منو سایت

دنیای مجازی جدید در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنیای مجازی جدید در راه است

این تغییر بزرگ به زمان نیاز دارد تا واقعاً توسعه یابد، به خصوص در دنیای بازی. البته، بازی‌ها در حال تکامل و بهتر شدن هستند، اما این یک پیشرفت است – نه تغییری در صنعت. در حال حاضر، بازی و مناظر تکنولوژیک به طرز چشمگیری در حال تغییر هستند.

نوآوری هایی مانند متاورس در حال افزایش هستند. بازی های چند نفره و MMO اکنون در همه جا با تاخیر کم امکان پذیر است. قابلیت اجرای بازی های ویدیویی AAA بر روی گوشی و جابجایی یکپارچه بین دستگاه تلفن همراه، کنسول، رایانه از طریق پخش جریانی بازی در حال تبدیل شدن به یک امر عادی است.

در اصل، گیمرهای امروزی می توانند بازی ها را در هر دستگاهی و در هر مکانی که هستند انجام دهند. این یک واقعیت در حال حاضر است – و این جهش بزرگ در بازی های تلفن همراه تا حد زیادی به دلیل 5G است که تجربه را ممکن می کند.

شرحی ارائه نشده است

این دوره جدید بازی فقط یک شبه اتفاق نمی افتد. برای ایجاد زیرساختی که باعث کارکرد آن می شود، شرکت های مختلف زیادی نیاز دارند. این همان کاری است که بخش‌های بازی و فناوری در دهه گذشته انجام داده‌اند، و شبکه‌هایی مانند 5G از AT&T * و سایر ارائه‌دهندگان تلفن همراه، بلوک‌های کلیدی برای آینده بازی هستند.

شما در حال حاضر با نسخه اولیه آخرین تغییرات دریایی زندگی می کنید، اما هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد. در حال حاضر، شرکت هایی مانند AT&T، Google و NVIDIA برای واقعیت جدید ما تلاش می کنند.

اما تغییرات بزرگی که چشم انداز را تغییر می دهند، در حال شکل گیری هستند. بذر این یک دهه یا بیشتر کاشته شد – و در نهایت به عنوان چیزی شگفت انگیز ظاهر می شود. برای مدتی، فناوری – از جمله واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، کنترل ترافیک و بازی‌های ابری – فضاهای خاص خود را داشت. امروزه، 5G کلید باز کردن پتانسیل کامل آنها را فراهم می کند.

شرحی ارائه نشده است

وقتی این فناوری‌ها را با اتصال 5G از AT&T ترکیب می‌کنید، واقعاً همه چیز را تغییر می‌دهد. قبل از 5G، تأخیر بسیار زیادی در دستگاه‌های تلفن همراه برای انجام بازی‌های آنلاین سریع وجود داشت و پخش جریانی بازی از فضای ابری به سرویس‌هایی مانند Stadia یا GeForce NOW امکان‌پذیر نبود.

اما 5G اساساً فناوری ما را آزاد می کند. اکنون که اتصالات اینترنت تلفن همراه می تواند تقریباً به اندازه اینترنت خانگی ما پایدار باشد، هیچ چیز ما را از حرکت با سرعت تمام به سمت آینده متاورس باز نمی دارد. این برای شما چه معنایی دارد؟ اوه، مرد، این عالی خواهد شد.

به طور سنتی، وقتی یک بازی ویدیویی انجام می‌دهید، هر وسیله‌ای که بازی می‌کنید، دستگاهی است که آن را پردازش می‌کند و باعث کارکرد آن می‌شود. با بازی های ابری، شبکه و ابر شما به جای آن کار را انجام می دهند. این به این دلیل است که بازی در جای دیگری بر روی پلتفرم مزرعه سرور اجرا می‌شود و AT&T 5G داده‌ها را تقریباً یکپارچه ارائه می‌دهد. از نظر عملکردی مانند یک بازی روی کنسول کار می‌کند – دکمه‌ای را فشار می‌دهید که سیگنال را به دستگاهی که بازی را انجام می‌دهد می‌فرستد، که یک خروجی روی صفحه به شما می‌دهد. در مورد بازی های ابری، دستگاه به سادگی می تواند صدها مایل دورتر باشد.

اکثر سرویس‌های اینترنت خانگی می‌توانند بدون تأخیر زیادی در راه‌اندازی این کار را انجام دهند، اما حتی اتصال 4G LTE به اندازه کافی سریع نبود. با AT&T 5G، این تاخیر کم است. در کوتاه مدت، این بدان معناست که بازی‌های ابری اکنون کاملاً فوق‌العاده هستند، زیرا اگر تلفن و سرویس 5G دارید، می‌توانید بازی‌های کنسول AAA را هر کجا که بخواهید بازی کنید. و AT&T امتحان کردن آن را آسان می‌کند – همه مشتریان ATGT 5G واجد شرایط استفاده آزمایشی شش ماهه رایگان برای سرویس‌های بازی ابری Google Stadia Pro و GeForce NOW هستند. *

شرحی ارائه نشده است

اما بزرگتر از آن است. 5G سوختی خواهد بود که تضمین می‌کند که متاورس و همه چیزهای واقعیت افزوده می‌توانند به هر کجا که می‌خواهید بروند. یک روز به زودی از خواب بیدار می شوید و متوجه می شوید که این دنیایی است که در آن زندگی می کنید. و خواهد شد زیبا روز

* باید یک دستگاه 5G واجد شرایط با طرح بی سیم واجد شرایط (حداقل 75 دلار در ماه قبل از تخفیف) داشته باشید. پس از 6 ماه، Stadia Pro با 9.99 دلار در ماه تمدید شد. مگر اینکه کنسل کنید دسترسی Nvidia، Stadia و 5G به یک دستگاه سازگار نیاز دارد. AT&T 5G در همه جا در دسترس نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد پوشش 5G به att.com/5Gforyou مراجعه کنید. موضوع عوض شدن. مشتریان بی سیم جدید یا موجود AT&T. هزینه ها، مالیات ها و سایر هزینه ها و محدودیت ها اعمال می شود. دیدن برای جزئیات

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.