منو سایت

دنباله ای برای Mortal Kombat 2 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دنباله ای برای Mortal Kombat 2 در دست ساخت است

پس از گزارش های رسانه های مختلف مبنی بر تصمیم سازنده فیلم Mortal Kombat برای ادامه آن، سایمون مک کواید، کارگردان این فیلم، از توسعه فیلم Mortal Kombat 2 خبر داد.

وقتی اعلام شد که یک فیلم جدید Mortal Kombat در سال 2021 اکران خواهد شد، بسیاری از طرفداران امیدوار بودند که چیزی مفید و سرگرم کننده را ببینند. محوریت فیلم مورتال کامبت شخصیتی به نام کول یانگ است که برای این کار خلق شده و پیش از این هرگز در سریال مورتال کامبت حضور نداشته است. او به طور تصادفی وارد مسابقات مورتال کامبت می شود و در کنار قهرمانانی مانند لیو کانگ، سونیا بلیک و جکس کار می کند تا از پادشاهی زمین در برابر تهاجم جهان خارج محافظت کند.

با وجود استقبال مخاطبان، آخرین اقتباس سینمایی از سری Mortal Kombat چندان مورد توجه منتقدان قرار نگرفت. همین موضوع باعث شد تا بسیاری از طرفداران در مورد آینده این فیلم و ساخت دنباله آن تردید داشته باشند. با این حال، اکنون به نظر می رسد که فیلمی برای Mortal Kombat 2 ساخته خواهد شد. طبق آخرین گزارش ها، Simon McQuade که پیش از این کارگردانی Mortal Kombat را بر عهده داشت، برای کارگردانی دنباله آن بازمی گردد. تاکنون جزئیات زیادی از این فیلم فاش نشده است. زیرا به نظر می رسد Mortal Kombat 2 هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

فیلم Mortal Kombat 2 Mortal Kombat

Mortal Kombat 2 احتمالاً بر روی چند جهان متمرکز خواهد بود

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این احتمال وجود دارد که دنباله فیلم Mortal Kombat خط داستانی مبتنی بر چندجهانی را روایت کند. پیش از این در قالب Mortal Kombat 11 چنین فضایی در اختیار بازیکنان و طرفداران سری Mortal Kombat قرار داشت. این ویژگی به این معنی است که ممکن است در Mortal Kombat 2 شاهد بازگشت شخصیت های کشته شده یا اضافه شدن نسخه دیگری از شخصیت های اصلی باشیم، برای مثال شخصیت Reptile در ابتدا با ظاهری انسانی به سری Mortal Kombat اضافه شد. اما سازندگان این سریال تصمیم گرفتند او را به عضوی از خزندگان انسان نما تغییر دهند. زیرا در این شرایط نام او با ظاهرش مطابقت دارد.

پیش از این اعلام شده بود که دنباله ای از Mortal Kombat با پیوستن جرمی اسلیتر، نویسنده سریال Moon Knight، در دست ساخت است. حالا با تایید بازگشت سایمون مک کواد برای کارگردانی Mortal Kombat 2، طرفداران می توانند مطمئن باشند که این فیلم دنباله ای بر اثر قبلی خواهد بود. بعید است که سازندگان بتوانند تنها در یک فیلم تمام انتظارات طرفداران سری Mortal Kombat را برآورده کنند. با این حال، با افزایش گمانه زنی ها در مورد انتشار Mortal Kombat 12، احتمالاً بیش از یک ورودی مربوط به سری Mortal Kombat به زودی در دسترس خواهد بود. در ماه ژانویه، برخی افراد بر این باور بودند که Mortal Kombat 12 توسط یکی از کارمندان NetherRealm به بیرون درز کرده است. درک این موضوع به این معنی است که استودیو مذکور روند معمول خود را برای انتشار یک بازی سری Injustice پس از Mortal Kombat کنار گذاشته است.

نظر شما در مورد ساخت دنباله Mortal Kombat چیست؟ آیا فکر می کنید Mortal Kombat 2 با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant