منو سایت

راهنمای افسانه های Acax برای نیوکاسل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای افسانه های Acax برای نیوکاسل

اگرچه Apex Legends تا حد زیادی بر روی تجربه حرکت Battle Royale متمرکز شده است، اما هدف آن فضای بیشتری برای بازی در دفاع دارد. قهرمانانی مانند جبل الطارق و رامپارت نشان داده اند که انتخاب دفاع در برابر تهاجمی می تواند برای موفقیت در برخی موقعیت ها حیاتی باشد و به نظر می رسد که Respawn با جدیدترین افسانه دفاعی نیوکاسل متوجه این روند شده است.

نیوکاسل 100% دفاع از جدول را به ارمغان می آورد و مطلقاً هیچ چیزی در تیم خود برای کمک به تیمش در حمله ارائه نمی دهد. اما این کاملاً خوب است، زیرا سپرهای مختلف آن را به یک گزینه بسیار مناسب برای تقریباً هر تیمی تبدیل می کند، در صورت استفاده صحیح. در این راهنما، نکات و ترفندهایی را به اشتراک می‌گذاریم که می‌تواند به شما کمک کند بیشترین بهره را از نیوکاسل ببرید.

در حال پخش: تریلر بازی Apex Legends: Saviors

توانایی های دفاعی در تمام راه

توانایی های نیوکاسل کاملا مبتنی بر دفاع است. اگر امیدوارید گزینه‌هایی برای فشار یا حرکات تهاجمی در دسترس داشته باشید، بهتر است جای دیگری را جستجو کنید. با این حال، چیزی که او به میز می آورد سطوح بسیار ارزشمندی از محافظت است که می تواند یک جلسه را زمانی که شخصیت از پتانسیل کامل خود استفاده می کند، ایجاد کند یا شکست دهد.

توانایی منفعل نیوکاسل است مجروح را ببرکه به او اجازه می‌دهد تا متحدان سرنگون شده را در حالی که آنها را بیرون می‌کشد به سمت امن بکشد. در این مدت او با یک سپر کوچک از آنها محافظت می کند که می تواند از دوست سقوط کرده اش در برابر آتش دشمن محافظت کند.

توانایی های تاکتیکی او سپر موبایل یک سپر نسبتاً بزرگ و پرانرژی مستقر می کند که می تواند برای محافظت از خود و متحدانش در برابر شلیک به هر سمتی که مایل است حرکت کند و متمایل شود. این یک ابزار فوق‌العاده مفید در هنگام جابجایی یا گیر افتادن در فضای باز است.

سرانجام دیوار قلعه توانایی عالی نیوکاسل برای دیدن پرش افسانه به جلو و ضربه زدن به سپر دیواری عظیم با ارتفاع های مختلف است. این به هم تیمی ها اجازه می دهد تا از قسمت کوتاه تر شلیک کنند یا پشت مناطق بالاتر پنهان شوند. تیراندازی به مرور زمان قسمت‌های جداگانه را از بین می‌برد، اما شکست آن زمان زیادی می‌برد.

شما مخزن هستید، پس فراموش نکنید که اینگونه رفتار کنید

اگر در Apex Legends به موبایل بودن بیشتر عادت دارید، بازی نیوکاسل ممکن است کمی شما را ناامید کند. اگرچه باید مانند هر افسانه ای در بازی در حرکت بمانید، اما هدف شما تا حد زیادی ارائه سودمندی پایدار به تیم خود است. شما باید همیشه به متحدان خود نزدیک بمانید تا بتوانید در یک موقعیت چسبنده یک سپر متحرک تهیه کنید یا اگر نزدیک شما افتادند سریعاً آنها را به محل امن بکشید.

در حالی که قطعاً باید در درگیری ها شرکت فعال داشته باشید، فقط به یاد داشته باشید که ایفای این شخصیت با توجه به نقاط قوت او به معنای فکر کردن به زندگی هم تیمی های خود بیش از هر چیز دیگری است. در این حالت بهترین حمله دفاع خوب است. اگر تیم شما زنده است و در طول یک جلسه با توانایی های شما محافظت می شود، آنها می توانند به شلیک ادامه دهند و شما را به پیروزی نزدیک تر کنند.

باری را انتخاب کنید که به خوبی با توانایی های شما مطابقت داشته باشد

از آنجایی که تمام توانایی های شما بر روی محافظت هدفمند در برابر تیراندازی متمرکز است، در برخورد با برد متوسط، جایی که فضای کمی برای استفاده حداکثری از سپرهای خود دارید، موفقیت زیادی خواهید داشت. این باعث می شود که Assault Rifles و LMG گزینه های عالی برای نیوکاسل باشند، زیرا می توانید از دیوار قلعه خود به عنوان پوشش استفاده کنید و از مسیرهای سالم دشمنان خود دور شوید بدون اینکه نگران باشید که باید خیلی سریع حرکت کنید. با این حال، حمل تفنگ یا SMG به عنوان ثانویه زمانی که با حریفان پرخاشگر روبرو می‌شوید یا زمانی که باید با عجله وارد شوید و یک هم تیمی سرنگون شده را نجات دهید، ضرری ندارد.

شما باید در سپر ناک داون اولویت داشته باشید

شما می توانید هم تیمی های سرنگون شده خود را بردارید و در حالی که آنها را برش می دهید آنها را به محل امنی بکشید، و سپری که در طول این فرآیند باز می شود در واقع توسط سپر ناک داون خود شما نیرو می گیرد. بنابراین، شما باید نسبت به بهترین سپر ناک داون که در بین بسیاری از شما یافت می شود، اولویت داشته باشید. خوشبختانه، سپر زمانی که از آن استفاده نمی‌شود به مرور زمان شارژ می‌شود، بنابراین باید حفاظت کافی برای ارائه تیم خود در صورت افتادن یکی از آنها داشته باشید.

نیوکاسل
نیوکاسل

سپر موبایل شما می تواند از بین برود

اگرچه سپر موبایل شما می تواند کمی ضرب و شتم را تحمل کند، اما تخریب ناپذیر نیست. اگر دشمنان آتش خود را روی او متمرکز کنند، به زودی دوباره لو خواهید شد. سپر به دو نیمه بالا و پایین تقسیم می شود، بنابراین بازیکنان باهوش روی نیمه پایینی تمرکز می کنند تا مطمئن شوند که پاهای شما را در معرض آسیب آسان قرار می دهند. با این حال، اگر آنها فقط قسمت بالایی را از بین ببرند، همچنان می توانید به پشت قسمت پایینی تکیه دهید تا زمانی که آن را نیز از بین ببرند.

بدانید چگونه از دیوار قلعه خود نهایت استفاده را ببرید

توانایی عالی شما در Castle Wall به عنوان تک خال شما در بسیاری از جلسات عمل می کند. با این حال، دانستن چگونگی و زمان استفاده از آن برای موفقیت شما حیاتی است.

برای شروع، تمرکز توانایی خود بر روی متحدانتان می تواند به شما این امکان را بدهد که بالاتر و بالاتر بپرید. این به شما امکان می دهد مسافت های طولانی تری را طی کنید تا محافظت بسیار سریعی از آنها داشته باشید. علاوه بر این، ضربه اولیه دفع دشمنان نزدیک را دفع می کند و به شما فرصت می دهد در حالی که آنها کمی سرگردان هستند، موقعیت خود را پشت دیوار بگیرید.

علاوه بر این، دیوار برق دار است، به طوری که دشمنانی که به آن دست می زنند برای مدت کوتاهی مات می شوند و آسیب کمی دریافت می کنند. از این به نفع خود استفاده کنید زمانی که شخصی بیش از حد به او نزدیک می شود. فراموش نکنید که به دور سپر بپرید تا آنها را مجبور کنید که یک قطعه کوتاه تر بپوشند یا به طور تصادفی دیوار را در حین ردیابی لمس کنند، سپس بلافاصله از فرصت استفاده کنید و در حالی که مات و مبهوت هستید آسیب وارد کنید.

تقریباً با همه خوب پیش می‌روید

با توجه به این واقعیت که توانایی های او در هر سناریویی مفید خواهد بود، نیوکاسل تقریباً با هر تیمی به خوبی پیش می رود. کیت دفاعی او می‌تواند برای کمک به زمانی که هم تیمی‌های تهاجمی‌تر نیاز به عقب‌نشینی ایمن دارند یا پس از فرود نجات پیدا می‌کنند، یا می‌تواند با سایر قهرمانان دفاعی برای سطوح قابل توجهی از استحکامات متحد شود که می‌تواند باعث شود واحدهای دشمن قبل از هل دادن دو بار فکر کنند.

در مجموع، داشتن یک متخصص اطلاعاتی مانند Bloodhound یا Seer در تیم خود هرگز ایده بدی نیست تا اطلاعات مورد نیاز را برای کمک به شما در تنظیم سپرها در اختیار شما قرار دهد. همچنین همراهی شخصیتی مانند Wraith یا Valkyrie برای سفر قطعا مفید است، زیرا می توانید از ult خود به عنوان پوشش استفاده کنید در حالی که آنها برای تغییر موقعیت تیم شما با توانایی های نهایی خود تنظیم می کنند.

با این حال، مراقب شمارنده های خود باشید

برخلاف گیبی که یک گنبد کامل برای محافظت از متحدانش دارد، نیوکاسل مدافعی بسیار متین است. این شما را مستعد کناره ها و توانایی های شدید خاصی می کند که می تواند هرج و مرج واقعی را برای تیم شما ایجاد کند. مهمتر از همه، شما می خواهید مراقب افرادی باشید که نارنجک ها را پشت سپرهای شما پرتاب می کنند یا توانایی هایی که به دشمنان اجازه می دهد به نحوی مخفیانه از پشت سر شما بیایند و شما را ناآماده بگیرند.

یکی از بزرگترین قاچاقچیان شما بنگلور است که می تواند منطقه مستحکم شما را با نارنجک های دودزا مختل کند و به تیم خود اجازه دهد در حالی که شما سرگردان هستید شما را هل دهند. او و جبل الطارق همچنین اولتیماتوم های دوربردی دارند که می تواند شما را از مخفی شدن در مناطق باز نجات دهد. در صورت امکان، سعی کنید از گرفتار شدن در مکان هایی که در مواجهه با این نوع افسانه ها نمی توانید در پوشش طبیعی عقب نشینی کنید، خودداری کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.