منو سایت

دارث ویدر در فصل جدید بازی Fortnite حضور دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
دارث ویدر در فصل جدید بازی Fortnite حضور دارد

پس از رویداد Collision و پایان فصل دوم فصل سوم Fortnite، فصل سوم این اثر با نام Vibin آغاز شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، فصل جدید بازی Fortnite (Fortnite) دارای قسمت های مختلفی از جمله شخصیت های Darth Vader و Indiana Jones می باشد.

فصل سوم از فصل سوم بازی Fortnite دارای قارچ هایی است که در کنار هم اکوسیستم جدیدی را ایجاد می کنند. Reality Falls یک جنگل انبوه و جادویی است که می توانید با استفاده از قارچ های موجود در آن بین قسمت های مختلف حرکت کنید. در فصل جدید Fortnite می توانید گیاهی به نام Realty Saplings بکارید. این گیاه از نبردی به نبرد دیگر منتقل می شود و پس از هر مسابقه از بین نمی رود. این گیاه منبع عالی برای به دست آوردن دسته های با ارزش است.

یکی از مهم ترین ویژگی های فصل جدید بازی فورتنایت که کمتر مورد توجه قرار گرفت، امکان سواری بر گرگ و گراز وحشی است. زمانی که از این حیوانات برای حرکت در محیط استفاده می کنید، می توانید از سلاح های خود استفاده کنید و نیازی به پریدن از آنها ندارید. بدون شک، این شکل جدیدی از نبرد را ایجاد می کند و به شما امکان می دهد استراتژی های جدیدی را اتخاذ کنید.

شخصیت دارث ویدر در فصل جدید Fortnite

منطقه Reality Falls مهمترین تغییر در فصل جدید بازی Fortnite است

آخرین قسمت از فصل جدید بازی Fortnite شخصیت های جدید این اثر هستند. شخصیت دارث ویدر که در بین طرفداران سری جنگ ستارگان بسیار محبوب است، به عنوان جایزه برای نبرد 100 سطح فورتنایت ارائه می شود. علاوه بر این، شخصیت ایندیانا جونز در فصل سوم بازی Fortnite در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. شخصیت های جدید فورتنایت تنها به این دو شخصیت محدود نمی شوند و در فصل جدید بیشتر معرفی خواهند شد.

نظر شما در مورد محتوای فصل جدید Fortnite چیست؟ به نظر شما تغییرات این فصل چقدر روی بازی تاثیر می گذارد؟ آیا ویژگی های مورد نظر شما اضافه شده است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer