منو سایت

رادیو آنلاین GTA از راه اندازی GTA 6 در هفته آینده خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رادیو آنلاین GTA از راه اندازی GTA 6 در هفته آینده خبر می دهد

بازیکنان و طرفداران آنلاین GTA معتقدند که اثر جدید سری GTA به زودی ارائه خواهد شد. طبق آخرین اخبار بازی، این دسته از بازیکنان اعلام کردند که بازی GTA 6 (GTA 6) هفته آینده در قالب رادیو بازی GTA Online معرفی خواهد شد.

بازار شایعات GTA 6 این روزها بسیار داغ است. با توجه به محبوبیت سری GTA و موفقیت باورنکردنی GTA 5، این امر چندان دور از دسترس نیست. در واقع میلیون ها بازیکن در سراسر جهان مشتاقانه برای انتشار اثری جدید از مجموعه مذکور لحظه شماری می کنند. با وجود اینکه تقریباً 9 سال از عرضه GTA 5 می گذرد، هنوز باید چند سال دیگر منتظر GTA 6 باشید. با این حال همواره شایعات و تئوری های مختلفی منتشر می شود و اطلاعات مختلفی فاش می شود که نشان می دهد زمان زیادی تا معرفی بازی مذکور باقی نمانده است.

در اخبار اخیر، بازیکنان GTA Online محتوای صوتی را کشف کرده اند که ممکن است اشاره ای به آینده GTA 6 داشته باشد. در رادیو در این شغل، گوینده رادیو ورود طوفان های گرمسیری را در “هفته آینده” اعلام می کند. اگرچه احتمال این اتفاق بسیار کم است، اما برخی معتقدند این پخش آنلاین رادیویی بازی GTA مربوط به معرفی بازی GTA 6 در هفته آینده است. این بازیکنان بر این باورند که ذکر آب و هوای استوایی مربوط به محل بازی GTA 6 است.ویس سیتی که در میامی مستقر است دقیقا چنین شرایطی را دارد.

همانطور که احتمالا می دانید، بسیاری از منابع اشاره کرده اند که Grand Theft Auto 6 در Vice City یا نسخه جدیدتر آن که شامل طوفان های گرمسیری نیز می شود، تنظیم خواهد شد. لازم به ذکر است که پیام صوتی پخش شده از طریق رادیو بازی GTA Online ممکن است معنای خاصی نداشته باشد. به همین دلیل احتمال عدم معرفی بازی GTA 6 در هفته آینده وجود دارد. اما بدون شک درک آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

معرفی بازی GTA 6 GTA 6

Rockstar برای GTA 6 استخدام می کند

اگرچه Rockstar هنوز تاریخ انتشار اولین تریلر GTA 6 را مشخص نکرده است، اما احتمالا بین سال های 2023 تا 2024 خواهد بود. طبق گزارش های منتشر شده، بازی مذکور از سال 2014 در حال توسعه بوده است. مانند شایعات قبلی، هیچ خبری وجود ندارد. شواهد این بیانیه اگر این حدس و گمان درست باشد، شرکت Rockstar یک سال پس از انتشار بازی GTA V، روند تولید بازی بعدی از سری GTA را آغاز کرده است.

همراه با شایعات مختلف، به نظر می رسد که راک استار در حال استخدام کارکنان جدید است. این اقدام نشان می دهد که روند تولید بازی GTA 6 سرعت گرفته است و به احتمال زیاد به زودی شاهد عرضه رسمی آن خواهیم بود. در حال حاضر تنها کاری که بازیکنان و طرفداران سری GTA می توانند انجام دهند این است که منتظر بمانند و بازی های GTA Online و GTA 5 را تجربه کنند.

نظر شما در مورد عرضه احتمالی GTA 6 در هفته آینده چیست؟ آیا این اتفاق خواهد افتاد یا شایعه باقی خواهد ماند؟ به نظر شما GTA 6 چه ویژگی هایی دارد و چه زمانی عرضه می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant