منو سایت

دیوارهای جعلی با 50 ضربه حلقه الدن تعمیر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دیوارهای جعلی با 50 ضربه حلقه الدن تعمیر شده است

دیوارهای جعلی با 50 ضربه حلقه الدن تعمیر شده است

مدت کوتاهی پس از بیرون آمدن Elden Ring، بازیکنان به نوعی متوجه شدند که برخی از دیوارهای بازی می توانند با 50 ضربه زدن به آنها تخریب شوند. ما خودمان آن را آزمایش کردیم، به 45 نوسان دیوار در Volcano Manor نیاز داشتیم، اما معلوم شد که اشتباه بوده است. دیوارها در آخرین پچ ثابت شده اند، و همچنین یک دشمن کوچک معروف به خصوص مرگبار.

کاربر یوتیوب Zullie the Witch در حال آزمایش آخرین اصلاح Elden Ring نسخه 1.04 است تا ببیند آیا دیوارهای غیر توهمی را برطرف می کند یا خیر. این به این دلیل بود که آنها اکنون آشکارا غیر قابل تخریب هستند. در ابتدا، آنها هدف زیادی نداشتند، زیرا دیوار آتشفشان Manor تنها ورودی دیگری به اتاقی بود که به راحتی در دسترس بود. البته، هنوز هم ما را به این فکر می‌اندازد که آیا این یک راز از نرم‌افزاری است که عمداً در آنجا قرار داده شده است.

علاوه بر این، Zullie تایید کرد که نوع دشمن سگ خونریزی دهنده در بازی وصله شده است تا شما را به طور تصادفی نکشد، به جای اینکه به سادگی بخشی از سلامت شما را از طریق اثر خونریزی از بین ببرد. اگر شما توسط این دشمنان محاصره شده باشید، آنها کاملا خطرناک هستند، اما نسخه باگ یکی از کشنده ترین دشمنان بازی زمانی بود که به تنهایی بود.

پچ Elden Ring 1.04 خیلی چیزها را در بازی تغییر داد، البته هیچ اعصاب بزرگی مانند آپدیت های قبلی وجود نداشت. طلسم ها و جادوها تصحیح شد و درس در ابتدا تقریبا غیر ممکن بود. اگر هنوز به کمک نیاز دارید و با رایانه کار می کنید، همیشه می توانید مد Let Me Solo Her را امتحان کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.