منو سایت

دیزنی می خواهد هر 6 ماه یک بازی جنگ ستارگان را منتشر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دیزنی می خواهد هر 6 ماه یک بازی جنگ ستارگان را منتشر کند

دیزنی روندی مشابه مارول برای فرنچایزها دارد جنگ ستارگان او هر سال پروژه های سینمایی و تعاملی را از این مجموعه در نظر گرفته و تلاش می کند. تام هندرسون در رسانه جدید خود در Insider Gaming روی جنگ ستارگان کار می کند. او مدعی است که دیزنی هر شش ماه یک بازی جدید از این سری منتشر خواهد کرد و پروژه های مختلفی در دست ساخت است.

هندرسون می گوید مدل جدید انتشار بازی دیزنی منجر به انتشار دو بازی در هر سال شده است. یکی کار درجه یک و دیگری کار کوچکتر که شکلش متفاوت است. برای مثال بازی Star Wars Hunters که یکی از بازی های موبایل Zynga است یکی از عناوین کوچکتر به حساب می آید. در نهایت، بازی های متمرکز بر کنسول مانند Star Wars Squadron عناوین کوچک تری در نظر گرفته می شوند.

بازی های رده بالای جنگ ستارگان هنوز آماده انتشار نیستند. تعدادی از این ها در حال توسعه هستند، اما هندرسون ادعا می کند که چندین بازی اعلام نشده نیز در لیست دیزنی قرار دارند. بازی های بدون عنوان در مرحله «پیش تولید» هستند. چنین بازی هایی تا چهار سال عرضه نمی شوند و ما به این زودی ها از آنها خبر نخواهیم داشت.

بازی جنگ ستارگان

دو بازی جنگ ستارگان را در سال منتشر کنید

یکی از بازی های جدید Star Wars Eclipse نام دارد که توسط Quantic Dream ساخته شده است. مراحل تولید بازی به مرحله پیچیده ای رسیده است و انتشار آن تا سال 2026 غیرممکن است.کار جدید Quantic Dream دارای عناصر داستانی است اما استودیو کمی از فرمول همیشگی خود فاصله گرفته است. پروژه دیگر بازسازی Knights of the Old Republic است. این بازسازی که توسط Aspyr Media ساخته شده است به توسعه Saber Interactive سپرده شده است. به احتمال زیاد قبل از سال 2024 منتشر نخواهد شد.

مهمترین بازی Star Wars که طرفداران منتظر آن هستند Star Wars Jedi Survivor نام دارد. این بازی در سال 2023 عرضه می شود و داستانی متفاوت از نسخه اول را روایت می کند. استودیو Respawn دو پروژه دیگر از جنگ ستارگان در دست ساخت دارد. اولی یک بازی تیراندازی اول شخص و دومی یک بازی استراتژیک خواهد بود که جزئیات کمی از آن در دسترس است. بازی استراتژی Respawn با کمک استودیوی Bit Reactor ساخته شده است.

یوبی سافت همچنین کار بر روی بازی جنگ ستارگان باز را آغاز کرده است. بر اساس گزارش ها، هنوز چند سالی به بازی باقی مانده و توسط استودیو The Division در حال ساخت است. Skydance New Medi در حال کار بر روی یک بازی اکشن ماجراجویی به کارگردانی Amy Hennig است که در مرحله پیش تولید قرار دارد. طبق پروژه های فعلی، امکان انتشار دو بازی از این فرنچایز در سال وجود دارد.

منبع: GamingBolt