منو سایت

در حال حاضر 3 ماه Xbox Game Pass Ultimate را فقط با 1 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در حال حاضر 3 ماه Xbox Game Pass Ultimate را فقط با 1 دلار دریافت کنید

در حال حاضر 3 ماه Xbox Game Pass Ultimate را فقط با 1 دلار دریافت کنید

Xbox Game Pass Ultimate به لطف کتابخانه پایدار انحصاری های شخص اول انحصاری و طیف گسترده ای از بازی های شخص ثالث، همچنان یکی از بهترین ارزش ها در بازی ها است. حتی با قیمت معمولی خود یعنی 15 دلار در ماه، Game Pass Ultimate یک معامله لعنتی خوب است. به هر حال، آیا همه این بازی‌های گیم پس آینده را در نمایشگاه Xbox دیده‌اید؟ اگر به فکر اشتراک هستید، اکنون بهترین زمان برای انجام این کار است. مایکروسافت بهترین تبلیغات Game Pass Ultimate خود را برگرداند. مشترکین جدید می توانند اولین مشترک خود را دریافت کنند سه ماه Game Pass Ultimate مجموعاً 1 دلار.

مایکروسافت همیشه اولین ماه مشترک خود را با یک دلار به مشترکین جدید پیشنهاد داده است، اما وقوع چنین معامله ای غیرعادی نیست. اگر مشترکی هستید که منقضی شده است، ممکن است بتوانید به عنوان یک عضو برگشتی از این تراکنش استفاده کنید.

اشتراک Game Pass Ultimate امکان دسترسی به صدها بازی Xbox و رایانه ای را فراهم می کند و هر ماه بازی های بیشتری به کتابخانه اضافه می شود. همچنین می‌توانید عناوین پشتیبانی‌شده در حال حاضر را از طریق Xbox Cloud Gaming به تلفن خود استریم کنید. مشترکین نهایی همچنین از مزایای Xbox Live Gold از جمله بازی‌های ماهانه رایگان برخوردار می‌شوند. پس از دوره آزمایشی سه ماهه، 15 دلار در ماه از شما دریافت می‌شود مگر اینکه لغو کنید.

اگر به Game Pass علاقه مند هستید، اما عمدتاً روی رایانه شخصی بازی می کنید، می توانید هنگام عضویت در PC Game Pass نیز از این پیشنهاد استفاده کنید. PC Game Pass معمولاً 10 دلار در ماه هزینه دارد، اما در حال حاضر می توانید سه ماه اول خود را با – حدس زدید – مجموعاً 1 دلار دریافت کنید.

یادداشت سردبیر: مقاله در 12 ژوئن 2022 به روز شد

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.