منو سایت

دولت آمریکا هفته آینده درباره یوفوها بحث خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دولت آمریکا هفته آینده درباره یوفوها بحث خواهد کرد

دولت آمریکا هفته آینده درباره یوفوها بحث خواهد کرد

مجلس نمایندگان ایالات متحده هفته آینده یک جلسه استماع برای بحث در مورد “هواپیماهای ناشناس” برگزار خواهد کرد، اما انتظار نداشته باشید که دولت به ما بگوید که بیگانگان واقعی هستند.

به گفته نیویورک تایمز، این جلسه شامل شهادت مقامات اطلاعات دفاعی خواهد بود. این در گزارش ژوئن 2021 درباره “رویدادهای هوایی ناشناس” که شامل اطلاعات 144 حادثه مشابه از سال 2004 است، عمیق تر خواهد شد. دولت گفت که می تواند تنها یکی از این رویدادها را توضیح و شناسایی کند.

این گزارش می گوید که بیشتر پدیده ها در واقع “اشیاء فیزیکی” هستند، اما نمی توان بیشتر آنها را توضیح داد. با این حال، دولت ادعا می کند که اینها فناوری های مخفی آمریکایی نیستند.

آندره کارسون (دی-ایندیانا) رئیس کمیته مجلس نمایندگان است که جلسه استماع را انجام می دهد، و او گفت که همه چیز در مورد “در نظر گرفتن اقداماتی است که پنتاگون می تواند برای کاهش انگ درباره گزارش های خلبانان نظامی و خلبانان غیرنظامی انجام دهد.”

آدام بی شیف، نماینده ایالات متحده (دی-کالیفرنیا) گفت که این جلسه برای کمک به روشن کردن “یکی از اسرار بزرگ زمان ما و شکستن چرخه پنهان کاری بیش از حد و حدس و گمان با حقیقت و شفافیت” برگزار شد.

معاون مدیر اطلاعات نیروی دریایی اسکات دبلیو بری و معاون وزیر اطلاعات و امنیت رونالد سی مولتری در این جلسه که قرار است روز سه شنبه 17 مه برگزار شود، شهادت خواهند داد.

جلسه استماع هفته آینده اولین جلسه علنی مربوط به یوفو از سال 1970 خواهد بود، زمانی که رئیس جمهور وقت جرالد فورد دستور داد جلسه ای برای بحث در مورد مشاهده های گزارش شده یوفو توسط بیش از 40 نفر برگزار شود.

در سال 2021، 60 دقیقه در یک بخش عمیق پخش شد، شامل فیلم جدیدی از پرواز اشیاء ناشناخته در هوا که قابل توضیح نیست. ستوان رایان گریوز به CBS گفت که خلبانان آمریکایی که در سواحل اقیانوس اطلس آموزش می بینند چندین سال است که هر روز این اشیاء را می بینند.

در سال 2020، پنتاگون تعدادی از ویدئوهای ضبط شده توسط خلبانان نیروی دریایی را که پدیده‌های هوایی را نشان می‌داد که قابل توضیح نبود، از حالت طبقه بندی خارج کرد. اخیراً باراک اوباما گفت که پس از اینکه چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد، از آشنایان پرسید که آیا ایالات متحده یک آزمایشگاه مخفی دارد که در آن بیگانگان نگهداری می شوند؟ اما به او گفتند نه.

او گفت: “حقیقت این است که وقتی وارد دفتر شدم، پرسیدم: “آیا جایی آزمایشگاهی وجود دارد که ما بیگانگان را در آن نگهداری کنیم؟” آنها کمی تحقیق کردند و پاسخ منفی بود.

تام دلونژ عضو سابق Blink 182 و شرکتش To The Stars یکی از بازیگران کلیدی در آخرین اعتراف دولت ایالات متحده مبنی بر مشاهده اشیاء غیرقابل توضیح بودند.