منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • در اینجا نحوه انتقال بازی های Bethesda Launcher به Steam آورده شده است

در اینجا نحوه انتقال بازی های Bethesda Launcher به Steam آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
در اینجا نحوه انتقال بازی های Bethesda Launcher به Steam آورده شده است

در اینجا نحوه انتقال بازی های Bethesda Launcher به Steam آورده شده است

نمایشگاه دیجیتال Bethesda، Bethesda.net Launcher، رسما به پایان رسید. از 11 می، بازیکنان دیگر نمی توانند از کلاینت برای دسترسی به عناوینی مانند Doom Eternal، Fallout 76، Skyrim و غیره استفاده کنند. با این حال، مطمئن باشید که بازی های خود را از دست نخواهید داد یا تمام پیشرفت های شما که به سختی به دست آورده اید

از امروز، کاربران Bethesda.net می‌توانند همه بازی‌های خود را انتقال دهند، داده‌ها و تمام وجوه موجود در کیف پول خود را به Steam ذخیره کنند. برای شروع انتقال، کاربران می توانند به صفحه انتقال کتابخانه Bethesda رفته، با اعتبار حساب Bethesda خود وارد شوند و حساب Steam خود را پیوند دهند. پس از اتصال اکانت ها، این فرصت به آنها داده می شود تا شروع به انتقال حساب های خود به Steam کنند. اگرچه این فرآیند بسیار ساده است، به خاطر داشته باشید که ممکن است مدتی طول بکشد تا تکمیل شود. با این حال، در حین انجام این کار نیازی به باز شدن صفحه نیست.

از طرف دیگر، انتقال داده های ذخیره شده کمی پیچیده تر است. به این ترتیب، Bethesda مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های دقیق را ایجاد کرده است که نحوه انتقال داده‌های ضبط شده را به بازی‌های انتخابی در Steam نشان می‌دهد. این ناشر همچنین به بازیکنان هشدار داد که اگر یک بازی در Bethesda.net و Steam داشته باشند، انتقال داده های ذخیره شده به طور موثر همه فایل های ذخیره موجود را بازنویسی می کند. بنابراین، بازیکنان فقط در صورتی باید اطلاعات ثبت نام خود را انتقال دهند که ثبت نام آنها در Bethesda همان چیزی باشد که می خواهند به استفاده از آن ادامه دهند.

پس از انتقال بازی های Bethesda.net به Steam، همچنان به حساب Bethesda.net خود دسترسی خواهید داشت. به گفته ناشر، این به این دلیل است که بسیاری از این بازی‌ها همچنان به بازیکنانی که با استفاده از این اعتبار وارد می‌شوند، تکیه می‌کنند. علاوه بر این، این حساب به بازیکنان امکان دسترسی به خدمات Bethesda.net مانند تغییرات بازی، ویژگی های درون بازی و اخبار و به روز رسانی های انحصاری را می دهد.

مطمئن نیستید چه زمانی فرآیند انتقال را شروع کنید؟ عرق نکن Bethesda تأیید کرده است که حتی پس از بسته شدن پانل راه اندازی در 11 می، بازیکنان همچنان می توانند بازی های خود را به Steam منتقل کنند. علاوه بر این، تمام کدهای کلیدی استفاده نشده در Bethesda.net نیز در Steam رعایت خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند انتقال Bethesda به Steam، حتماً از پست وبلاگ رسمی Bethesda بازدید کنید که این روند را توضیح می دهد.

در حال حاضر، Bethesda دلیلی برای بستن Bethesda.net Launcher ارائه نکرده است.