منو سایت

خلاصه داستان God of War بازیکنان را برای Ragnarok آماده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خلاصه داستان God of War بازیکنان را برای Ragnarok آماده می کند

طرفداران God of War در سال 2018 با انتشار بازی جدید برای پلی استیشن 4 توانستند قسمت جدیدی از داستان کریتوس را درک کنند. بازی God of War گام مهمی در این سری بود که رابطه پدر و پسر را در اساطیر اسکاندیناوی آشکار کرد. جهان که توجه میلیون ها بازیکن را به خود جلب کرد. با نزدیک شدن سونی به انتشار God of War Ragnarok، خلاصه ای از داستان God of War برای درک بهتر وقایع بازی اول ارائه شده است.

سونی ویدیوی جدیدی منتشر کرده است که خلاصه داستان God of War را به شکلی گرم و جذاب روایت می کند و اگر شما هم جزو افرادی هستید که جزئیات این ماجراجویی را فراموش کرده اید; بهتره این ویدیو رو ببینید و البته با پارسی گیم همراه باشید. پلی استیشن سپس مقاله ای طولانی در توصیف شخصیت ها و اتفاقات داستان توسط مدیر روابط عمومی سانتا مونیکا منتشر کرد که نیازی به درج آن در این مقاله نیست و اگر با این جزئیات آشنا نیستید، بهتر است از این کار خودداری کنید. برو به بازی جدید God of War یک بازی تخیلی است و شما نمی توانید بدون دانستن چیزی در مورد داستان وارد آن شوید. مخصوصا بازی God of War Ragnarok که ادامه دهنده داستان کریتوس و آترئوس است و حالا باید با خدایان نورس دست و پنجه نرم کنند.

داستان بازی God of War

داستان بازی God of War

داستان بازی با مرگ مادر آترئوس و همسر کریتوس، فی شروع می شود. آخرین آرزویش این است که خاکسترش در بالاترین نقطه از همه سرزمین ها دفن شود. این درخواست داستان مهمی را بین پدر و پسر آغاز می کند. داستانی ترسناک پر از هیولاها و موجودات وحشی و البته خدایی که به آنها کمک نمی کنند. سونی خلاصه ای جامع از آنچه در حال وقوع است ارائه می دهد و در کمتر از شش دقیقه می توانید با تمام مسائل مختلف مانند بحران هویت آترئوس و هویت واقعی کریتوس آشنا شوید. درک این نکات برای بازی جدید بسیار مهم است. به خصوص که ما بیشتر در مورد لوکی و اینکه چگونه آترئوس در واقع یک غول است، یاد گرفتیم.

فیلم خلاصه داستان God of War توسط Felicia Day روایت می شود و Mimir نیز با صدای شیرین خود در قسمت هایی از آن نقش می بندد. او سعی می کند قسمت های اصلی داستان را تعریف کند و در نهایت به جایی می رسد که راگناروک به آنجا رسیده و هیچکس در امان نیست. لازم به ذکر است راگناروک یا پایان خدایان نبرد نهایی و پایان کار جهان در اساطیر نورس است. این رویداد منجر به مرگ چهره هایی مانند اودین، ثور، لوکی، تایر و هایمدال می شود و در نهایت جهان نابود می شود. اولین نشانه Ragnarok Fimbulwinter یا زمستان زمستان است که در پایان بازی با آن آشنا شدیم. سه زمستان متوالی بدون تابستان بوده است و این آغاز پایان همه چیز است.

خلاصه داستان God of War بازیکنان را برای Ragnarok آماده می کند

خلاصه بازی God of War

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد.

منبع: Eurogamer