منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دو مورد از محبوب‌ترین حالت‌های پورتال Battlefield 2042 در حال چرخش «برای آینده قابل پیش‌بینی» باقی خواهند ماند.

دو مورد از محبوب‌ترین حالت‌های پورتال Battlefield 2042 در حال چرخش «برای آینده قابل پیش‌بینی» باقی خواهند ماند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دو مورد از محبوب‌ترین حالت‌های پورتال Battlefield 2042 در حال چرخش «برای آینده قابل پیش‌بینی» باقی خواهند ماند.

دو مورد از محبوب‌ترین حالت‌های پورتال Battlefield 2042 در حال چرخش «برای آینده قابل پیش‌بینی» باقی خواهند ماند.

یکی از دو حالت محبوب Battlefield Portal در Battlefield 2042 در هر به روز رسانی چرخشی پورتال Battlefield “برای آینده قابل پیش بینی” گنجانده خواهد شد.

به طور سنتی، حالت های ارائه شده در Battlefield Portal به طور منظم تغییر می کنند و برای مدت زمان محدودی میزبان رویدادها بوده اند، مانند حالت حمله به الف ها با موضوع کریسمس و غیره. گاهی اوقات این حالت‌ها توسط خود توسعه‌دهندگان در DICE و Ripple Effect ساخته می‌شوند، در حالی که گاهی اوقات می‌توانند ساخته‌های انجمن باشند. با این تغییر، Flashback Conquest یا Infantry Conquest در حالت های Battlefield Portal ارائه شده برای مدت طولانی گنجانده می شود.

این تغییر به این دلیل است که هر دو حالت از محبوب‌ترین حالت‌ها در Battlefield Portal هستند. به این ترتیب، توسعه دهندگان به جای جایگزین کردن آنها، می خواهند به ارائه تجربه ای ادامه دهند که بازیکنان از آن لذت می برند.

تغییرات در خود رژیم های واقعی رخ می دهد. دو نقشه Battlefield 1942 که زمانی بخشی از Flashback Conquest بودند – که شامل نقشه هایی از عناوین مختلف Battlefield مانند Bad Company 2 و Battlefield 3 نیز می شود – به عنوان نقشه رسمی حذف شده اند. توئیتر ارتباطات مستقیم میدان جنگ با بیان اینکه توسعه دهندگان بازخوردهایی را شنیده اند مبنی بر اینکه گنجاندن نقشه های Battlefield 1942 در حالت “جریان تجربه را قطع می کند”.

Infantry Conquest – نوع سنتی بازی در بازی Conquest این فرنچایز، اگرچه بیشتر بر روی چکمه‌ها در گیم‌پلی روی زمین متمرکز شده است – MAV حذف می‌شود، که حساب Battlefield Direct Communications می‌گوید بسیار مخرب است.

Battlefield 2042 اخیراً دستخوش تغییرات اساسی در نحوه عملکرد Winning XP در بازی‌های سفارشی شده است و اکنون بر اساس قوانینی که در یک بازی سفارشی تغییر کرده است، پیشرفت و کسب XP را محدود می‌کند. انتظار می‌رود فصل اول محتوای جدید برای Battlefield 2042 پس از فهرست طولانی به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی که مواردی مانند داشبورد، چت صوتی و تغییرات عمده تعادل را اضافه کرده‌اند، در تابستان امسال از راه برسد. زمانی که فصل اول Battlefield 2042 از راه می رسد، تغییرات قابل توجهی در نقشه و همچنین یک متخصص جدید به همراه خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.