منو سایت

در بازسازی Dead Space از تکنیک دوربین God of War استفاده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در بازسازی Dead Space از تکنیک دوربین God of War استفاده شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، پستی در وبلاگ الکترونیک آرتز منتشر شده است که ادعا می کند در بازسازی Dead Space از دوربینی شبیه به God of War استفاده شده است.

طرفداران ترسناک، بقا و علمی تخیلی برای انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space لحظه شماری می کنند. این بازی که سال آینده عرضه خواهد شد، دارای چندین ویژگی از جمله بهبود تصاویر و محتوای جدید است. در پستی در وبلاگ Electronic Arts، برخی از اعضای اصلی تیم Dead Space Remake استودیو Motive اطلاعات مختلفی در مورد بازی Dead Space Remake ارائه کردند. با انجام این کار، جزئیات جالبی در مورد شورای بازیکنان سری Dead Space (گروهی از طرفداران سرسخت که در طول فرآیند توسعه به توسعه دهندگان مشاوره می دادند) و جلوه های گرافیکی جدید برای از بین بردن دشمنان با علاقه مندان به اشتراک گذاشته شد.

اما جالب ترین نکته ای که در وبلاگ EA ذکر شده مربوط به دوربین بازی است. بر همین اساس، بازسازی بازی Dead Space دارای تکنیک دوربین God of War است و در یک شات روایت می شود. در نسخه اصلی بازی Dead Space، دوربین در طول بازی به ایزاک کلارک نزدیک است. اما از آنجایی که USG Ishimura بخش های مختلف زیادی دارد، باید صفحه های بارگیری زیادی را مشاهده کنید. به لطف استفاده از محفظه شوک منفرد در بازسازی Dead Space، می‌توانید کل USG Ishimura را بدون بارگیری و برش صفحه کاوش کنید.

God of War قبلاً در سال 2018 چنین دوربینی را معرفی کرده بود.این ویژگی باعث می شد بازیکنان در دنیای کار غرق شوند و مدت زمان زیادی را در آن بگذرانند. صفحه بارگیری و شکستگی های دوربین در بازی هایی مانند Dead Space می تواند تجربه شما را بهبود بخشد. زیرا در چنین لحظاتی می توانید از فضای بازی خارج شوید و برای ادامه آن آماده شوید. با توجه به دوربین تک فریم بازسازی Dead Space و کمبود زمان برای خروج از فضای این اثر، انتظار می رود با تجربه ای پرتنش مواجه شود.

بازسازی بازی Dead Space

بازسازی Dead Space دارای یک سیستم پرواز جدید است

همراه با توضیح دوربین گیم پلی Dead Space Remake، پستی که در وبلاگ الکترونیک آرتز منتشر شد، محتوای جدید را به تفصیل شرح داد. برخی از مطالب جدید به دلیل سیستم پرواز 360 درجه اضافه شده است که پیشرفت بزرگی نسبت به نسخه اصلی است. این سیستم جدید پرواز برخی از مراحل را تغییر می دهد و چالش های جدیدی را برای بازیکنان فراهم می کند.

در کنار این موارد، بازسازی بازی Dead Space دارای مراحل داستانی فرعی است. این مراحل بخش‌های جدیدی از داستان بازی Dead Space را معرفی خواهند کرد که بر شخصیت نیکول و فعالیت‌های او در هنگام حمله به USG Ishimura تمرکز دارد. همچنین شخصیت هایی مانند دکتر کراس در طول بازی دیده شده اند و حضورشان به گزارش های صوتی ختم نمی شود.

نسخه بازسازی شده Dead Space در سال 2023 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد، نظر شما در مورد دوربین این اثر چیست؟ آیا این ویژگی تجربه این شغل را افزایش می دهد یا سختی آن را افزایش می دهد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: چند ضلعی