منو سایت

داستان Tyr در God of War Ragnarok با اساطیر نورس متفاوت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان Tyr در God of War Ragnarok با اساطیر نورس متفاوت است

بن پندرگاست در حال بازی Try in بازی God of War Ragnarok او به تازگی جزئیات جدیدی در مورد این شخصیت و نحوه حضورش در بازی جدید به اشتراک گذاشته است. او می‌گوید داستانش شبیه داستانی است که در اساطیر نورس گفته می‌شود. تایر یا تیواتس در آلمانی که بعداً تیسو نامیده شد. خدای جنگ نورس است و او را خدای جنگ در این دنیای اساطیری می نامند و تصاویر قبلی رویارویی او با کریتوس و آترئوس را تایید می کند.

God of War Ragnarok کریتوس و آترئوس را با شخصیت های جدیدی آشنا می کند. برخی از آنها برای همه آشنا هستند و می دانیم که شاهد نبردی سخت با ثور، خدای توانا رعد و برق خواهیم بود و در عین حال حضور اودین در God of War Ragnarok قطعی می شود. طبق اطلاعات به روز شده داستان، کریتوس تا رسیدن راگناروک از تمام 9 سرزمین بازدید خواهد کرد. او به این ترتیب با Tyr روبرو خواهد شد و تریلر قبلی نیز این موضوع را تایید کرد.

شخصیت Tyr از God of War Ragnarok

Tyr در God of War Ragnarok

بن پندرگاست که در بازی جدید نقش Arrow را بازی می کرد، به جزئیات این شخصیت و نحوه ارائه او در داستان پرداخت. او ابتدا اشاره کرد که چگونه، طبق اساطیر نورس، تیر دست راست خود را به گرگ بزرگ فنریر داد. نکته مهم این است که فنریر در واقع پسر لوکی است و طبق داستان خدای جنگ، آترئوس به نظر لوکی است و سرنخ های زیادی در مورد آن وجود دارد. در راگناروک، تایر گارم، نگهبان سرزمین مردگان هلهایم را می کشد. بازیگر این نقش به شباهت های خود با اساطیر نورس اشاره کرد و گفت:

بسیاری از افسانه ها و اسرار از اساطیر نورس در این بازی گنجانده شده است. اما می دانید که استودیوی سانتا مونیکا زمانی که بخواهد از این کار کنار می کشد. آن‌ها همچنان به داستانی که خلق کرده‌اند پایبند هستند و در نتیجه تایر داستانی متفاوت از این افسانه معروف را پشت سر می‌گذارد. البته این خیلی جالب بود.

پندرگاست در ادامه درباره جزئیات شخصیت پردازی تایر در بازی God of War Ragnarok و کمی هم درباره داستان جدید کریتوس و آترئوس صحبت کرد. او گفت: «نمی‌خواهم چیزی را فاش کنم، اما وقتی تیر را پیدا می‌کنیم، شرایط سخت و ناخوشایندی را تجربه کرده است که این بلا چه بلایی سر این خدا می‌آورد. او در تلاش است تا خودش را پیدا کند و ما او را در شرایط شکسته و سختی می بینیم.”

داستان Tyr در God of War Ragnarok با اساطیر نورس متفاوت است

تریلر فیلم God of War Ragnarok و تاریخ انتشار بازی

توسعه دهندگان با معرفی نقشه 9 سرزمینی God of War Ragnarok جزئیات داستانی را فاش کردند که می توانید در مقاله بالا با آنها آشنا شوید. همانطور که می دانید تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok اعلام شده است و منتظر انتشار آن در تاریخ 9 نوامبر برای PS4 و PS5 باشید.

منبع: GamingBolt