خواننده Death Stranding درگذشت

خواننده Death Stranding درگذشت

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، رایان کارازیا، رهبر و خواننده اصلی گروه Low Roar که به استفاده از آهنگ های این گروه در بازی Death Stranding (Death Stranding) معروف است، در سن 40 سالگی درگذشت.

آخرین بازی هیدئو کوجیما، Death Stranding، نقاط قوت زیادی دارد. اما بدون شک یکی از معروف ترین آنها موسیقی این بازی است. در قسمت های مختلف بازی Death Stranding از آهنگ های Low Roar استفاده شده است که به اندازه این اثر خاص و متفاوت است. اکنون اعلام شده است که رایان کارازیا خواننده اصلی این گروه در سن 40 سالگی و به دلایل نامعلومی درگذشت.

این خبر طی بیانیه ای و در قالب صفحات رسمی گروه Low Roar در شبکه های اجتماعی اعلام شد. در این بیانیه آمده است: «رایان کارازیا، خواننده و موتور محرکه Low Roar، در سن 40 سالگی درگذشت. موسیقی و اشعار زیبایی که او با صدای شیرین خود خواند زندگی بسیاری از مردم جهان را تحت تأثیر قرار داد و خواهد کرد.

بیانیه لو رور ادامه داد: «رایان کارازیا روح مهربان و زیبایی داشت و دنیاهای ما با از دست دادن او متلاشی شده است. یادش را با هنرش گرامی بداریم و در قالب ترانه هایش جاودانه اش کنیم. ششمین آلبوم Low Roar در حال ساخت است و پس از اتمام آن منتشر خواهد شد. لطفا به حریم خصوصی خانواده رایان کارازیا در این زمان فوق العاده سخت احترام بگذارید.”

آهنگ های Low Roar در قلب Death Stranding اجرا می شود

هیدئو کوجیما کارگردان Death Stranding به سرعت درگذشت رایان کارازیا را تسلیت گفت. او در پستی در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: «خبر را شنیدم. نمیتوانم باور کنم. من نمی خواهم این خبر را باور کنم. بدون رایان و بدون موسیقی او، Death Stranding هرگز متولد نمی شد. موسیقی او همیشه در این دنیا و در من زنده خواهد ماند. با تشکر از رایان کارازیا. روحش شاد.”

آهنگ های Low Roar نقش مهمی در بازی Death Stranding دارند و از آن عبور می کنند. هیدئو کوجیما هنگام بازدید از یک فروشگاه موسیقی در ریکیاویک ایسلند با این گروه آشنا شد. او بعداً موسیقی گروه را “احساسی” و “بی نظیر” توصیف کرد.

رایان کارازیا درباره همکاری با هیدئو کوجیما گفت: سونی با استفاده از یک ایمیل مبهم با ما تماس گرفت و پیشنهاد پرداخت مبلغ مشخصی برای استفاده از آهنگ I’ll Keep Coming را داد. آنها حاضر نشدند به ما بگویند که این آهنگ برای چه استفاده خواهد شد. ما در آن زمان وضعیت خوبی نداشتیم. بنابراین پیشنهاد سونی را پذیرفتیم. بعدها مشخص شد که از آهنگ مذکور در بازی Death Stranding استفاده شده است.

آیا شما از طرفداران Low Roar هستید؟ به نظر شما آهنگ های این گروه چه تاثیری بر تجربه نواختن Death Stranding داشته است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer