منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دکتر Dre در ابتدا علاقه ای به ایجاد DLC GTA 5 نداشت، این خواننده رپ می گوید

دکتر Dre در ابتدا علاقه ای به ایجاد DLC GTA 5 نداشت، این خواننده رپ می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دکتر Dre در ابتدا علاقه ای به ایجاد DLC GTA 5 نداشت، این خواننده رپ می گوید

دکتر Dre در ابتدا علاقه ای به ایجاد DLC GTA 5 نداشت، این خواننده رپ می گوید

رپر و تهیه کننده مشهور Dr. Dre در تمدید قرارداد GTA V بازی کرد، اما در ابتدا در بازی اکشن جهان باز Rockstar حضور نداشت.

دی‌جی پو، خواننده رپ، تهیه‌کننده و صداپیشگی ایستگاه رادیویی West Coast Classics در GTA V، به BET گفت: “در ابتدا اینطور نبود.” وی افزود: اما اینها پاسخ های عادی است که از Dre می گیرید.

در حال پخش: DLC GTA V: The Contract – All Dr. Dre

DJ Pooh گفت: “پاسخ در ابتدا منفی بود، زیرا Dre یک گیمر نیست. او فقط هیچ یک از بازی ها را بازی نکرده است. اینطور نیست که او آنها را دوست نداشته باشد، او آنها را بازی نکرده است.” گفت من برای بچه ها کار نمی کنم.

دی جی پو با دکتر صحبت می کند. Dre برای جذابیت سری GTA و یک کپی از GTA V را به خانه Dr. Dre در کالاباساس برای متقاعد کردن او. کار کنید. بعداً، دکتر Dre با مدیران Rockstar تماس خواهد گرفت و همه چیز جمع می شود.

“او غرق شده بود. او نمی‌دانست که شما می‌توانید همه این کارها را انجام دهید – همه لایه‌های بازی که مردم آن را متاورس می‌نامند، اما این احمقانه است.» او گفت: “این حرومزاده عالی است” و من را دید که با یک راننده در حال دور زدن است.” ما اینجا چرخ های مختلفی را روی ماشین می گذاریم، درگیر تیراندازی می شویم، من با دوستانم بیرون می روم، من یک دوست دختر دارم – همه اینها!

این قرارداد در دسامبر 2021 آغاز شد. سام هاوزر، یکی از بنیانگذاران Rockstar Games، به طور خاص دی جی پو را برای کمک به مشارکت دکتر Dre برای کمک به توسعه چنین موفقیتی تحسین کرد.

به لطف همکار قدیمی و دوستمان دی جی پو، ما توانستیم با برخی از بزرگترین اسطوره های هیپ هاپ در این ماجراجویی مدرن در لوس سانتوس کار کنیم، در حالی که بازیکنان موسیقی گمشده Dr. هاوزر گفت: دره.

The Contract یک توسعه مبتنی بر تاریخ برای GTA Online است که فرانکلین را از کمپین اصلی بازمی‌گرداند. او یک “آژانس تصمیم گیری افراد مشهور” راه اندازی کرد و هر کاری که لازم بود برای بازیابی موسیقی گم شده دکتر دره انجام داد.

در دیگر اخبار GTA، Rockstar تایید کرد که توسعه GTA 6 – یا هر نام دیگری که بازی بعدی نامیده می شود – در حال انجام است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.