منو سایت

راز پنهان GTA V هشت سال پس از انتشار آن فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راز پنهان GTA V هشت سال پس از انتشار آن فاش شد

واضح است که راک استار علاقه مند به تسلیم شدن است بازی GTA V خیر و حالا سالها تا عرضه GTA 6 باقی مانده است. با اینکه تقریبا 9 سال از انتشار این بازی می گذرد. بازیکنان هنوز در حال کشف اسرار هستند و اخیرا راز جدیدی فاش شده است.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از دکسرتو، دو یوتیوبر فرانسوی به نام های MrFaucheur و GamingBGK دریافته اند که در نسخه نسل هشتمی بازی GTA 5، وقتی در شب و تاریکی به هتل شب های اپیوم می روید و به پنجره های هتل سمت راست؛ می توانید سایه های برج های شهر لیبرتی را ببینید. همانطور که می دانید لیبرتی سیتی پایتخت بازی GTA IV است و اخیرا شایعاتی مبنی بر اضافه شدن این شهر به GTA Online منتشر شده است.

راز پنهان GTA V

برای درک بهتر این راز پنهان GTA Vباید نام این هتل را ذکر کنیم. تریاک نوعی ماده مخدر است که باعث ایجاد توهم می شود. استفاده از این کلمه در نام هتل (شب های تریاک) به این معنی است که بازیکن با مراجعه به آن و دیدن تصویری از شهر دیگر اشتباه می کند. مشخص نیست که راک استار عمداً این کار را انجام داده است یا بدون دلیل مشخص. لازم به ذکر است که این استراگ در ریمستر بازی GTAV برای سری پلی استیشن 5 و ایکس باکس حذف شده است.

راز پنهان GTA V

هر دو یوتیوبر نسخه جدید GTA V را تست کرده اند و نتوانسته اند تصویر شهر لیبرتی را در این هتل پیدا کنند. گفتنی است که این راز در راستای شایعاتی مبنی بر وجود کارت لیبرتی سیتی در GTA Online است. شایعات از انتشار یک آپدیت تابستانی بزرگ خبر می دهند که محتوای فوق العاده ای را به بازی اضافه می کند. طرفداران قطعا از حضور این کارت در بازی جدید خرسند خواهند شد. گزارش های اخیر حاکی از انتشار GTA 5 Remaster برای رایانه های شخصی است و Rockstar در حال کار بر روی محتوای جدید است. در خبری دیگر، راک استار محتوای ترانفوبیک GTA 5 را حذف کرده است.

بر اساس گزارش ها، توسعه بازی GTA 6 به خوبی در حال پیشرفت است و این بازی ممکن است در سال 2024 منتشر شود. Rockstar همچنان از GTA 5 پشتیبانی می کند و برنامه ای برای کنار گذاشتن آن ندارد. آخرین اتفاق بازی با حضور فرانکلین و دکتر دره رپر معروف آمریکایی رخ داد و در نهایت سرنوشت مایکل در تاریخ GTA V مشخص شد. راک استار و صفحات رسانه های اجتماعی استودیو هیچ واکنشی به راز جدید نشان ندادند و باید ببینیم در پایان چه اتفاقی می افتد. نظر شما چیه؟

منبع: GamingBible