منو سایت

در میان ما، آیتم‌ها پس از یک تیز قبلی به Fortnite می‌رسند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در میان ما، آیتم‌ها پس از یک تیز قبلی به Fortnite می‌رسند

در میان ما، آیتم‌ها پس از یک تیز قبلی به Fortnite می‌رسند

Epic عناصر جدیدی را به کراس اوور Among Us امروز در Fortnite به عنوان بخشی از همکاری در سال 2021 اضافه می کند. با این همکاری جدید، بازیکنان می توانند هم تیمی مورد علاقه خود را از خدمه Among Us به عنوان یک درخشش در Fortnite داشته باشند.

ما اولین نگاه خود را به آیتم های جدید در بین خود داشتیم، پشتیبان شخصی و احساسی از سازنده محتوا Fortnite Shina.

در حالی که آیتم‌های موجود در بین ما بعداً در فروشگاه اقلام Fortnite عرضه می‌شوند، بازیکنان می‌توانند همین امروز با خرید از فروشگاه Epic Games آن‌ها را دریافت کنند. بازیکنانی که قبلاً بازی EGS را خریداری کرده‌اند، به محض ورود بعدی به Fortnite، قفل آیتم‌ها را باز می‌کنند.

Epic قبلاً به دلیل “برداشتن بسیاری از موارد دلخواه مستقل در میان ما” هنگامی که آنها حالت Impostors خود را مشابه حالت ما کردند مورد انتقاد قرار گرفته بود. این یک حالت محدود زمانی نیست، بلکه یک افزوده طولانی مدت به بازی است که حتی به دانش Fortnite کمک می کند.

علیرغم موفقیت، Epic همچنان در مورد استفاده از مکانیک های مشابه Among Us، مانند تکمیل وظایف، تماس گرفتن قرار ملاقات و تماشای دیگر بازیکنان به عنوان ارواح پس از اینکه کلاهبردار شما را از بین می برد، با واکنش منفی مواجه شد. حتی Innersloth اذعان داشت که همکاری در حالت Imposter Fortnite خوب است.

هنگامی که یادداشت های اصلاحی 18:20 در فورتنایت منتشر شد، هر دو شرکت شروع به چت عمومی در توییتر کردند تا به طرفداران اطلاع دهند که همکاری قریب الوقوع است.

برای اخبار بیشتر از Fortnite، حتما این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.