منو سایت

در بازی Spider-Man امکان پیوند اکانت PSN به Steam وجود داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در بازی Spider-Man امکان پیوند اکانت PSN به Steam وجود داشت

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی رسما اعلام کرده است که بازیکنان از این پس می توانند اکانت های PSN و Steam خود را به یکدیگر متصل کنند که با این کار گزینه هایی در بازی های استودیو پلی استیشن باز می شود. اولین بازی ای که از این حالت استفاده می کند نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man: Remastered است که طبق آخرین آپدیت منتشر شده برای آن این گزینه را در اختیار بازیکنان قرار داده است.

با توجه به شایعات پیرامون ارتباط پلی استیشن نتورک و بازی رایانه های شخصی، اکنون استودیو پلی استیشن با انتشار آپدیت جدید این خبر را رسما تایید کرده است. همچنین یک صفحه ثبت نام جدید در وب سایت پلی استیشن وجود دارد که امروز فعال است و به بازیکنان امکان می دهد بین حساب های خود جابجا شوند. شبکه پلی استیشن و Steam ارتباط برقرار می کنند.

طبق توضیحات ذکر شده در وب سایت پلی استیشن، کاربران با اتصال اکانت PSN خود و شبکه استیم، شاهد باز شدن قفل برخی از ویژگی ها و گزینه های قفل شده در بازی فوق و سایر بازی های استودیو پلی استیشن خواهند بود. آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و پیشنهادات بازی‌های استودیوی پلی‌استیشن در رایانه‌های شخصی یا پلتفرم‌های پلی‌استیشن با ایجاد یک حساب کاربری سونی برای شبکه پلی‌استیشن و مراحل ثبت‌نام».

Spider-Man PSN Steam Link

ارتباط در شبکه های پلی استیشن و استیم

به عنوان بخشی از این فرآیند، سونی همچنین یک وب سایت جدید راه اندازی کرده است که از گیمرهای رایانه های شخصی علاقه مند به ایجاد یک حساب کاربری جدید شبکه پلی استیشن برای اتصال به بازی های رایانه شخصی خود استقبال می کند. این وب سایت جزئیات نحوه ورود بازیکنان به حساب های PSN خود را در بازی هایی مانند God of War، Marvel’s Spider-Man Remastered، Days Gone و Horizon Zero Dawn نشان می دهد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا سایر بازی های پلی استیشن منتشر شده برای پلتفرم رایانه شخصی از این حالت پشتیبانی می کنند یا خیر. اما در قسمت ثبت نام سایت تصویری از سری بازی ها Uncharted: Legacy of Thieves، خدای جنگ 2018 و روزها گذشت آن را با عنوان “به زودی” نشان می دهد که در مورد این داستان می گوید. بنابراین این امکان وجود دارد که دیگر عناوین قبلی استودیو پلی استیشن نیز با ارائه آپدیت برای آنها از این ویژگی برخوردار باشند.

منبع: Videogamechronicle