منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دکتر دره تمایلی به بازی در GTA V نداشت و آن را کودکانه می دانست

دکتر دره تمایلی به بازی در GTA V نداشت و آن را کودکانه می دانست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دکتر دره تمایلی به بازی در GTA V نداشت و آن را کودکانه می دانست

آخرین بسته الحاقی GTA Online با نام The Contract در ژانویه سال گذشته منتشر شد و هیجان زیادی را در بین طرفداران GTA ایجاد کرد. حضور رپر معروف آمریکایی Dr. Dre در این محتوای اضافی در کنار شخصیت های فرانکلین و لامار یک رویداد مهم برای بازی GTA V مشخص شد که دکتر دره علاقه ای به این کار نداشته و این بازی را کودکانه خوانده است.

بسته الحاقی GTA V داستان رویدادهای مختلفی را در حضور دکتر دره روایت می کند. فرانکلین، که آژانس عیب یابی سلبریتی ها را تأسیس کرد، با یک پیشنهاد عجیب روبرو شده است. تلفن همراه دکتر دره به سرقت رفته و فایل های مرتبط با آلبوم جدید در حافظه گوشی موجود است. بازیکن خط روایت را ادامه می دهد تا یک تلفن همراه با Dr. Dre ملاقات می کند. حضور او در بازی آنلاین GTA یک اتفاق بزرگ بود که در ابتدا رد شد.

بازی Dr.  Valley GTA V

عدم تمایل دکتر دره برای شرکت در GTA V.

DJ Pooh یکی از صداپیشگان رادیو GTA V در مصاحبه اخیر با BET Music واقعیت جالبی را در مورد همکاری راک استار با دکتر دره فاش کرد. او گفت Dre هیچ علاقه ای به انجام این کار ندارد و نمی خواهد “محتوا برای کودکان ایجاد کند”. وی افزود: پیشنهاد اولیه به سرعت رد شد و شنیدن پاسخ طبیعی است. او پیشنهاد اولیه راک استار را رد کرد زیرا گیمر نبود و با بازی های ویدیویی آشنایی نداشت.

خوشبختانه دی جی پو با دکتر دره درباره حجم و تعداد طرفداران GTA Online صحبت کرد و کنسول پلی استیشن خود را به خانه برد. هر دو با اعتماد به نفس خود کنار می‌آیند که فعالیت‌های بازی خود را آغاز می‌کنند. او فکر می کرد که GTA یک بازی کودکانه است و بنابراین تمایلی به پذیرش این نقش ندارد.

به گفته راب نلسون، مدیر استودیو Rockstar North، یک استودیوی کامل صدا با صحنه حرکت برای دکتر دره ساخته شده است. او باید به طور کامل در نقش خود حاضر می شد و برای ساختن موسیقی تاثیرگذار تلاش می کرد. سازندگان بازی در نهایت به این نتیجه رسیده اند که بسته الحاقی جدید به زندگی رپر معروف است و تنها موسیقی او در بازی وجود ندارد. خبر دیگر اینکه بازیگر فرانکلین خواستار کنسلی در اولین روز تولید GTAV شده است.

منبع: GamingBible