منو سایت

خلاصه داستان فصل سوم سریال Witcher اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خلاصه داستان فصل سوم سریال Witcher اعلام شد

نتفلیکس ویدیویی از این مجموعه منتشر کرد سریال جادوگررسما شروع تولید فصل سوم را تایید کرد. فصل سوم سریال Witcher داستان فصل دوم با بازگشت شخصیت های مهمی چون گرالت و سیری ادامه خواهد داشت و هنوز زمان پخش آن قطعی نشده است. نتفلیکس علاوه بر تایید ساخت این سریال، داستان فصل سوم سریال Witcher را فاش کرده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، فصل دوم سریال The Witcher در آخرین تعطیلات سال 2021 منتشر شد و توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرد. پایان فصل دوم خیلی ها را در حسرت فصل جدید قرار داده و داستان در این فصل به اوج خود می رسد. صفحه توییتر نتفلیکس با تصویر زیر که در آن قهرمانان Geralt، Enfer و Siri قابل مشاهده هستند. رسما شروع تولید فصل سوم را اعلام کرد. در عکس صحنه را می بینیم و به نظر می رسد فیلمبردار در حال ضبط صحنه ای با حضور اسبی خاص است که شبیه اسب گرالت است.

به دنبال این تصویر، صفحه توییتر The Witcher بخشی از داستان فصل سوم سریال Witcher را فاش کرد. شایان ذکر است که داستان فصل سوم شاید داستان افرادی باشد که هنوز سریال را ندیده اند. دادن. از همین رو اگر فصل دوم را ندیده اید و از اتفاقات داستان اطلاعی ندارید. پیشنهاد می کنیم پاراگراف بعدی را نخوانید. وگرنه با پارسی بازی باشید.

داستان فصل سوم سریال Witcher

داستان فصل سوم سریال Witcher

داستان Witcher Chapter 3 در یک پاراگراف توضیح داده شده است. بر اساس متن منتشر شده، پادشاهان، جادوگران و هیولاهای این قاره به دنبال دستگیری سیری و گرالت که محافظ او است؛ هستند. او سعی می‌کند سیری را پنهان کند و برای محافظت از خانواده‌اش، هر کسی را که سر راهشان قرار بگیرد را نابود می‌کند. مردی که برای آموزش جادوی سیری تلاش می کند. او او را به قلعه محافظت شده آرتوسا می برد، در حالی که انفر امیدوار است قدرت مرموز سیری را کشف کند. حوادث غیر منتظره رخ می دهد. آنها در میدان جنگ بین نیروهای سیاسی فاسد، جادوی سیاه و خیانت گرفتار شدند. شخصیت های اصلی سریال در تلاش هستند تا با چالش ها کنار بیایند و ممکن است برای همیشه گم شوند.

این طرح فصل سوم Witcher بود که توسط سازندگان اعلام شد و به نظر می رسد پایان داستان در این فصل اتفاق نخواهد افتاد. فصل دوم با معرفی شخصیت های جدید و بازیگران جدید همراه بود و فصل جدید نیز به همین صورت خواهد بود. هنوز بازیگران اصلی فصل سوم مشخص نشده اند و مشخص نیست چه کسانی را خواهیم دید. گفتنی است که CD Projekt RED به تازگی ساخت Witcher 4 را تایید کرده و می دانیم که این بازی توسط Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و برخلاف کتاب های اصلی داستانی کاملا جدید را تجربه خواهیم کرد.

منبع: Eurogamer