منو سایت

دنباله فیلم Tales From The Borderlands اواخر امسال منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله فیلم Tales From The Borderlands اواخر امسال منتشر می شود

دنباله فیلم Tales From The Borderlands اواخر امسال منتشر می شود

اواخر امسال، دنباله‌ای برای Tales From The Borderlands منتشر شد که داستان و شخصیت‌های کاملاً جدیدی را به نمایش می‌گذارد.

به گفته سازندگان، دنباله بازی ماجراجویی اپیزودیک نقطه و کلیک Telltale Games که توسط 2K و Gearbox معرفی شد، سال‌هاست که در دست توسعه است. بزرگترین تغییر بین دنباله و نسخه اصلی این است که عنوان دنباله به جای Telltale Games به صورت داخلی توسط Gearbox ساخته شده است. این ممکن است به این دلیل باشد که Telltale Games در سال 2018، قبل از احیای استودیو (حداقل با نام) در سال 2019 بسته شد.

بازی اصلی Tales from the Borderlands بین Borderlands 2 و Borderlands 3 اتفاق افتاد و برخی از شخصیت های اصلی مانند Rhys و Vaughn در Borderlands 3 ظاهر شدند. بازی از ویترین فروشگاه های دیجیتال حذف شد، اما در نهایت در اوایل سال 2021 بازسازی شد. خیر. جزئیاتی در مورد تاریخچه و شخصیت های بازی ارائه شد، با این تفاوت که بر روی شخصیت های جدید تمرکز خواهد شد. Gearbox همچنین پلتفرم هایی را برای دنباله اعلام نکرده است، اما بازی اصلی بر روی Xbox، PlayStation، Switch و PC در دسترس است.

در بررسی GameSpot Tales from the Borderlands، Alexa Ray Corriea قسمت اول 9/10 را ارائه کرد و گفت: “Tales from the Borderlands یک بازی Borderlands است، اما Telltale Pandora را به گونه‌ای روی Gearbox باز کرد که بازی‌های اصلی Borderlands نیستند. من نمی توانم به عنوان کماندار. با کاوش در افراد کوچکی که در سایه‌های Vault Hunters می‌جنگند، فرصت‌های عمیق‌تری برای کشف جهان به دست می‌آورید.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.