منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • دستاوردهای مخفی در آپدیت ماه ژوئن ایکس باکس اسرار کمتری دریافت می کنند

دستاوردهای مخفی در آپدیت ماه ژوئن ایکس باکس اسرار کمتری دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دستاوردهای مخفی در آپدیت ماه ژوئن ایکس باکس اسرار کمتری دریافت می کنند

مایکروسافت در ماه ژوئن به‌روزرسانی جدیدی را برای ایکس‌باکس منتشر خواهد کرد که یک ویژگی جدید بزرگ را اضافه می‌کند: توانایی افشای جزئیات دستاوردهای مخفی. مایکروسافت گفت: علاوه بر این، به‌روزرسانی برخی تغییرات را در زیر کاپوت ایجاد می‌کند تا «سرعت و قابلیت اطمینان تشخیص به‌روزرسانی‌های موجود» را بهبود بخشد.

فرصت دیدن دستاوردهای مخفی، که از ماه آوریل در دسترس آزمایش کنندگان است، بسیار ساده است. از بازی، بازیکنان می‌توانند راهنما را باز کرده، به Game Activity> Achievements بروند. سپس بازیکنان می‌توانند یک دستاورد مخفی را برای فاش کردن عنوان، توضیحات دستاورد و امتیاز بازی انتخاب کنند. سپس بازیکنان می توانند این را پنهان کنند یا انتخاب کنند که قابل مشاهده باشد.

این دیگر یک راز نیست
این دیگر یک راز نیست

جزئیات دستاوردهای مخفی در کنسول و همچنین از طریق برنامه موبایل Xbox، برنامه Xbox برای رایانه های شخصی ویندوز و نوار بازی رایانه شخصی در دسترس است. این نوع از ویژگی ها سال ها بر روی پلتفرم پلی استیشن موجود است.

مایکروسافت همچنین به کاربران ایکس‌باکس یادآوری کرد که می‌توانند Xbox Insider Hub را در یک کنسول و رایانه دانلود کنند و برای آزمایش به‌روزرسانی‌های جدید شرکت کنند.

در دیگر اخبار ایکس باکس، مایکروسافت تمامی عناوین Xbox Game Pass را برای نیمه اول ژوئن و همچنین عناوینی که در 15 ژوئن منتشر خواهند شد، اعلام کرد. مایکروسافت همچنین نمایشگاه بزرگی از بازی‌های Xbox و Bethesda را در تاریخ 12 ژوئن عرضه می‌کند که انتظار می‌رود اخبار و افشاگری‌های بزرگی در آن منتشر شود.