌برد. سعی کنید تا پنج قطعه تجهیزات، اعم از اسلحه یا زره، به علاوه لوگوی بنر آهنی را برای به حداکثر رساندن سود خود مجهز کنید. لازم به ذکر است که زره مهاجر ترانس ماگ از این نظر حائز اهمیت است، بنابراین می توانید از زیورآلات زره بنر آهنی استفاده کنید، نه از قسمت های واقعی زره، و همچنان اثر افزایش شهرت را داشته باشید.

مرحله 2: یک چالش روزانه را کامل کنید

لرد صلاح الدین دیگر جوایز بنر آهنین را برای تکمیل در طول هفته رویداد ارائه نمی دهد. در عوض، Iron Banner اکنون چالش‌های روزانه را ارائه می‌دهد که می‌توانید در گره Iron Banner در صفحه کارگردان ببینید. برای این چالش شما باید سه بازی را بکشید که با تجهیزات Pinnacle در حال سقوط به شما پاداش می دهد.

انجام چالش های روزانه همچنین شهرت کلی Iron Banner شما را در حین بازی در رویداد افزایش می دهد. از چالش‌های روزانه چهار تقویت دریافت می‌کنید، که نشان می‌دهد می‌توانید در مجموع چهار سقوط در لباس‌های Pinnacle از رویداد Iron Banner، به ازای هر قهرمان، برنده شوید. این همان تعداد قله‌هایی است که می‌توانید از طریق سیستم Iron Banner قدیمی از طریق جوایز آن به دست آورید، بنابراین در یک هفته در مجموع چهار چالش روزانه را انتظار داشته باشید.

مرحله 3: امتیاز رتبه بندی بنر آهنی را کسب کنید

این به همین دلیل است که در ابتدای این تلاش، تمام این لباس بنر آهنی را به تن کردید. شما باید در مجموع 300 امتیاز رتبه کسب کنید، که واقعاً زیاد نیست – احتمالاً می توانید تمام امتیازهای مورد نیاز خود را در سه یا چهار بازی به دست آورید، و شجاعت وقتی که وسایل آهنی یا زیور آلات دارید سریعتر می رود. بنر.

استفاده از تجهیزات Iron Banner رتبه شما را بسیار افزایش می دهد، بنابراین مطمئن شوید که از زره، سلاح و نشان مناسب استفاده می کنید.
استفاده از تجهیزات Iron Banner رتبه شما را بسیار افزایش می دهد، بنابراین مطمئن شوید که از زره، سلاح و نشان مناسب استفاده می کنید.

در صفحه Iron Banner Director، قبل از شروع مسابقه، اگر نشانگر ماوس را روی نماد سمت چپ صفحه قرار دهید، در واقع می توانید ضریب افزایش اعتبار کلی خود را بر اساس تجهیزات فعلی خود مشاهده کنید. چالش روزانه ای که انجام می دهید، 2 برابر ارتقاء به شما می دهد. هر تکه از لباس و نشان بنر آهنی به شما 0.4 برابر افزایش در مجموع 2.4 برابر می دهد. بنابراین برای مجموعه مسابقات بعدی خود باید 4.4 برابر شهرت Iron Banner در راه خود کسب کنید و مجموعاً 300 امتیاز کسب کنید. مثل همیشه، پیروزی ها امتیاز بیشتری را به ارمغان می آورد و اگر یک سری مسابقات بنر آهنین تکمیل شده بسازید، امتیاز بیشتری دریافت می کنید.

مرحله 4: به انگرام آهن نیاز دارید

افزایش شهرت خود با Iron Banner به شما Iron Engrams می‌دهد، که می‌توانید آن‌ها را به سلاح‌ها و زره‌های Saladin خاص هدف قرار دهید یا در Cryptarch به سقوط‌های تصادفی تبدیل کنید.
افزایش شهرت خود با Iron Banner به شما Iron Engrams می‌دهد، که می‌توانید آن‌ها را به سلاح‌ها و زره‌های Saladin خاص هدف قرار دهید یا در Cryptarch به سقوط‌های تصادفی تبدیل کنید.

پس از کمی واجد شرایط بودن، می توانید به لرد صلاح الدین در برج بازگردید. در صفحه ارائه دهنده آن، گوشه سمت راست بالا را بررسی کنید تا ببینید چقدر با آن رتبه گرفته اید. پس از انجام مراحل قبلی، باید چندین رتبه Iron Banner را کسب کرده باشید و Iron Engrams جدید را برای هر سطح باز کنید. اکنون برای تکمیل این مرحله یکی را درخواست کنید. اگر فصل گذشته در Iron Banner بازی کرده‌اید و سلاح‌ها و زره‌ها را باز کرده‌اید، اکنون می‌توانید این انگرام را با Saladin متمرکز کنید تا آن را به یک تجهیزات خاص تبدیل کنید. در غیر این صورت، مانند Umbral Engrams، می توانید Iron Engram را به Rahool the Cryptarch ببرید و آن را به هر قطعه ای از تجهیزات Iron Banner تبدیل کنید.

مرحله 5: با لرد صلاح الدین صحبت کنید

از اینجا کار شما تمام شده است. یک بار دیگر با لرد صلاح الدین صحبت کنید تا ماموریت را کامل کنید که گزینه های فروشنده Saladin را کاملاً باز می کند. برای بردن جوایز بیشتر، می‌خواهید مسابقات بنر آهنی را انجام دهید، جایی که می‌توانید به‌طور تصادفی تجهیزات را دریافت کنید و امتیاز شهرت بیشتری کسب کنید. این نقاط شما را در مسیر پاداش های لرد صلاح الدین، باز کردن قفل سلاح های جدید او، The Wizened Rebuke و The Hero’s Burden، پیش می برند. با تجهیز تعداد زیادی از تجهیزات Iron Banner و بازی کردن هر روز برای مقابله با چالش های روزمره، با رتبه بندی سریع تر، شهرت کسب کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.