منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دسترسی مادام العمر VPN و مدیر رمز عبور را با 30 دلار دریافت کنید

دسترسی مادام العمر VPN و مدیر رمز عبور را با 30 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دسترسی مادام العمر VPN و مدیر رمز عبور را با 30 دلار دریافت کنید

دسترسی مادام العمر VPN و مدیر رمز عبور را با 30 دلار دریافت کنید

یافتن یک سرویس VPN قابل اعتماد (و مقرون به صرفه) همیشه آسان نیست، اما همینطور است بسته اشتراک حریم خصوصی یک گزینه عالی با قیمت پایین ارائه می دهد. در حال حاضر، می توانید یک اشتراک مادام العمر VPN Unlimited به همراه Sticky Password Premium در مجموع تنها با 30 دلار دریافت کنید.

VPN نامحدود نقطه فروش بزرگ این بسته تخفیفی است. این سرویس مانند اکثر VPN های دیگر کار می کند و به شما امکان می دهد از داده های خود در حین اتصال به نقاط دسترسی عمومی محافظت کنید و به بیش از آن دسترسی داشته باشید 400 سرور VPNو بدون محدودیت پهنای باند در وب گشت و گذار کنید. علاوه بر ایمن نگه داشتن داده‌های خود، می‌توانید از آن برای مرور Netflix، Hulu و سایر کاتالوگ‌های جریان از کشورهای دیگر نیز استفاده کنید. VPN Unlimited با اکثر دستگاه ها از جمله اندروید، مک، iOS، گوگل کروم و لینوکس سازگار است.

همانطور که اگر اشتراک VPN مادام العمر 30 دلاری کافی نیست، بسته حریم خصوصی نیز اشتراک مادام العمر را در Sticky Password Premium ارائه می دهد. این برنامه تمام رمزهای عبور شما را برای شما مدیریت می کند – تولید می کند رمزهای عبور رمزگذاری شده برای هر حساب پیوندی و مکانی مناسب برای مدیریت آنها در اختیار شما قرار می دهد. همچنین روشی امن برای اشتراک گذاری رمز عبور با دوستان در اختیار شما قرار می دهد و به طور خودکار شما را به هر سایتی که تشخیص می دهد وارد می کند.

مطمئن نیستید که بسته برای شما مناسب است؟ VPN نامحدود ارائه می دهد a امتحان رایگان از طریق آمازون، که به شما راهی برای تست نرم افزار قبل از خرید می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.