منو سایت

داستان Castlevania: Grimoire Of Souls با آخرین آپدیت به پایان می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
داستان Castlevania: Grimoire Of Souls با آخرین آپدیت به پایان می رسد

داستان Castlevania: Grimoire Of Souls با آخرین آپدیت به پایان می رسد

ارتباط اخیر Castlevania عجیب بود. سریال شکار مورد علاقه دراکولا در درجه اول به عنوان یک نمایش تلویزیونی انیمیشن عالی در نتفلیکس وجود داشت، اما به عنوان یک سری از بازی‌های ویدیویی، به جز مجموعه‌ای از بازی‌های قبلی، نسبتاً بی‌صدا است. Castlevania: Grimoire of Souls اولین بازی واقعاً جدید Castlevania از زمان Castlevania: Lords of Shadows 2 در سال 2014 است و فقط به عنوان بخشی از Apple Arcade در دسترس است.

Grimoire of Souls در واقع منتشر شد و سپس به صورت آفلاین دانلود شد و سپس بدون سر و صدای زیادی در مورد Apple Arcade دوباره منتشر شد. تقریباً بدون توجه وجود داشت، اما یک بازی متعارف Castlevania است و برای به‌روزرسانی 1.4.0 آن، داستان به پایان رسیده است و در یک پیچ غیرمنتظره قول می‌دهد که افشاگری‌هایی در مورد بازی 1990 NES، Castlevania III: Dracula’s Curse را شامل شود. همراه با نتیجه گیری داستان، می توانید لیست به روز رسانی های اضافی را در زیر مشاهده کنید.

  • چندین Grimoire جدید اضافه شده است، از جمله آخرین Grimoire که داستان را کامل می کند.
  • دو عضو جدید به Alter Arts اضافه شدند!
  • فروشگاه جدید “Fragments of the Soul” اضافه شد.
  • پوسته های مختلف به محدوده “فروشگاه / کاغذ پوست” اضافه شده است.
  • اضافه شدن حالت “بازی جدید +” که به شما امکان می دهد داستان را از ابتدا پخش کنید، اما با انتقال برخی از عناصر اطلاعات ذخیره شده پس از پاک شدن بازی.
  • اصلاحات و اصلاحات دیگری نیز انجام شده است.

Apple Arcade مکان عجیبی برای وجود محتوای جدید و انحصاری برای بازی‌های ویدیویی Castlevania است، اما نوید یک داستان کامل ممکن است بازیکنان سقوط کرده Castlevania را برای جستجوی بازی جذب کند. زمانی که در ابتدا منتشر شد، آن را فقط برای چند سطح بازی کردم، اما قصد دارم ببینم که افشاگری داستان چه چیزی می تواند به بازی Castlevania در بیش از 30 سال پیش اضافه کند.

برای اطلاعات بیشتر Castlevania، می‌توانید فهرست GameSpot از بهترین ورودی‌های این سری را بخوانید. همچنین می‌توانید در مورد اینکه Castlevania: Lords of Shadow چگونه سریال را در جهتی جدید و فوق‌العاده فرستاد، بخوانید تا همه چیز را در دنباله هدر دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.