منو سایت

دموی گرافیکی Max Payne 2 Remake with Unreal Engine 5 فوق العاده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دموی گرافیکی Max Payne 2 Remake with Unreal Engine 5 فوق العاده است

بازسازی رسمی Max Payne 2 توسط استودیوی Remedy در دست ساخت است، اما آنچه امروز قصد داریم به آن نگاه کنیم، تیزر کوتاهی از یک نسخه نمایشی گرافیکی است که توسط گروهی از طرفداران ساخته شده است. گروه تیزر بازی متشکل از انیماتورها و گرافیست های حرفه ای تریلر جدیدی از دموی تخیلی Max Payne 2 با Unreal Engine 5 منتشر کرد که فضای نوآر و منحصر به فرد بازی را به شکلی جدید به نمایش می گذارد.

این تریلر تخیلی نشان می دهد که Unreal Engine 5 یک موتور گرافیکی قدرتمند برای نورپردازی صحیح و دقیق است. اگر انیمیشن های خام این تریلر را نادیده بگیریم و آنها را نادیده بگیریم، می بینیم که Unreal Engine 5 موتور گرافیکی مناسبی برای ارائه حس و حال این بازی محبوب است. گروه تیزر پلی در توضیح این ویدیو نوشته که سعی کرده اند قسمتی کوتاه بسازند بازسازی مکس پین 2 با موتور جدید شرکت اپیک گیمز نمایش داده شود و سطح انتظارات بازیکنان از این کار را بالا ببرد.

Remedy در حال بازسازی Max Payne 1 و Max Payne 2 با همکاری Take-Two است و Teaserplay می‌خواهد نگاهی اولیه به سطوح ممکن گرافیک و گیم‌پلی نشان دهد. به نظر می رسد که Teaserplay می خواهد سطح بازی را بالا ببرد و نشان دهد که امکان ارائه یک بازسازی کامل و منحصر به فرد وجود دارد. استودیو Remedy در مرحله پیش تولید است و تا چند سال آینده اخبار پروژه جدید آنها منتشر نخواهد شد.

Max-Payne-2-Remake

بازسازی Max Payne 2 با Unreal Engine 5

طبق توضیحات منتشر شده، چهره مکس پین بر اساس چهره صداپیشه او جیمز مک کافری است. در حال حاضر مشخص نیست چهره کدام شخص از Remedy در نسخه بازی استفاده خواهد کرد. رمدی هنگام ساخت اولین بازی مکس پین از چهره سام لیک خالق آلن ویک استفاده کرد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از پروژه جدید در دست نیست و گفته می شود این بازی ها توسط Remedy در اولویت قرار گرفته اند و به عنوان عناوین AAA تولید خواهند شد.

مکس پین همیشه در قلب طرفداران بازی جایگاه ویژه ای داشته و میلیون ها نفر با این بازی خاطره دارند. ساخت شماره سوم توسط راک استار گیمز فضای این اثر را تغییر داد و روند داستان را با نبردهای هیجان انگیز و فضایی اکشن ترکیب کرد. این بازی که تحت فشار کاری زیادی ایجاد شد، به دنبال خرید مکس در برزیل بود. لازم به ذکر است که Max Payne 1 و Max Payne 2 Remake برای رایانه های شخصی، سری ایکس باکس و پلی استیشن 5 در حال بازسازی هستند.

چندی پیش گروه Teaser Play دموی گرافیکی Peaky Blinders، بازسازی GTA San Andreas و Assassin’s Creed در ایران را ارائه کرد. نظر شما در مورد ویدیوی جدید چیست؟

منبع: Wccftech