منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای تغییرات رتبه بندی فصل 13 Apex Legends: چیزهای جدید و نحوه جلوگیری از کاهش رتبه

راهنمای تغییرات رتبه بندی فصل 13 Apex Legends: چیزهای جدید و نحوه جلوگیری از کاهش رتبه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای تغییرات رتبه بندی فصل 13 Apex Legends: چیزهای جدید و نحوه جلوگیری از کاهش رتبه

فصل 13 Apex Legends پخش می شود و یک افسانه جدید نیوکاسل، نقطه مورد علاقه Down Beast به Storm Point و تعدادی تنظیمات تعادل (همه این موارد در یادداشت های تنظیم فصل 13 ذکر شده است) اضافه می شود. فصل جدید همچنین تغییرات جالبی در سیستم رتبه بندی ایجاد می کند.

با شروع فصل 13، روش کسب امتیاز امتیاز (RP) تغییر کرده است و پس از رسیدن به سطح جدیدی از مدال، دیگر از سقوط در امان نیستید – در گذشته، رسیدن به طلا به این معنی بود که هرگز نمی‌توانید به مدال بازنشسته شوید، اما این دیگر مورد نیست همیشه مورد در زیر همه چیزهایی را که باید بدانید در مورد آنچه با رتبه بندی تغییر کرده است و چگونه از تنزل رتبه جلوگیری کنید را پوشش می دهیم.

در حال پخش: 9 چیزی که درباره Apex Legends نمی دانستید

سطوح مدال

فصل 13 سطح جدیدی از مدال ها را معرفی می کند: تازه کار. این سطح جدید زیر سطح برنز خواهد بود و به عنوان یک سطح مقدماتی برای بازیکنان جدیدی که برای اولین بار در رتبه بازی می کنند عمل می کند.

این بدان معنی است که مسیر جدید در Ranked عبارت است از: تازه کار → برنز → نقره → طلا → پلاتین → الماس → استاد / درنده.

این به این معنی است که سطح برنز از قبل دارای یک قیمت ورودی است، که خطر صف برای یک مسابقه رتبه‌بندی را به محض اینکه در پایین‌ترین سطح قبلی Apex Legends قرار گرفتید، به همراه دارد. و در این یادداشت هزینه ورودی نیز تغییر کرده است.

قیمت ورودی

برای کسانی که آشنایی ندارند، قرار دادن یک صف در رتبه بندی، مقدار مشخصی RP در هر مسابقه برای شما هزینه خواهد داشت، دقیقاً همان امتیازی که برای بالا رفتن در رتبه باید کسب کنید. این بدان معناست که برای برنده شدن در یک RP، باید در طول مسابقه به اندازه کافی درآمد کسب کنید تا مبلغی را که خرج کرده اید جبران کنید، فقط برای اینکه در صف قرار بگیرید.

قبل از هر سطح مدال یک قیمت RP تعیین شده بود: برنز 0، نقره 12، طلا 24، پلاتین 36، الماس 48، و Master / Predator 60 بود. این دیگر صادق نیست، زیرا هر بخش در داخل هر سطح مدال اکنون مقدار متفاوتی RP دارد که با هر بخش (به جز سطح Master / Predator) افزایش می یابد. تفکیک کامل به تفصیل در جدول زیر توضیح داده شده است.

بخش IVبخش IIIبخش دومبخش I
برنز15182124
نقره27303336
طلا39424548
پلاتین51545760
الماس63666972
استاد / درنده75757575
در فصل 13، Ranked به تیم‌هایی که با هم کار می‌کنند بهتر پاداش می‌دهد تا گرگ‌های تنها که به تنهایی عمل می‌کنند.
در فصل 13، Ranked به تیم‌هایی که با هم کار می‌کنند بهتر پاداش می‌دهد تا گرگ‌های تنها که به تنهایی عمل می‌کنند.

RP کسب کنید

روش برنده شدن RP در فصل 13 کمی تغییر می کند. Respawn امیدوار است که این تنظیمات منجر به یک بازی تیمی پربارتر شود، زیرا آنهایی که قبلا رتبه بندی شده بودند فقط به بازیکنانی پاداش می دادند که در نبرد خوب بودند. این سیستم جدید تا حدودی عشق را به اشتراک می‌گذارد و تضمین می‌کند که بازیکنی که در سایر جنبه‌های هم تیمی خوب بودن – مانند زنده نگه داشتن تیم و یافتن طعمه – خوب است، همچنان می‌تواند سود ببرد.

با شروع فصل 13، هر بار که یک نفر کشته می شود، همه اعضای زنده جوخه یک RP دریافت می کنند. در واقع، گرفتن یا کشتن یک قتل همچنان به شما RP بیشتری می دهد، اما دیگر نیازی نیست که مستقیماً در هر تیراندازی شرکت کنید تا مطمئن شوید که واقعاً برنده RP هستید.

