منو سایت

رانندگان روی جلد F1 22 شناسایی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رانندگان روی جلد F1 22 شناسایی شدند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Codemasters و EA به ترتیب سازنده و ناشر F1 2022 درایورهایی را که تصاویر آنها بر روی جلد F1 22 ظاهر می شود، معرفی کرده اند.

F1 22 اخیرا به طور رسمی معرفی شد. به عنوان تاریخ انتشار آخرین اثر در این شبیه ساز مسابقه فرمول 1 که توسط استودیو Codmasters و Electronic Arts ساخته شده است، جزئیات جدیدی به طور رسمی منتشر شده است. گیم پلی بازی F1 2022 به تازگی منتشر شده است و بازیکنان به لطف تریلر جدید آن توانسته اند راه آهن بین المللی میامی را ببینند. سازندگان F1 22 پیش از این فهرستی از رانندگانی را منتشر کرده اند که تصاویر آنها روی جلد این اثر دیده می شود.

بر اساس توییتی که در صفحه رسمی مسابقات فرمول 1 منتشر شده است، روی جلد نسخه استاندارد F122 عکس های سه راننده مشهور مسابقه به نام های چارلز لکلرک، لاندو نوریس و جورج راسل دیده می شود. این در حالی است که روی جلد نسخه قهرمانی F1 22 از تصاویر چهار راننده برتر F1 یعنی لوئیس همیلتون، مکس پرستاپن، فرناندو آلونسو و سباستین فتل استفاده شده است. در زیر می توانید طراحی جلد هر دو نسخه F1 22 را مشاهده کنید:

F1 22F1 22 را بازی کنید

F1 22 در تاریخ 1 جولای برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس ایکس، سری ایکس باکس ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این پانزدهمین اثر از سری F1 است که Codemasters Studios تولید کرده است. F1 22 نه تنها با مدل های جدید خودرو و فیزیک به روز شده است، بلکه بسیاری از مسیرهای مسابقه نیز به روز شده اند. کاربران پلتفرم رایانه می توانند F1 22 را در واقعیت مجازی با استفاده از هدست های واقعیت مجازی مانند Oculus Rift و HTC Vive تجربه کنند.

نظر شما در مورد درایورهای روی جلد F1 22 چیست؟ آیا با آنها موافق هستید یا منظورتان رانندگان دیگر است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt