منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • خلع سلاح هسته ای متال گیر سالید 5 ممکن است در واقع غیرممکن باشد

خلع سلاح هسته ای متال گیر سالید 5 ممکن است در واقع غیرممکن باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خلع سلاح هسته ای متال گیر سالید 5 ممکن است در واقع غیرممکن باشد

خلع سلاح هسته ای متال گیر سالید 5 ممکن است در واقع غیرممکن باشد

مولفه چند نفره Metal Gear Solid V – Metal Gear Online – شامل مکانیک‌های وحشتناکی بود که به شما امکان می‌داد سلاح‌های هسته‌ای را ذخیره کنید و در صورت تهاجم، از آن‌ها علیه سایر بازیکنان استفاده کنید. مدت‌ها تصور می‌شد که با همکاری و اعتماد، هر بازیکن می‌تواند زرادخانه هسته‌ای خود را از بین ببرد و یک پاداش مشترک دریافت کند، اما اکنون به نظر می‌رسد که این امر به معنای واقعی کلمه غیرممکن است. با این حال، روشی که در آن این کشف شد ممکن است جالب تر از خود مکاشفه باشد.

در اینجا نحوه عملکرد آن است. در یک پلتفرم خاص (بازی از کراس پلی پشتیبانی نمی کند)، اگر همه بازیکنان خلع سلاح هسته ای کامل را انجام دهند، یک رویداد ویژه باز می شود. این برای هر کسی که آخرین ماموریت بازی را انجام داده باشد و تلاشی برای ساخت سلاح های هسته ای بیشتری نداشته باشد در دسترس خواهد بود. این فیلم که در اصل از طریق معدنچیان روزانه یافت شد، شامل یک فیلم سینمایی بود که دوران جدید صلح را جشن می گرفت.

همانطور که (از طریق VGC) در قسمتی از “آیا بازی ها را می دانستید؟” ارائه شد، به نظر می رسد این رویا برای همیشه مرده است. اگرچه در ابتدا به نظر می رسید که این کار توسط کاربران PS3 در سال 2020 انجام شده است، کونامی با ذکر برخی “سوء رفتار” این ادعا را رد کرد. به نظر می رسید این راهی برای رهایی از وضوح واقعی رویداد است، اما کونامی حق داشت.

رهبر گروه ضد تسلیحات هسته ای گفت که آنها تعدادی سلاح هسته ای پیدا کرده اند که به نظر نمی رسد متعلق به هیچ بازیکنی باشد، احتمالا افرادی که از بازی منع شده اند، اما دارایی های آنلاین آنها در سرورها ذخیره شده است. به نظر می رسد که این امر برچیده شدن آنها را غیرممکن می کند، بنابراین آنها اقدامات شدیدتر (و ممنوعه)تری انجام دادند. بهترین اعضای گروه، طبق گفته Did You Know Gaming، در واقع یک ربات برای نابود کردن سلاح‌های هسته‌ای ساخته و مخفی نگه داشته‌اند که حساب‌های بازیکنان را مجبور می‌کرد تا انبارها را بدون اجازه آن‌ها نابود کنند. سایر داوطلبان مرتبط با این گروه از این موضوع بی خبر بودند، اما در عوض معتقد بودند که مأموریت نوع دوستانه آنها موفقیت بزرگی بود و در نتیجه سلاح های هسته ای کاهش می یافت.

اما به نظر می رسید به دلیل این مشکلات فنی، این هدف هرگز قابل دستیابی نباشد، که طبق گزارشات کونامی علیرغم تلاش برای اطلاع رسانی آن را نادیده گرفته است. فقط از طریق این روش غیررسمی بیرحمی، بازیکنان توانستند نزدیک‌تر شوند.

مشکلات اینجا مطمئناً گیج کننده هستند، اما به طرز عجیبی از نظر موضوعی برای Metal Gear Solid مناسب هستند. برای دهه‌ها، داستان‌های کارگردان هیدئو کوجیما، پیامی مبنی بر حذف کامل انرژی هسته‌ای را در تضاد مستقیم با تئوری نابودی تضمین شده متقابل – یعنی. این واقعیت که همه قدرت‌های بزرگ در حال انباشت سلاح‌های هسته‌ای هستند، به عنوان یک عامل بازدارنده برای استفاده واقعی هر یک از آنها عمل می‌کند و در نتیجه از تلفات جانی جلوگیری می‌کند. آیا این روش پیچیده ای برای کونامی برای تایید MAD و چسباندن آن به کوجیما است؟ یا فقط نمی خواهد برای رفع آن روی منابع سرمایه گذاری کند؟ شاید مورد دوم، اما شناخت طرفداران متال گیر، مطمئناً سال ها موضوع گفتگو خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.