علاوه بر این، دیگر محدودیتی برای کشتن / کمک به برنده شدن در RP وجود ندارد. اگر به یک ولگردی و ولگردی کشتار بروید، به ازای هر قتل و/یا کمکی که دریافت می‌کنید، یک RP به دست خواهید آورد، البته با بازده کمتر برای هر قتل/دستیار بعدی.

علاوه بر این، RP های اضافی به دست آمده برای قرار دادن تعدیل می شوند. برای اکثر سطوح مدال، قرار دادن 20-11 با یک تا سه کمک / دستیار دیگر برای مثبت شدن برای RP کافی نخواهد بود. Respawn این مقادیر را به گونه ای تنظیم کرده است که کسب رتبه 20-11 اکنون یک “باخت” در نظر گرفته می شود، در حالی که رسیدن به 10 برتر یک “برد” است که در آن شانس شما برای گرفتن نتیجه مثبت بسیار افزایش می یابد، چه کشتن داشته باشید یا نه. یا کمک می کند.

زمان کمک نیز تمدید می شود که به دشمن داخل آسیب می رساند 15 ثانیه از آن‌ها که ناک اوت می‌شوند و متعاقباً کشته می‌شوند (به‌جای تنها 10 نفر)، پاداش کمک دریافت خواهید کرد. همچنین، اگر دشمنی که به سرنگونی او کمک کرده‌اید دوباره زنده شود و بلافاصله دوباره سرنگون شود، شما همچنان پاداش RP را برای کمک دریافت می‌کنید، حتی اگر جزئی از ناک دانی نباشید که منجر به مرگ او شود.

اکنون فقط برای ارتقاء به سطح جدیدی از مدال ها 100 RP اضافی دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر RP کافی برای تغییر از Silver I به Gold IV کسب کنید، RP اضافی شما منتقل می شود و 100 امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد.

نیوکاسل به عنوان یک شخصیت تانک مانند که هدفش زنده نگه داشتن هم تیمی هاست، انتخابی قوی برای رتبه بندی در این سیستم جدید RP است.
نیوکاسل به عنوان یک شخصیت تانک مانند که هدفش زنده نگه داشتن هم تیمی هاست، انتخابی قوی برای رتبه بندی در این سیستم جدید RP است.

سرقت قتل توسط اشخاص ثالث

در فصول گذشته، می‌توانید یک تیم شخص ثالث را وارد کنید (عملی که شامل نبردی است که بین دو تیم در حال انجام است تا از وضعیت ضعیف آنها استفاده کند) و همه اعضای تیم برنده را بکشید و سپس اعضای از قبل نابود شده را به پایان برسانید. تیم بازنده و هنوز هم برای تمام این قتل ها یک RP دریافت کنید، حتی اگر شما در حذف بیشتر اعضای تیم دوم دستی نداشتید. به این می گویند “سرقت شخص ثالث”.

با این حال، لازم نیست این اصطلاح را به خاطر بسپارید زیرا دیگر وجود ندارد. در فصل 13، Respawn این گزینه را غیرفعال می کند، به این معنی که شما یک RP برای تکمیل بازیکنانی که تیم دیگری قبلاً برای شما نابود کرده است، برنده نخواهید شد.

کاهش می دهد

از فصل 13 شما می توانید سقوط کنید. این بدان معناست که رسیدن به Platinum IV به این معنی نیست که برای مثال از سقوط مجدد به Gold I در امان هستید.

برای اطمینان از اینکه نوسانات (و ناامیدی) زیادی در این مورد وجود ندارد، از سه بازی پس از صعود محافظت در برابر سقوط دارید. بنابراین اگر به سطح مدال بالاتری بروید، تا بازی چهارم نمی توانید به مدال قبلی – مهم نیست که چند RP از دست بدهید – برگردید. با این حال، هنگامی که توانستید چهار نفر را مطابقت دهید، هیچ راهی برای متوقف کردن تنزل رتبه وجود ندارد به جز یک سود ثابت و / یا کسب RP کافی برای مثبت ماندن.

هنگامی که شما تنزل می دهید، مقدار RP شما به 50% سطح قبلی کاهش می یابد. بنابراین، به مثال استفاده شده در بالا برگردیم، اگر در Platinum IV هستید و رتبه شما کاهش یافته است، با 50٪ از RP مورد نیاز برای بازگشت به Platinum IV به Gold I خواهید رفت. این تضمین می کند که در صورت ادامه باخت، فوراً به یک بخش پایین تر سقوط نخواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.