منو سایت

راهنمای جستجوی جادوگر الدن رینگ سلن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای جستجوی جادوگر الدن رینگ سلن

Elden Ring تعداد زیادی NPC و ماموریت های جانبی دارد، اما برای بازیکنانی که می خواهند از جادو استفاده کنند، ماموریت جادوگر سلن خوب است. جادوگر سلنیوم را می توان در ابتدای بازی پیدا کرد و یکی از اعضای رسوایی آکادمی بهشت ​​لوکاریا است. کار با آن به بسیاری از جادوها و تجهیزات متخصص در دارندگان جادو پاداش می دهد. در اینجا نحوه تکمیل ماموریت جادوگر سلنیوم آورده شده است.

یافتن جادوگر سلنیوم

ابتدا با سلنیوم جادوگر در خرابه های Waypoint ملاقات خواهید کرد.
ابتدا با سلنیوم جادوگر در خرابه های Waypoint ملاقات خواهید کرد.

شما ابتدا سلنیوم جادوگر را در ویرانه های Waypoint در لیمگریو، در یک منطقه زیرزمینی ملاقات خواهید کرد. در آنجا او تمایلی به فروش طلسم های شما ندارد، اما همین. برای شروع جستجوی خود باید به فلات آلتوس و کوه هلمیر بروید.

جادوگر بدوی آزور را می توان در خارج از عمارت آتشفشان یافت.
جادوگر بدوی آزور را می توان در خارج از عمارت آتشفشان یافت.

سپس باید جادوگر ابتدایی آزور را پیدا کنید که در نزدیکی کوه هلمیر در جنوب غربی منطقه آتشفشان مانور یافت می شود. برای رسیدن به این منطقه، باید از جنوب غربی نزدیک شوید، از فلات آلتوس شروع کنید و به سمت شمال غربی بروید. در نهایت، برای رسیدن به اینجا باید یک گشت کامل در خلاف جهت عقربه‌های ساعت در اطراف Volcano Manor داشته باشید، اما اگر از تورنت استفاده می‌کنید، زمان زیادی طول نمی‌کشد. اگر با آزور صحبت کنید، او طلسم Comet Azur را به شما می دهد که یکی از طلسم ها و طلسم های افسانه ای بازی است. حالا به سلنیوم برگردید. برای اطلاع از اخراجش از آکادمی با او صحبت کنید تا در نهایت از شما بخواهد که با هم سفر کنید. پیشنهاد او را بپذیرید و او از شما می خواهد که استاد لوسات را پیدا کنید و به شما Spellbreaker Sellian بدهد.

Lusat را می توان در Sellia Hideaway پیدا کرد.
Lusat را می توان در Sellia Hideaway پیدا کرد.

از اینجا باید به قسمت شمال شرقی Caelid سفر کنید. این شهر بر فراز سلیا، شهر جادوگری واقع شده است. شما یک گورستان کوچک با یک جادوگر در آن پیدا خواهید کرد، پشت آنها یک غار پنهان است که توسط توهم مسدود شده است. برو داخل تا لوسات را پیدا کنی. به داخل غار ادامه دهید تا جایی را پیدا کنید که برای پیشروی باید از کریستال های غول پیکر عبور کنید. مسیر به نظر می رسد که باید به سمت چپ بروید، اما به سمت راست حرکت کنید تا زمانی که یک مسیر کوچک با یک مانع جادویی پیدا کنید. Sellian Spellbreaker مانع را از بین می برد و در داخل Lusat را پیدا می کنید و Stars of Ruin، یک طلسم دیگر را دریافت می کنید. در انتهای دیگر این تونل نبرد با باس وجود دارد، اما برای این ماموریت ضروری نیست، بنابراین می توانید فقط آنجا را ترک کنید. حالا برگردیم به سلن.

بدنه جدید سلنیوم

جسد واقعی سلن را می توان در خرابه های Witchbane پیدا کرد.
جسد واقعی سلن را می توان در خرابه های Witchbane پیدا کرد.

وقتی به سلن در خرابه‌های Waypoint برمی‌گردید، او می‌گوید که آزور و لوسات به دفن مناسب نیاز دارند. حالا باید Starscourge Radhan را در Caelid شکست دهید تا ادامه دهید. هنگامی که او شکست خورد، به خرابه های Waypoint برگردید و سلن به شما می گوید که جسد واقعی او را پیدا کنید. جسد او را می‌توان در ویرانه‌های Witchbane در شبه‌جزیره Weeping پیدا کرد. در داخل، سلون را خواهید دید که به دیوار زنجیر شده است. در آنجا شما Glintstone اولیه او را از بدن او خارج خواهید کرد.حالا باید جسد جدیدی برای او پیدا کنید که ممکن است در منطقه Three Sisters در شمال غربی لیورنیا قرار داشته باشد.

جسد جدید سلن را می‌توان در زیر ویرانه‌هایی در نزدیکی Ranni's Rise پیدا کرد که با یک دایره قرمز مشخص شده است.
جسد جدید سلن را می‌توان در زیر ویرانه‌هایی در نزدیکی Ranni’s Rise پیدا کرد که با یک دایره قرمز مشخص شده است.

هنگامی که به آنجا می‌روید، می‌توانید مجموعه‌ای از ویرانه‌ها را درست در مقابل Ranni’s Rise بیابید، جایی که دیواری توهم‌آمیز وجود دارد که راه پله‌ای را در زیر زمین مسدود کرده است. اتاقی پر از اجساد پیدا خواهید کرد، به پشت اتاق بروید و در پشت دیوار توهمی دیگر بدن جدید سلن را خواهید دید. Primal Glintstone را در بدن جدید قرار دهید و سلن زنده خواهد شد.

جرن، شکارچی جادوگر

از Redmane Castle Plaza به سمت شمال بروید تا جرن را پیدا کنید.
از Redmane Castle Plaza به سمت شمال بروید تا جرن را پیدا کنید.

اکنون باید شخص دیگری را که مربوط به جستجوی سلن است، جرن، پیدا کنید. جرن را برای اولین بار در قلعه ردمین ملاقات خواهید کرد، در حالی که او جشنواره را رهبری می کند، جایی که با رادان مبارزه می کنید. حالا به اینجا برگرد و می‌توانی او را ببینی که روی صندلی در شمالی‌ترین قسمت قلعه نشسته است. با او صحبت کنید و او خواهد گفت که از وظایف خود آزاد است و می تواند قلعه ردمین را ترک کند. سپس آن را در خرابه های Witchbane خواهید یافت و به جسد سلن نگاه می کنید. او به شما خواهد گفت که خطرناک است و احتمالاً به سمت آکادمی بهشت ​​لوکاریا می رود.

توجه به این نکته ضروری است که اگر قبل از رفتن به خط ماموریت سلن به قلعه ردمین بازگردید و با جرن صحبت کنید، ممکن است او در خرابه های ویچبن ظاهر نشود.. اگر نتوانید او را پیدا کنید، احتمالاً به آکادمی منتقل شده است. از اینجا به سایت Grace کتابخانه بزرگ Raya Lucaria بروید، جایی که با Rennala مبارزه می کنید. از اینجا به بیرون بروید تا دو علامت تماس را در درب پیدا کنید، یکی طلایی و دیگری قرمز. طلا به شما این امکان را می دهد که از سلن در برابر جرن محافظت کنید و دیگری به جرن کمک می کند تا سلن را بکشد.

کمک به سلن به شما پاداش خواهد داد:

  • مجموعه زره عجیب و غریب
  • خنجر Glintstone Kris
  • Shard Spiral Witchcraft (به فروشگاه اضافه شد)
  • گلینستون تاج جادوگر

کشتن سلن به شما پاداش خواهد داد:

  • رون رنگین کمان
  • وسیله ای برای بی حسی انگشتان
  • زنگ سلنیوم
  • گلینستون تاج جادوگر
کمک به سلن برای شکست جرن.
کمک به سلن برای شکست جرن.

اگر در حال ساخت جادو هستید، Glintstone Kris Dagger آیتم خوبی است، بنابراین باید از سلن محافظت کنید. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، باید با فردی که در مقابل آن قرار دارید بجنگید و بکشید. من دفاع از سلنیوم را انتخاب کردم. بعد از نبرد، سلن را می‌توان در وسط کتابخانه، جایی که معمولاً رنالا در آنجا است، پیدا کرد، با او صحبت کنید و او به شما خواهد گفت که وقتی الدن لرد شوید، آکادمی از شما محافظت می‌کند. پس از استراحت در سایت گریس، رنالا به مرکز اتاق باز می گردد و سلن به کناره می رود.

من مطمئن نیستم که دقیقاً چه چیزی باعث آن شد، اما اگر بعد از مدتی برگردید، سلن به توپ عظیمی از جادوگران و جادوگران تبدیل می شود که به سختی می توانند صحبت کنند. او همچنان به شما طلسم می‌فروشد و شما می‌توانید تاج جادوگر گلینستون را در کنار او پیدا کنید، که می‌توانید آن را به عنوان سر برگر کینگ که در طول بازی بر سر داشت، بشناسید.

تاج جادوگر گلینستون را می توان پس از بدست آوردن سلن به دست آورد
تاج گلینستون جادوگر را می توان پس از به دست آوردن «ظاهر جدید» سلن به دست آورد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.