منو سایت

دنباله فیلم A Plague Tale Requiem بر عهده طرفداران است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله فیلم A Plague Tale Requiem بر عهده طرفداران است

با اينكه بازی “مرثیه داستان طاعون”. این به تازگی منتشر شده است و بازیکنان هنوز ماجراجویی خود را شروع نکرده اند، اما برخی می خواهند در مورد برنامه های آینده استودیو Asobo بدانند و آیا دنباله ای برای سری ‘A Plague Story’ وجود خواهد داشت؟ شک جالب خواهد بود. سازنده بازی می گوید برنامه ای برای ساخت سومین بازی از این سری ندارد و منتظر بازخورد بازیکنان است.

کارگردان بازی کوین شوتو در گفتگو با وب سایت رسمی پلی استیشن در مورد آینده A Plague Tale صحبت کرد. او می گوید آنها منتظر “بازخورد بازیکنان” هستند و قبل از اینکه بخواهند در مورد آینده آن تصمیم بگیرند، نظرات آنها را در مورد بازی بشنوند. این استودیو هیچ برنامه ای برای ساخت بازی بعدی ندارد و همه چیز به بازخورد طرفداران بستگی دارد. او می گوید که اگر بازخوردها خیلی خوب نباشد، تیم تولید شروع به کار روی پروژه دیگری می کند و به ایده دیگری می پردازد. او در این باره گفت:

فکر می کنم فعلا این بازی تمام شده است، اما در هیچ وقت بسته نمی شود و بازخورد بازیکنان را خواهیم دید. ما می خواهیم قبل از تصمیم گیری واکنش آنها را ببینیم. آنها هستند که پروسه تولید را شروع می کنند و اگر کار ما را دوست ندارند باید کار دیگری انجام دهیم.

دنباله رکوئیم برای یک داستان طاعون.

دنباله رکوئیم برای یک داستان طاعون.

نقد و بررسی بازی Plague Tale Requiem از سایت ها و مجلات معروف در دسترس است و این بازی توانسته امتیاز 84 را کسب کند. این نشان می دهد که با کیفیت بالایی روبرو هستیم و موفقیت بازی دوم دور از انتظار نیست. بازی جدید از طریق سرویس Xbox Game Pass در دسترس است و بدون خرید بازی می توانید این کار را تجربه کنید. فرصت خوبی برای چشیدن طعم داستان تلخ هوگو و آمیشیا است و بدون شک انتشار این بازی در Game Pass باعث افزایش تعداد بازیکنان نسبت به A Plague Tale Innocence خواهد شد.

Focus Entertainment به خوبی از سازندگان بازی پشتیبانی کرده است و از آنجایی که آنها صاحب فرنچایزهای بزرگی مانند A Plague Tale نیستند، بدون شک دنباله آن توسط آنها دنبال خواهد شد. البته تصمیم اصلی بر عهده سازندگان است و اگر بازی جدیدی ساخته شود نیاز به نوآوری و تغییرات گسترده در قالب بازی وجود دارد. ناشر بازی روی عناوین جدیدی مانند Atlas Fallen و Evil West نیز سرمایه گذاری کرده است و علاقه چندانی به ادامه بازی ها ندارد.

کارگردان بازی در پایان مصاحبه می گوید که A Plague Tale Requiem یک بازی واقعاً شخصی است و در نتیجه بعید است که ادامه آن به استودیو دیگری واگذار شود. لازم به ذکر است که ادامه یک بازی تنها به نظر طرفداران بستگی ندارد و تصمیمات پیچیده بر اساس بررسی های دقیق گرفته می شود. نطر شما چی هست؟ آیا باید دنباله‌ای برای A Plague Tale Requiem وجود داشته باشد؟

منبع: TheGamer