رازی در بازی Witcher 3 وجود دارد که 7 سال طول می کشد تا در طول بازی فاش شود

رازی در بازی Witcher 3 وجود دارد که 7 سال طول می کشد تا در طول بازی فاش شود

رازی در بازی Witcher 3 وجود دارد که 7 سال طول می کشد تا در طول بازی فاش شود

چیزی که به نظر می رسد یکی از آخرین تخم مرغ های عید پاک باقی مانده از The Witcher 3 باشد، فاش شده است و هفت سال طول می کشد تا در بازی کشف شود.

یوتیوبر xLetalis پس از اشاره‌های فیلیپ وبر، طراح جستجوی Witcher 3، این راز را فاش کرده است که چیزهای بیشتری درباره شخصیت DLC Blood and Wine، Vivienne de Tabris، که نقش اصلی را در ماموریت The Warble of a Smitten Knight بازی می‌کند، فاش کرده است.

در «خون و شراب»، ویوین زنی است که ملعون شده است که شبیه پرنده، به ویژه یک اوریول باشد. گرالت می تواند به ویوین کمک کند نفرین را حذف کند، یکی از تصمیمات آن انتقال نفرین به تخم مرغ اوریول است. عیب این روش این است که در این صورت عمری برابر با پرنده اوریول متوسط ​​حداکثر هفت سال خواهد داشت.

وبر در پاسخ به سوال طرفداران یک جریان خیریه زنده اخیر برای اوکراین در مورد یک تخم مرغ عید پاک که هنوز کشف نشده است، گفت که این تخم مرغ “در Skellige” است و این “بسیار فراتر از آنچه بازیکنان انتظار داشتند” می رود. او اغراق نمی کرد. همانطور که xLetalis اشاره می‌کند، تخم‌مرغ عید پاک شامل مدیتیشن یا استفاده از دستورات کنسول کامپیوتری برای حرکت دادن ساعت بازی هفت سال جلوتر برای کشف سرنوشت ویوین است. البته، هفت سال بعد ویوین را می‌توان در مسافرخانه‌ای در اسکلیج مرده پیدا کرد و به داستان او پایان داد.

xLetalis اظهار داشت که تخم مرغ عید پاک ناتمام به نظر می رسد، زیرا هنوز هم می توان به Vivienne احوالپرسی کرد، حتی بعد از اینکه او روی زمین افتاد. مرگ او همچنین باعث می‌شود که لباس‌هایش در زاویه‌ای نامناسب تاب بخورند، و باعث می‌شود که کل وضعیت بیشتر شبیه یک اشتباه به نظر برسد تا نتیجه‌گیری واقعی درباره جستجوی او. علاوه بر این، به نظر می رسد هیچ قهرمانی متوجه سرنوشت ویوین نمی شود. با این حال، دیدن این توجه به جزئیات در هنگام تعامل با NPCها که بیش از 99 درصد از بازیکنان آن را نمی بینند، عالی است.

وبر (که اکنون مدیر کمپین بازی جدید Witcher است که روی Unreal Engine 5 اجرا خواهد شد) در مصاحبه ای با IGN گفت که مطمئن نیست که آیا این آخرین رازی است که می توان در Witcher 3 پیدا کرد. ، اما “مطمئناً بسیار نزدیک است.”

وبر می‌گوید: «همه جزئیات زیادی را در ماه‌های آخر توسعه پنهان کرده‌اند که احتمالاً هنوز هم روزی چیز جدیدی پیدا خواهند کرد.

به همان اندازه که خنده دار است، xLetalis واضح است که اولین کسی نبود که این راز را کشف کرد، بلکه به سادگی اولین فردی بود که به زبان انگلیسی صحبت می کرد (و اولین کسی بود که ویدیویی در مورد این موضوع تهیه کرد). طبق گفته PC Gamer، سایت آلمانی زبان GameStar در سال 2020 به تخم مرغ عید پاک اشاره کرده است. انتظار می رود Witcher 3 در اواخر سال جاری برای کنسول های نسل فعلی عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.