منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • راهنمای استراتژی Elden Ring پیش‌سفارش‌های تخفیف‌های بزرگ در آمازون دریافت کنید

راهنمای استراتژی Elden Ring پیش‌سفارش‌های تخفیف‌های بزرگ در آمازون دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای استراتژی Elden Ring پیش‌سفارش‌های تخفیف‌های بزرگ در آمازون دریافت کنید

هر کسی که Elden Ring بازی کرده باشد می داند که این یک بازی عظیم است. The Lands Between یک دنیای باز گسترده و پر از دشمنان پست و اسرار بسیاری است. بنابراین جای تعجب نیست که راهنمای رسمی استراتژی Elden Ring بیش از 1000 صفحه است و به دو جلد تقسیم شده است. با عنوان رسمی Elden Ring Books of Knowledge، هر جلد برای پیش‌سفارش جداگانه در آمازون در دسترس است و خرده‌فروش به سادگی قیمت هر کتاب را به 30 دلار کاهش داد. هنگامی که هفته گذشته برای اولین بار در مورد این راهنماها نوشتیم، آنها به صورت خرده فروشی (50 دلار) فروخته شدند. جلد 1 در 29 جولای منتشر می شود در حالی که جلد 2 30 سپتامبر می رسد.

راهنمای استراتژی توسط Future Press منتشر شده است. کتاب های گالینگور جلدهای منحصر به فردی دارند و فهرست های آمازون اشاره می کنند که هر کتاب در 512 صفحه موجود است. اگر هفته گذشته راهنماهای استراتژی را سفارش داده‌اید، نگران نباشید: هر دو کتاب را با کمترین قیمت از زمان سفارش تا عرضه دریافت خواهید کرد. بنابراین در حال حاضر، مجموع شما به 60 دلار به اضافه مالیات کاهش یافته است، نه 100 دلار به اضافه مالیات.

اگر نمی‌خواهید برای راهنماهای استراتژی پول خرج کنید، اما همچنان به کمک Elden Ring نیاز دارید، مجموعه عظیمی از راهنماهای Elden Ring را داریم که عملاً هر چیزی را که می‌خواهید در مورد بازی بدانید را پوشش می‌دهد.

یادداشت سردبیر: مقاله در 15 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.