منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • خروج کارکنان پس از بیانیه ای در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها و زنان لغو شد.

خروج کارکنان پس از بیانیه ای در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها و زنان لغو شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خروج کارکنان پس از بیانیه ای در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها و زنان لغو شد.

خروج کارکنان پس از بیانیه ای در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها و زنان لغو شد.

پس از هفته‌ها بحث و جدل بر سر امتناع الکترونیک آرتز از حمایت آشکار از حقوق تراجنسیتی‌ها و باروری، مقامات EA با برخی استودیوها – از جمله توسعه‌دهنده Apex Legends Respawn Entertainment – در حمایت از حقوق تراجنسیتی‌ها، مسائل را به دست گرفته‌اند. اما سایر کارمندان همه چیز را حتی فراتر از این هم پیش برده اند – کارکنان EA قصد داشتند در 3 ژوئن ترک کنند، اما در نهایت پس از انتشار بیانیه عمومی شرکت این اتفاق نیفتاد.

در 3 ژوئن، توییتی در حمایت از حقوق تراجنسیتی ها و زنان در صفحه رسمی توییتر EA به همراه پیوندی به وب سایت ماه غرور غول بازی سازی منتشر شد.

خروج تهدید شده از طریق پیام منتشر شده در Slack داخلی سازماندهی شد. به گزارش GamesIndustry.biz، پیام این بود:

«اگر می‌بینیم که این شرکت لوگوی خود را بدون ارائه بیانیه قابل توجهی در حمایت از آزار و اذیت افراد ترنس در ایالات متحده و جاهای دیگر شستشو می‌دهد، به‌ویژه پس از گفتن اینکه شرکت نمی‌خواهد بیانیه‌ای ارائه دهد که دیدگاه‌های مختلف آن را تایید نمی‌کند. ما 13000 کارمندمان را به طور جمعی در روز جمعه، 3 ژوئن ترک می کنیم. تنها شکستن رنگین کمان روی لوگوی ما در ماه ژوئن بدون اقدام بیشتر غیرقابل قبول خواهد بود.”

EA طرح های خاصی را برای حمایت از جامعه LGBTQ + ارائه نکرده است و کارکنان EA را تشویق کرده است تا از “حلقه های درمانی” برای رسیدگی به رویدادهای دشواری مانند Rowe v. Wade استفاده کنند، که به طور بالقوه ممکن است توسط دادگاه عالی ایالات متحده لغو شود. کارکنان EA که از اینکه شرکت در هنگام جشن گرفتن پراید، تغییر لوگوی EA با طراحی رنگین کمان و جشن گرفتن تنوع در بازی‌ها، در داخل این گونه رفتار خواهد کرد، خشمگین شدند، گفتند پست‌های خود را ترک خواهند کرد و ترک خواهند کرد.

به گزارش GamesIndustry.biz، به نظر می رسد بیانیه عمومی EA کارکنان ناراحت کننده ای را که به ترک ادامه نداده اند راضی کرده است.

EA به سختی اولین شرکتی است که در حال حاضر با بحث بر سر حقوق باروری و تراجنسیتی برخورد کرده است. زمانی که خالق بازی Destiny 2 Bungie از حقوق باروری حمایت کرد، جیم رایان، مدیر عامل سونی، اخیراً کارمندان را تشویق کرد تا قبل از ادامه بحث درباره تولد گربه‌هایشان در ایمیل برای «به تفاوت‌های عقاید بین همه افراد جامعه درونی و بیرونی خود احترام بگذارند». کل شرکت این با خشم مواجه شد. یک هفته بعد، اینسومنیاک گیمز متعلق به سونی 50000 دلار به سازمانی که از انتخابات حمایت می کند کمک کرد. این کمک مالی توسط سونی از طریق برنامه PlayStation Cares تطبیق شد، اما طبق گزارش ها، سونی به Insomniac اجازه نداد تا یک بیانیه حمایتی عمومی ارائه دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.