منو سایت

در تابستان امسال منتظر اخباری در مورد Alan Wake 2 نباشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در تابستان امسال منتظر اخباری در مورد Alan Wake 2 نباشید

در تابستان امسال منتظر اخباری در مورد Alan Wake 2 نباشید

به گفته مدیر خلاق Sam Lake، توسعه Alan Wake 2 «واقعاً خوب» پیش می‌رود، اما طرفداران نباید انتظار داشته باشند که به زودی جزئیات بیشتری درباره این بازی بدانند.

به عنوان بخشی از ویدئویی برای به روز رسانی سالگرد آلن ویک، لیک توضیح داد که تیم در تولید پروژه عمیق است. با این حال، به دلیل اینکه ساخت یک تریلر و دمو «چند ماه کار» طول کشید، Remedy این بازی را تابستان امسال نمایش نخواهد داد.

در حال پخش: آلن ویک – به‌روزرسانی سالگرد با سم لیک، ایلکا ویلی و متیو پورتا

لیک گفت: «همه چیز با توسعه Alan Wake 2 واقعاً خوب پیش می‌رود. ما عمیقاً در تولید هستیم، مواد زیادی داریم و مقدار زیادی از بازی انجام می شود. اما ما در چند ماه گذشته صحبت کرده‌ایم و اینجا در Remedy، همراه با ناشر بزرگمان Epic Games به این نتیجه رسیده‌ایم که تابستان امسال هیچ چیز بزرگی نشان نمی‌دهیم.”

با این حال، رمدی نظراتی را در مورد هنر مفهومی جدید Alan Wake 2 به اشتراک گذاشت و برخی از فلسفه پشت عاقبت را در مورد مرد اصلی توسعه داد. لیک گفت Alan Wake 2 عمق بیشتری به شخصیت می بخشد و او را از همیشه دورتر می کند. لیک گفت که “قرار دادن یک قهرمان از طریق فشردن” بخش مهمی از روایت یک داستان ترسناک است، و این بخشی از هدف Alan Wake 2 است.

علاوه بر به‌روزرسانی Alan Wake 2، Remedy اعلام کرد که نسخه بازسازی‌شده Alan Wake اصلی که اخیراً منتشر شده، برای نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود. این خبر چندان تعجب آور نیست، زیرا بازی در پاییز گذشته برای سوییچ رتبه بندی شد. تاریخ انتشار نسخه سوییچ اعلام نشده است. Alan Wake Remastered شامل بازی اصلی و هر دو پسوند DLC – The Signal و The Writer – و همچنین جلوه‌های بصری بهبود یافته است.

Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards 2021 معرفی شد و انتظار می‌رود که در سال 2023 با مشارکت Epic Games منتشر شود. این بازی اولین تجربه تمام عیار ترسناک بقای Remedy خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.