منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga برای نینتندو سوییچ بسیار صرفه جویی کنید

در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga برای نینتندو سوییچ بسیار صرفه جویی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga برای نینتندو سوییچ بسیار صرفه جویی کنید

ممکن است به تازگی در ماه آوریل منتشر شده باشد، اما نسخه Nintendo Switch Lego Star Wars: The Skywalker Saga در حال حاضر یک تخفیف بزرگ دریافت می کند. وقتی از کد تبلیغاتی ما استفاده می کنید GSLEGO، می توانید حماسه Skywalker را فقط با 45 دلار در Daily Steals ببینید – پایین ترین قیمت از زمان عرضه. توجه به این نکته مهم است که این معامله برای نسخه بریتانیایی The Skywalker Saga اعمال می‌شود، اما از آنجایی که سوئیچ برای منطقه قفل نشده است، تفاوت واقعاً مهم نیست. تنها چیزی که احتمالا متوجه خواهید شد این است که نشان رتبه بندی محتوای PEGI روی جلد دارد، نه نشان ESRB.

Daily Steals از PayPal برای خرید پشتیبانی می کند و ارسال رایگان و همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. از زمان راه‌اندازی Skywalker Saga هیچ معامله خوبی برای Skywalker Saga ندیده‌ایم، بنابراین اکنون فرصت دارید آن را با قیمتی کمتر استفاده کنید. این معامله در دسترس است تا 31 می.

ما در بررسی Lego Star Wars: The Skywalker Saga امتیاز 7/10 را به بازی اعطا کردیم و مکانیک بهبود یافته، زاویه دوربین جدید و طراحی سطح جالب را تحسین کردیم.

الساندرو باربوسا منتقد نوشت: «حماسه اسکای واکر مظهر همه درس‌هایی است که در طول مسیر آموخته‌ایم، در حالی که برای آینده آماده می‌شویم. “زاویه صمیمی جدید دوربین و نبرد گسترده، فرمولی آشنا را زنده می کند، در حالی که سطوح خطی شامل ترکیبی زیبا از پازل ها و نبردهایی است که با طنز تند تند تند می شود.”

Lego Star Wars: The Skywalker saga اخیراً به لیست 10 بازی برتر جنگ ستارگان اضافه شده است و همچنین یکی از بهترین بازی های لگو است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.