منو سایت

دنباله بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، CD Projekt با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر از ساخت دنباله ای برای بازی Cyberpunk 2077 (Cyberpunk 2077) خبر داد.

CD Projekt یکی از مهم ترین و بزرگترین شرکت های فعال در صنعت بازی های ویدیویی است که بیشتر با سری The Witcher و فروشگاه GOG شناخته شده است. پس از موفقیت در سه گانه Witcher، CD Projekt تصمیم گرفت به یک IP جدید برود. به همین دلیل بازی Cyberpunk 2077 به عنوان محصول جدید این شرکت ارائه شد. بازی Cyberpunk 2077 در طول ساخت و انتشار با مشکلات متعدد و متعددی از جمله باگ های فراوان و عدم توانایی در تجربه بر روی کنسول های نسل هشتم مواجه شد. CD Projekt با پشتیبانی مستمر و ارائه آپدیت های متعدد سعی در بهبود وضعیت این اثر داشته است. حالا با گذشت دو سال از انتشار Cyberpunk 2077، ادامه آن اثر اعلام شده است.

حساب توییتر ارتباط با سرمایه‌گذار CD Projekt، برنامه‌های بلندمدت این شرکت را با تمرکز بر سری The Witcher، Cyberpunk 2077 و یک IP جدید منتشر کرده است. بر این اساس، این شرکت لهستانی دنباله ای برای Cyberpunk 2077 با نام رمز Project Orion خواهد ساخت. جزئیات زیادی درباره این اثر که توسط استودیو CD Projekt RED در حال توسعه است، فاش نشده است. CD Projekt در توییت خود فقط به «اثبات قدرت و پتانسیل واقعی دنیای سایبرپانک» در قالب دنباله بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد.

دنباله بازی Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

دنباله Cyberpunk 2077 یکی از پروژه های جدید CD Projekt است

در حال حاضر CD Projekt با Cyberpunk 2077 به پایان نرسیده است. اولین و تنها بسته الحاقی غیر رایگان این بازی که با نام Phantom Liberty شناخته می شود، در مراحل پایانی تولید قرار دارد. این بدان معناست که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این DLC در نیمه اول سال 2023 وارد بازار شود. Phantom Liberty توسط بیش از 350 عضو استودیو CD Projekt Red توسعه داده شده است.

در حال حاضر CD Projekt تاریخ انتشار دنباله Cyberpunk 2077 را اعلام نکرده است به همین دلیل به نظر می رسد این اثر در مراحل طراحی و برنامه ریزی مفهومی قرار دارد و پیش تولید آن پس از انتشار بازی آغاز خواهد شد. بسته الحاقی Phantom Liberty. با توجه به اینکه به‌روزرسانی‌های بعدی Cyberpunk 2077 تنها بر روی کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهند بود، انتظار می‌رود که دنباله آن در انحصار پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی باشد.

نظر شما در مورد ساخت دنباله ای برای Cyberpunk 2077 چیست؟ به نظر شما سی دی پراجکت از شکست های این کار درس گرفته است و پروژه اوریون تجربه بهتری خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt