منو سایت

دنباله Cyberpunk 2077 به 500 توسعه دهنده نیاز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله Cyberpunk 2077 به 500 توسعه دهنده نیاز دارد

پس از فراز و نشیب های فراوان Cyberpunk 2077، Piotr Nielubowicz، مدیر مالی CD Projekt Red از این بازی به عنوان نقطه عطفی برای توسعه دیگر آثار جدید این استودیو یاد کرد. با این حال، CD Projekt گفت که برای ساخت پروژه Orion به عنوان دنباله Cyberpunk 2077 به 350 تا 500 توسعه دهنده نیاز دارد.

طبق آخرین اخبار بازی، CD Projekt RED این هفته از عناوین آینده خود رونمایی خواهد کرد که مهمترین آنها Project Polaris است که به سه گانه Witcher در دنباله Cyberpunk 2077 با نام رمز Project Orion اشاره دارد. جالب است بدانید که برای ساخت پروژه Orion، تیمی از متخصصان از جمله Paweł Sasko، طراح ارشد ماموریت، به آمریکای شمالی (بوستون) می روند و کار خود را آغاز می کنند.

به گفته Piotr Nielubowicz، مدیرعامل CD Projekt Red، تقریباً 350 تا 500 توسعه دهنده برای ساخت این پروژه نیاز است. به گفته منابع IGN، مدیر مالی پروژه در تماسی با سرمایه گذاران اعلام کرد که استودیوی آمریکای شمالی متشکل از تیم هایی از بوستون و تیمی خارج از ونکوور خواهد بود. این پروژه همچنین توسط توسعه دهندگان لهستانی پشتیبانی خواهد شد.

دنباله بازی Cyberpunk 2077

دنباله بازی Cyberpunk 2077

با این حال، از آنجایی که برای ساخت این پروژه به توسعه دهندگان بیشتری نیاز است، قطعاً با عنوان بزرگ تری روبرو خواهیم بود و CD Projekt RED نیز چندین موقعیت را برای همان تیم در وب سایت خود تبلیغ می کند. این شرکت لهستانی در حال حاضر بر روی اولین بسته الحاقی بزرگ به نام Phantom Liberty کار می کند، فرآیند تولید آن در مرحله نهایی است و طبق گفته سازندگان، احتمالاً در نیمه اول سال 2023 عرضه خواهد شد.

به گفته سازندگان، به روز رسانی های جدیدی برای Cyberpunk 2077 وجود خواهد داشت که شامل بهبودهایی در سیستم تعقیب و گریز پلیس، اضافه شدن سلاح های جدید و موارد دیگر می شود. اگرچه آپدیت های مختلف و بسته الحاقی جدید این بازی تنها برای کنسول های نسل 9 منتشر خواهد شد.

منبع: gamingbolt