منو سایت

خلاصه نهایی فصل 2 چه اتفاقی در Fortnite افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خلاصه نهایی فصل 2 چه اتفاقی در Fortnite افتاد

فصل دوم Fortnite Chapter 3 به تازگی پس از یک پایان انفجاری دیگر به پایان رسیده است. رویداد Fortnite باعث شد بازیکنان در نبردی برای جزیره، لباس دوباره متولد شده Doggus The Seven را کنترل کنند. رویداد امروز پیامدهای مهمی برای داستان داشته است، بنابراین اگر آن را از دست دادید، در اینجا اتفاقی افتاده است و چگونه می توان یک رویداد داستانی انفجاری دیگر در Fortnite را درک کرد.

در رویداد Fortnite چه گذشت؟

این رویداد با بازیکنان و حداکثر سه دوست آغاز شد که سوار کشتی در پایگاه اصلی The Seven، ماه در حال چرخش به دور جزیره فورتنایت، شدند. از آنجایی که The Origin، The Foundation و Jonesy تلاش می کردند تا اطمینان حاصل کنند که قسمت های پایانی برنامه خود در جای خود قرار دارند، بازیکنان می توانند در یک مینی بازی به سیارک ها شلیک کنند – بازی که به زودی درس عبرت خواهد بود. جونزی به صورت کمدی سعی کرد به یکی از اعضای رسمی The Seven راه پیدا کند. او حتی برای خود یک نام گذاشت: افسانه. این بنیاد در واقع در هیئت مدیره نبود، اما این مانع از تلاش جونزی برای حفظ نام تا زمانی که رویداد ادامه داشت، نشد.

در حال پخش: بازی Fortnite Collision فصل 3 فصل 2

زمانی که زمان حمله تمام عیار The Seven فرا رسید، The Origin با هولگرام به لوپرها نزدیک شد و پارادایم طولانی مدت غایب را دوباره معرفی کرد. درست است، او برگشت! بهترین خلبان تیم روی صندلی راننده خودرو نشست، که معلوم شد خود داگوس است، خز عظیم و تازه متولد شده ای که آخرین بار (به صورت یک تکه) در فصل 1، فصل 9 دیده شد. به نظر می رسد که The Origin از قبل به پارادایم اعتماد کرده است. به اندازه ای است که کلید کل عملیات را به او بدهد. او ناامید نشد.

هنگامی که گروه به سمت دنیای اصلی جزیره می رفت، بازیکنان به صندلی های خود بازگشتند تا جاده را از سیارک ها و دیگر زباله ها پاک کنند – ما حتی بخشی از یکی از سفینه های فضایی The Last Reality را دیدیم. در نهایت، خز پیروزمندانه فرود آمد و بلافاصله وارد حمله شد. هنگامی که پارادایم از کابین خلبان حمله می کرد، بازیکنان به عنوان توپچی به او کمک می کردند و تانک های IO، کشتی های هوایی و سایر واحدهای هوایی و زمینی را منفجر می کردند. اعداد IO بزرگ بودند، اما داگ ادامه داد.

پس از گرفتن یک رگبار عظیم موشک، خز به شدت درد می کرد و به سختی کار می کرد. درست در آن زمان، درست پس از هفته‌ها آموزش رانندگی، پیلی به میدان نبرد هجوم برد و در یک سکوی بزرگ مملو از Slurp Juice قرار گرفت. داگ آب های شفابخش را نوشید و برای دور دوم آماده شد.

با نزدیک شدن به کولایدر، پارادایم و اسکادرانش به پاکسازی هوا و زمین از افراد بد IO ادامه دادند، زیرا پارادایم یک شمشیر انرژی جدید و چشمگیر را بیرون کشید و شروع به بریدن کشتی های هوایی IO مانند آووکادو کرد. برش و قطعه قطعه کردن، خز هر لحظه به کولایدر نزدیک‌تر می‌شد و ناامیدانه تلاش می‌کرد تا قبل از اینکه بتواند تمام زندگی جزیره را آنطور که در نظر داشت نابود کند، آن را از بین ببرد.

با این حال، یک رگبار عظیم دیگر از فشنگ های انفجاری برای دم و زمین زیر دم بسیار زیاد بود و برخورد دهنده شروع به عقب نشینی کرد. بازیکنان و The Paradigm به سختی از زیر آوار نجات یافتند و توسط Jonesy و The Foundation که گروه را به سمت داخل مارپیچ در اطراف نقطه صفر، جایی که Collider زمانی در آن قرار داشت، رهبری کردند، مورد استقبال قرار گرفتند. همانطور که گروه به سمت سطح شیب دار می رفت، رعد و برق نقطه صفر به واقعیت های دیگر نگاه می کرد، از جمله نگاهی گذرا به دور برگر (نقشه از فصل 1؟) و نمایی واضح از نبرد شمشیر نوری بین اوبی وان کنوبی و دارث ویدر! به نظر می رسد این تایید می کند که شخصیت شرور برای فصل 3 در بتل گذر حضور خواهد داشت.

نقطه صفر به جهان دیگری نگاه کرد ... و شاید نشانه ای از چیزهای آینده را به ما نشان داد.
نقطه صفر به جهان دیگری نگاه کرد … و شاید نشانه ای از چیزهای آینده را به ما نشان داد.

وقتی بازیکنان نیروهای IO بیشتری فرستادند، دکتر اسلون و تانک او از بالا مورد تمسخر قرار گرفتند. هنگامی که او به شرور رسید، جونزی سعی کرد با او استدلال کند و از او بخواهد که اسلحه خود را بیندازد. اما مهم نبود. پارادایم توانست مکانیزم را به اندازه کافی فعال کند تا مشت عظیم داگاس را به اسلون بزند، احتمالاً او و تانک او را شکست – البته باید توجه داشت که ما دقیقاً مرگ او را ندیدیم.

سپس Zero Point شروع به تمرکز بر جنو، رهبر واقعی IO کرد – ما اغلب نام او را می شنویم، اما این اولین بار است که نگاهی خوب، هرچند هنوز در سایه، به این شخصیت مرموز می بینیم. جونزی و بنیاد به نقطه صفر که برای قسمت های ناشناخته در نظر گرفته شده بود، پریدند. آنها آخرین بار در حال مشت زدن در سقوط آزاد دیده شدند. ماموریت آنها احتمالاً در ادامه داستان فصل 3 باقی خواهد ماند.

در Collider، تیم غارتگران Paradigm سلول های انرژی دستگاه را شلیک کردند – آنها واقعاً شبیه باتری های غول پیکر بودند. پس از نابودی هر چهار نفر، برخورددهنده سقوط کرد و به نظر می‌رسید که Zero Point دوباره به دریاچه لوت می‌افتد، سالم و قوی – یا امیدواریم.

با آن بازی به بن بست رسید. اکنون فقط صفحه رزومه انتظار دارد که بازیکنان در بازی بارگذاری شوند. هنوز مشخص نیست که فصل 3 Fortnite به طور رسمی چه زمانی شروع می شود، اما می توانیم بر اساس فصل های گذشته فرض کنیم که بررسی فردا صبح ممکن است شرط خوبی باشد. در فصل 3 می بینمت، لوپر!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.